bugün

neden kadınlara islamla hükmetmeye kalkıyorsunuz ? bu yobaz beylere
kadınlara ırıspı kaşar vs hakaret etmeyi marifet mi sayıyorsunuz sizce de bu acizlik değil mi ?
seviştikten sonra performansınızla dalga geçilirse ne olur ?
ha birde istediğiniz bir ülkede vatandaşlık ama hakkınız olsa nereye giderdiniz ?
atom bombası üretecek zekaya sahip olsaydınız üretebilseydiniz bu bombaları hangi ülkelere atardınız yada atarmıydınız ?
((#26294299))
la kafir sen hâlâ burda mısın. *
kezbanların sorup düşük iqlu erkeklerin suale yanit verecegi saçmalık.

bizim gibi zekayı boynuna dolamış adamlar ne bu tür saçma sorulara muhattap olur, ne de cevap vermeyi kendina hak görür.

mal mal sorularınızı toplayıp uzayın burdan.
O degil de kizlar harbiden soruyor lan diye sasirip kaldigim efsane olabilecek baslik.

Harbi kizlar soruyor lan?! Ciddi ciddi soruyorlar yani... sazan.avi olabilecegini dusunmeden, bunlar bizi agina dusurmek istiyorlar diye akillarindan gecirmeden soruyorlar... canlarim ya.
tanrı bir peygamber indirseydi bu kitabında bokunu çıkardınız diyerekten .ve bu peygamber kadın olsaydı inanır mıydınız ?
hade bakalım sorun uleyn....
ciddiye alıp cevap vereceğim sorular. siz de bana katılın da eğlenelim biraz.

psikopat pisicik: ona bir paket twix uzatın. sol twix'i tercih ediyorsa gerçekten sizi seviyordur, sağ twix'i tercih ediyorsa amacı başkadır. aman diyeyim.

yahu nereden bilelim, alnımızda "kandırıkçı" yazmıyor ya. * fakat gereksiz yere aşırı ilgi gösteriyorsa dikkatli olun, ayı çıkabilir.

ecemcix: benim hayatımda islam'ın ve islami kuralların etkisi binde bir bile değil. o yüzden diğer sorulara geçiyorum.

biri performansımla dalga geçse "teach me master" derim. öğrenmenin sınırı yok. ülke tercihim de uruguay olabilir. ülkenin adı bile karizma. *

atom bombam olsa malum kişinin white palace'ına sallardım. (white sea gibi oldu eheheh)

nicksizhatun: "adam" ile neyin kastedildiğine bağlı.

ecemcix: tanrı niye peygamber indiriyor ki durup dururken? yüklenmemiş güncelleme mi var?

edit: imla **

edit2: sorusunu silenler olmuş.
(bkz: sözlükteki kız yazarları nasıl ortaya çıkartırım)

not: yalnız entyleri okudumda nasıl saçma sorular var lan.

(bkz: sözlükten anlamsızca soğumak)
psikopat pisicik sürekli kötü niyetinin olmadığını söylüyorsa üzerine basa basa niyeti kötüdür.

ecemcix aile baskısını ve elalem ne der endişesini taşıyan erkek, dini kuralları bahane ederek, seni kontrol altında tutmak ister. oysa cumadan cumaya bile camiye gitmeye üşenenen bi dindar(!)dır kendisi.
kadınlara hakaret eden erkek, kendine guveni olmayan ezik bir kişiliktir. üste çıkabileceğini düşündüğü tek platform, bir kadınla tartışma ortamıdır.
seviştikten sonra dalga geçilmesi, normal olarak onur kirici bir harekettir.
gitmek istediğim ülke, kuzey avrupa ülkeleri.
atom bombası yapabilecek kapasitede olsaydim, yapmazdım. salağa yatardim bi ömür bu yetenegi gizli tutmak için.

nicksizhatun adam olmak göreceli bi kavramdır. neye kıyasla, kime göre? nasıl bir adam istiyorsan bunu açıkça konuş. olmuyorsa uzatma, kes at.

natalielfynn kendi adima orosou çocuğu degilim. kadınlara hakaret konusuna cevp verdim üstte.

ecemcixx vol2 ; peygamber olayina inanan biri için cinsiyetin önemli olmamali diye düşünüyorum. Hazırdaki peygamberin eşleri gereken saygıyı görüyor inananlar tarafından. neden olmasın?

edit l: gerekirse yapılır.
(bkz: ask fm)
(bkz: kizlarsoruyor com)
beklenilesi durum.