bugün

güldüren bir olaydır. biz erkekler sizsizde yaparız. ama siz biz olmadan para bile zor kazanırsınız.
Bizsiz bağlaç olan de'leri bile ayıramayan karşı cinsin güldüren sitemine konu olan gerçektir.
en kaba ama en basit şekilde anlatmak gerekirse ; biz erkekler birbirimiz ile üreyerek çoğalamayacağımız için doğru olan düşünce şeklidir. bak daha işin romantizm kısımlarına vs girmiyorum. az bir hayal et başka bir erkek ile mum ışığında yemek yediğini...
insanlar birbirine muhtaçtır, bunu inkar etmek için kör olmak lazım.

kimseye muhtaç değilseniz, tek başınıza hiç kimseden yardım almadan para kazanmayı deneyin. bir şey ürettiniz ama satamıyorsunuz çünkü onu almalarına muhtaç değilsiniz. ne oldu, olmadı değil mi?

kadınlar erkeklere erkekler de kadınlara muhtaç olmasa dünya çarkı böyle dönerdi, mantıklı olalım lütfen.
görsel
Erkeklerin kızları kendilerine muhtaç sanmasından daha büyük bir hakikat değildir.
tam tersidir. kızlar erkeklere muhtaçtır.
Kendini Cinsellikten Soyutlamış birey inancı varsa Allah'tan başka kimseye muhtaç değildir.
(bkz: ay götüm)
manevi olarak hem kızlar erkeklere, hem de erkekler kızlara muhtaçtır. ama şu da bir gerçek ki maddi olarak erkekler kimseye muhtaç değildir. erkekler çalışınca ev gibi pahalı şeyler alabiliyor mesela. ama çevremde çalışarak 500.000 liralık bir daire alabilen bir kıza henüz rastlamadım.
Haklı bir sanrıdır. Çoğu erkek hoşlandıkları yada kadına kendilerini muhtaç hissediyorlar erkeksin lan sen hiçbir şeye hiçbir şartta muhtaç olmayacaksın, beynini siktiğimin ezikleri.
yalan sanki. iki memeye bakar işiniz ergenler.