bugün

(bkz: başbakan)
çok komik bahanelerdir. sen büyük bir orospu çocuğu godoşun sıçtığı yarak yemiş kamyon tekerisin mahmut!
everesti götüne soksan nafile bu saatten sonra, maksat laf olsun kanı bozuk ibnelerin.
piç değilsin.*
"seni çok seviyorum sorun sende değil rte ve onun dalyarak partisinde kızlı erkekli zımbırtısı yüzünden ayrılmak zorunda kalacağız. ama gizli saklı buluşabiliriz aslında ayrılmıyoruz sadece sözde ayrılıyoruz o kadar. rte düşene kadar bu ülkeye çocuk felan yok.
ayrı dünyaların insanlarıyız .
grozny kardeşim yalnız değilsin.

piç değilsin, çok iyisin, hiç dövmedin, aldatmadın, üzmedin, her dediğimi yaptın, ben seni haketmiyorum.
alkoliksin.
Yalanını skeyim. Ben düzenli içiciyim.
''ailem öğrendi akşam ağzıma sıçtılar görüşmemeliyiz artık'' .
(bkz: nys sn mşglsn snrm)
sıkıldım, farklı şeyler istiyorum ( ne istedigini bilemem) gerçi hiç ayrılacak sevgilim olmadı ama arkadaşlarımdan ögrendigim kadarıyla olay bu sıkıntı yeni macera arayışları.
sorun sende değil. bende!
benimle ilgilenmiyorsun.
tek sebebi vardır o da erkeğinin sığır olduğunu anlaması. eğer bir kız sizden ayrılıyorsa bahaneleri boşverin. bilin ki siz aslında koca bir sığırsınız.
daha iyilerine layıksın.
Hep kullandığım "Biz birbirimize göre değiliz." dir.
bir sevgilimden "sabah kalkınca ağzı kokuyordur kesin" diye düşündüğümden ayrılmıştım. ayrıntılara çok takılırım.
ayrılmak istediğini söyleyince; sakin ve mutlu bir sesle sanki gitmesini istiyor ve bundan mutluluk duyuyormuş gibi davranılmalıdır. Karizma bozulmamalıdır.
Sana yalan söyledim.
(bkz: ben çok sıkıldım)
- Devran sen ne biçim bir adamsın ya..
+ Ne var be?
- Sabahtır arıyorum ulaşamıyorum sana.. Bugün sırf senin için okula geldim ben.
+ Hastayım yerimden kalkamıyorum.. sen bana okul diyorsun ya..!
- Dün birşeyin yoktu ama adam ol sözünü tut.
+ Meğer adamlığımı sorgulayacak raddeye geldin. Bu saatten sonra seninle bir işim olmaz benim..
- devran ne olur öyle söyleme lütfen nerdesin? lütfen?

Beyler bilmiyorum işte başıma gelmedi hiç hep ben terkettim.
Niye birşey söylediğimde ters cevap veriyorsun?
Ya ben ya annen Harun!
Doğum gününü veya evlilik yıldönümünü unutmak...
Beni kıskanmıyorsun,

Giydiklerime karışmıyorsun,

Çok efendisin.