bugün

entry'ler (504)

uludağ timsahlar

Uludag universitesi korumalı futbol takımıdir. Pro lig ve üni ligde mücadelesini devam ettiren sağlam takımdır. Lakin uludag universitesi ogrencileri pek destek vermemekde maçlara gitmemektedir ayıptır.

bu saatte online olan 670 kişi

Ben doğum günümü kutluyorum sen neden uyumuyorsun ulan ayı.
Şeklinde cevabı hakeden yazar sorusu.

8 şubat

benimde doğum günüm olan tarihtir.
Ve fakat ki şöyle birşey var. Cevremde doğum günü olan insanlar o günün ilk saatlerinden başlıyorlar. kutlama eğlence samimiyetsiz ortamlarda laçka ve kasıntı arkadaşlıklar eşliğinde.saatlerce eğlenip bunu da sosyal medyaya 988 adet foto ve video atarak ." ben çok mutluyum ulan " yada " ben popiyim işte bakın buda kanıtı" demeye çalışıyorlar. Şimdi ben çok şükür ki böyle bir durumda değilim olmakta istemiyorum zaten yapmam da .
Ama be kardeşim bir kişide arar gelir sarılır kutlar be kardeşim. Hayır en yakın arkadaşlarım yapsa yeter . he dersinizki nerden bilecekler doğum gününü senin ? Lan son hafta hergun şakayla karisik söylüyorum . nerden biliyorsun lan belki yarın kutlicaklar diyebilirsiniz. Ama emin olun kimsenin umrunda olmicak kimse de hatirlamayacak. insan bazen kendine değer verilmesini istiyor değerli sözlük yazarları buna ego demeyin çok insancıl bisey bu . sevilmek istiyor mesela birinin seviyorum ulan seni demesini arzuluyor.
Özellikle de benim gibi hakkaten bu duygulara aç insanlar.
Neyse ben biraz aglicam size iyi sözlükler.

yavaş yavaş delirdim kimse fark etmedi

Çok kısa ama etkileyici bir söz.belkide yıllardır beni anlatan bir cümle ariyordum ve galiba %100 herşeyiyle beni anlatan bir cümle.
Ve beni ve bu histeki insanları anlayabilecek nadir insanlar bu cümledeki sihiri anlayan insanlardır .
"Yavaş yavaş deliriyorum kimse anlamıyor "
Hayatı anlamaya başladığından beri yanlış yerde yanlış zamanda yanlış insanlarla yanı herşeyin yanlış olduğunu düşünen insanları bir araya toplayan sihirli bir kelime bu.
intihar eden bir insan bunu söylüyorsa muhtemelen ailesi yakınları " çok mutlu eğlenceli guleryuzlu bir insandı neden intihar etti anlamadik" diye uakiniyorlardir.cunki bu cümlenin sihirini herkes anliyamaz anlamıyor.
Bu bayan bu dunyadan giderken kendi gibi olanlara öyle güzel bir hediye verdi ki .
"Kimse anlamıyor" anlamayacak. Dinlemeyeceksin dinlese bile dusunemeyecek . çünkü yok bir sebebi onlara gore bir sebep yok...

ilk iş günü

An itibariyle içinde bulunduğum durumdur. Sabah kalmanın zorluğunu unutmuşum.bugün gidip istifamı vereceğim.

cumhuriyet bayraminda mehteran gosterisi

Osmanlinin kurtulusunu kutladigimizi sanan kafaların icadı.
Cumhuriyet ulan bu cumhuriyet.

nilüfer hatun yurdu

iyimis guzelmis lakin torpillilerin girebildigi bir yurtmuş.
Yemekhanesi yokmus.ama torpillilerin olmasi bi yerde guzel bisey elit bir tayfa var demekdir.çalma çirpma siyasi olay yoktur bence.

bayram namazını yandakine bakarak kılmak

En ön saftaki abilerin imama bakarak kilmasi sayesinde herkes kilabiliyor bu namazi.

a spor un maç görüntülerini yayınlaması

Felaket sasirdigim olaydir.
Adamlar harbi mersin macinin ozetini veriyor. Noluyor lan :s

oyunlarda ruslar

--spoiler--
Muhtemelen onlarda bizi istemiyor
--spoiler--

90 larda doğanların kanser olacak olması

Hatta hemen hepsinin olacak olmasidir.
hayvan gibi kanserojen kokan ürünlerin ilk kobaylari bizdik, telefonun bilgisayarin baz istasyonun radyasyonunu beynimizde hisseden ilk bizdik. Muhtemelen 50 li yaslarimiza yaklastigimizda hepimizin karsilasacagi olaydir maalesef.

ot içmek isteyen sözlük yazarları

(bkz: dalga)

hamza hamzaoğlu

Uyuşturucu bağımlısı olduğunu bu gece fark ettigim adam. zira gollere ihtiyacin olan bir maçda burağı oyundan alıp da umut denilen yeteneksizi 90 dk sahada tutmasinin başka bir izahı olamaz. Ulan ayrica rodrigezi niye cikartiyosun. Ulan her oynadigi macda döktüren carole u niye oynatmirsun. Ulan hamza kafamda deli sorular.

1 saat rötar yapan ulusoy otobüsü

An itibariyle saat 22 de olan otobusun hala otogar a gelmemesi hadisesidir.
Karadenizde kamil boktan metro zaten sıçık ulusoy iyidir deneyelim dedik o da dumur etti bizi .neye bincez lan biz.

tivibu spor

sifresi acilak mi acaba diye dusunduren kanal.

en iyi kemal sunal repliği

(bkz: Dokununca sertleşen başka yerlerim de var)

duman ın arabesk grubu olması

(bkz: Sikimde mi sence)

selahattin demirtaş ın şehit ailesine ziyareti

"olum ne askeri dağ yollasaydın evladını keşke " demek için gittiğini düşündüğüm siyasetçimsi

kaan kural

bu adam hangi ara lol öğrendide onu yorumlamaya başladı lan ? dedirten zayıflamış insan.

8 ağustos 2015 lol tbf rezilliği

riot türkiyenin türkiyr büyük finalinde yaşadoğı rezilliklerdir.

twich tv nin çökmesi ,final maçı başladıkdan sonra da bi sıkıntıdan dolayı oyun durdu. muhtemelen ddos yediler.
kel ve yanındaki apaçi boş boş muhabbet ederek susturmaya çalışıyolar izleyicileri
ıslıklarda başladı şuanda.