bugün

sözlüğe hoş gelmiş, yeni bir yazar adayı.

edit: yazar olmuş.
11. Nesil Çaylak şeysi.
(bkz: Buralar değerlenir)
(bkz: Reserved)
Destekli sutyen kullanan yazar.
bana aşık olan yazar.
Kendisine uzun bir nick verebileceğim yazar.
galiba kız yazar.
retrica lafı geçince üstün beyin kıvrımlarım harekete geçti ve profil fotoğrafında kendisinin olduğunu tahmin ederek profil sayfasını açtım.

karşılaştığım şey; her türk kızajahdfkjı gibi ışık dengesiyle ölümüne oynamış olması idi.

yani thing that i don't and will never understand is; fotoğraflarda bir insanın yakışıklı/güzel çıkması, o kişinin dış görünüşünü gerçek hayatta değiştirmeyecek ki? so why the fuck are you doing this amk? why?

yarın öbür gün sanalda tanıştığın biriyle buluştuğunda, senin tipinin aşure olduğunu gördüğünde, o insanın hayal kırıklığının yerini ne tutacak? he ne he ne neee?

türk insanının en büyük sorunlarından biri de bu işte. sonunu düşünmeden sahtecilik oynuyorlar. tıpkı şişman bir insanın sadece yüzünü sosyal ağlarda paylaşması gibi. neden bu tabu var ki olm neden kandırma gereği duyuyorsunuz milleti? eline geçen sadece karşındakini kandırmak olacak. ''seni olduğun gibi qabul etmeyen biriyle buluşmayı istemeq ne qaddar da saçma.''

yazarın nickaltı umarım çok dolar da şu yazdığım okunur. buraya denk geldi dökülmek. yoksa bu genel bir sorun.

bir yazar. umarım aseksüeldir.
bu akşam 2 rekat muhabbet ettiğim yazar. konuya çok saçma giriş yapmış olmama rağmen terslemedi, aksine uyum sağladı. takdir ettim.
çaylakken girdiğim entry'i açık oyladı.

sonra seri artılar yağdı.

önce yürüyor sandım, sonra mod mudur gammaz mıdır bilemem dedim, sonra baktım ki başkalarını da seri artılıyor. (bkz: bizimlan değilsın).
seri artılamış yazar.

teşekkürler.
dünya umrunda değildir.
gelinliğim bile hazırdı, istemeye gelsin verirdim pardon beni verirlerdi. ama özel mesajı kapatmışsın. üzgünüm bizden yar olmaz.