bugün

binlerce yıldır değişmeyen bir gerçektir.

bir erkek etraftan uyarıcı bir etken olmadıkça seks düşünmez. yolda güzel bir kadın gördü mü ''offf ne kayarım ben buna'' diye düşünür ve geçer gider. hepsi budur...

oysa bir kız aynanın karşısında süslenirken, ''daha fazla boya sürmeliyim, daha seksi olmalıyım'' diye düşünür. yolda yürürken '' evet evet seksiyim ben, bütün erkeklerin bana bakmasını istiyorum'' diye düşünür. bir mağazanın önünden geçerken içerdeki eşyalara bakma kisvesi altında camekandan yansıyan görüntüsüne bakarak ''evet popom çok güzel. düşük bel pantolonumdan görünen göbeğim de çok seksi'' diye düşünür. akşam bara gittiğinde oğlan çocukları gitar sesleri eşliğinde kafa sallayıp bira içerek eğlenirken, kızlar ''otururken belimi biraz açıyım ki daha seksi görüniyim'' diye düşünür. erkekler sahnedeki grubun müziğini dinlerken, kızlar gitarcı çocukların ağzının içine düşecekmiş gibi onlarla gözgöze gelmeye çalışıp '' acaba bu çocuk seks yaparken de kol kaslarındaki damarlar böyle çıkıyor mudur'' diye gene seks düşünürler.

işte, kızların sürekli seks düşünmesinin sonucu olarak, dünyada yeteri kadar bilim kadını yoktur.
kınıyorum...
(#1389500)
(#1775713)
abazan erkek düşüncesidir.
eksi oy vermekle olayın tersine çevrilemeyeceği, bilimsel bir gerçektir.
sadece sözlükte geçerli olmayan durumdur.
(bkz: cukunu sivazlayanin sozluge girmesi)
kadının cinselliğinin sürekli bastırılmış olmasından dolayı doğanbileceği tahmin edilen durumdur. ayrıca kadında ki aynaya bakma, güzel görünme isteği de tamamiyle ego ile alakalıdır, beğenilmek ister zira.
(#911743)
(#1635298)
(#1890059)
(#927481)
(bkz: yoksa yine mi isviçreli bilim adamları)*
doğruluğundan şüphe duyduğum hadise. doğruysa bile hatun kişileri bu kadar baskı altına alırsan *meraktan düşünür. *
kanımca yanlış bir önermedir. akılları bacak arasında olan erkeklerdir. kadınların aklı ya kalplerinde ya da ceplerindedir.
milyarlarca insanın milyonlarca yıldır birbirini anlama noktasında milim ilerlemediğini gösteren sanrı.
abaza erkeğin duymaktan yada öyle olduğunu düşünmekten keyif aldığı varsayım.
sözlük'te yok!

Ama aşağıdaki belki işinize yarar.

i.erkeklerin kızlarından daha fazla seksi düşünmesi
erkeklere hep seksi düşündükleri için bok atan kadınların karşılarına ayna alma durumudur.
olası bi durum, bayanlar da insan ve dünyanın bu nimetinden erkeklerden daha çok zevk alan cinstir. fakat toplumun baskısından dolayı öyle görünmemeye özen gösterdikleri için erkekler 'seks düşünme' konusunda öne geçerler...
üstüne basılarak istemenin değil düşünmenin vurgulandığı haklı başlıktır.düşünmek ile istemek aynı şey değildir.ilk entry bazı kelimelerden arındırılıp dikkatli okunursa hak verilecek yerler vardır.
abazan erkek ütopyasıdır.
(#3232912)
doğrudur. ne olacak. yolda düzgün yürürken bile lan şimdi biri laf atar mı. pandik atar mı.
otobüse bindim bari biri dayamasa malafatı. ulan okula kısa etekle gidiyorum ama merdivenlerden sürekli bakan olur mu.

ulan şimdi motor mu diyor bunlar bana. aha şu çocuk mal mal bakıyor. tecavüz edecek gibi.
lan şimdi gece gece bu sokakta da yürünmez. gerçi taksimde bile yürünmez.
her muhabbette konuyu o tarafa çekmelerinden mütevellit doğru bir önermedir.
kız: bence saçmadır.
erkek: o değil de 31 tane yazı girilmiş an itibariyle.
(bkz: en çok kim düşünüyor)
üniversitede kızlar teklif ediyormuş, gotik kızlar hemen veriyormuş düşünce tarzına sahip insanların götlerinden uydurduğu genelleme. sen benim ne düşündüğümü nerden biliyorsun? şimdi şöyle rahat bir şeyler giy de gel öyle konuşalım. hava sıcak bak gazoz da aldım gelirken.
engin tecrübelerime dayanarak söylüyorumki tamamen hayal ürünü bir önermedir. fakat es geçilmemesi gereken bir nokta var ki seks anında erkeklerden çok daha fazla coşkulu oluyorlar, yani bir başladınmı olaya onları durdurmak pek mümkün değil. bir kırılma noktası var o andan sonra ne oluyor ya buna şimdi az önce istemeyen bu değilmiydi diye düşünebilirsiniz. merak etmeyin gayet normal bir durumdur.