bugün

cevabı belli olan sorunsal.

Ince belimi ve geniş omuzlarımı, fit ve yağsız vücudumu beğenmeyen kadın görmedim.

Göbekli hımbıllar kıçını kaldıramazken kaslı adam makine gibidir yatakta. Neden göbekliyi tercih etsinler? Efendim? Bmw mi? Haklısınız, bmw de önemli faktör.
sevmezler.

kıvanç tatlıtuğdan özenip spor salonunda yatıp kalkanlar biliyorum.

ya akıl var mantık var. adam da kas olsa ne olur olmasa ne olur? zaten yakışıklı.

sen iki gram tipinle kasın olsa ne olur olmasa ne olur.

bir de o kadar uğraştık gösterelim diye boy boy fotoğraf çekip her dakika bir yerlere yüklüyolar.

erkek kezbanı gibi.

bu kadar kas(!)maya ne gerek var bre delikanlılar.
Seven var sevmeyen var tamamen göreceli bir şeydir o yüzden kesin konuşulmaz.

- Kimi kadın kıllı erkek sever iken kimisi sevmez.
- Kimi kadın kaslı erkek sever iken kassız erkek sevmez.
- Kimi kadın sarışın sever iken esmer sevmez.

Veya bunların tam tersi, kadın milleti anlaşılması zor olan bir türdür ne yapıp ne yapacağını kestirmek zordur.
sever.onun için her türlü spora paralar akıtırlar zayıf kalmak ve kaslı olabilmek için.*
tecrübelerim ve bu konuda database'imdeki veri arşivine dayanarak söylüyorum ki, 1.85 ve üstü boy, geniş omuz, biraz da kol kası istedikleri. genel olarak six packtense bakkal amca gibi olmamak şartıyla göbek yanlısı çoğu, daha tatlı olduğu için.
(bkz: haksız mıyım gızlar)*
Sadece arzular yanında tutmaz.
sevmez. yalar.
sorunsal denemeyecek kadar net bir cevabı vardır severiz efendim. ama öyle çam yarması gibi değil de daha çok fit durmasıdır önemli olan. nedenini anlayamayan beylere de izah edeyim erkeğin gücüdür bizim sahip olamadığımız ve arzuladığımız. kas da erkeksilik kattığına göre.
- ayy pis kafa çok zayıfsın. erkek dediğin kaslı olmalı.
+ süper loto bu hafta bana çıktı.
- ıyy ne o öyle kaslı erkek. her zaman zayıfları sevmişimdir ben. gel sevişelim.

okuyorum deminden beri şu başlıkta yazılanları.
muhtemelen sikindirik tipte olan kızlar gelmiş, ''erkek dediğin kaslı olacak'' diyor.
tamam erkek kaslı olsun da, senin ne özelliğin var?

2 tane meme insana bu kadar özgüven katmamalı arkadaş.

not: barbara palvin sözlükte yazarsa bi mesaj atsın.
olmayan sorunsaldır. severler. Lakin kas-kişilik- tip üçlemesini oturtumuş erkek kaslı vücut seven kızların kaçını sever? bu yüzden ne güzel göbüş, me güzel mebüş muhabbetine girer kızlar. Bununla beraber bu üçlemeye sahip olmayan sadece kasa sahip olan erkekler karşılarına çıktığından dolayı da kişilik-tipi sadece kişilik vs gibi koşullardan ötürü de kızlar göbüşleri sevimlileştirerek tolere edebilirler. Veya da baba figürlerinin çoğu göbekli olduğundan psikolojik bir altyapı da olabilir.

Sonuçta burada bahsettiğimiz kızların çoğunluğu "offf ne kaslı, fit erkek bununla sevişmeliyim" kafasındaki kızlar değildir. Türk kızları 15 yaşındayken de 30 küsür yaşındayken de genelde koşullanmalardan ötürü koca ararlar. Bu konuda da kaslı vücut birincil öneme sahip değildir.

erkeklerde de genelde böyledir. Taş gibi bir hatunun gideri diğer koşulları sağlamadığı sürece sevişmekten ibarettir.
Her insan sever tabi ki.. Erkekler de göt göbek çıkmış kızlardan hoşlanmaz kızlarda aynı şekilde erkeklerden. Erkeklerde kızlarda olduğu gibi fit görünmeli aşırıya kaçmadan kaslı olabilir tabi boyunun da kısa olmaması lazım boyu kısa erkekler yapmasın sonra yürüyen üçgen peynir gibi oluyor.
Kalıplı erkek severler, kaslı değil.

Not: erkeğim.
Dipnot: onlar söylüyor ben demiyorum.
kasa masa bakmazlar. tipe bakarlar. kimse sizle sevgili olmadan aç göster karnını bakayım demez.
paran varsa istersen kaşlı erkek ol farketmez.
adam sadece kas kütlesiyse sevilmez cılız çiroz herif de pek tercih edilmez orta karar olmalı sarıldığında kollarındaki kas hissedebilmeli dokunduğunda sert olmalı vücudu.
Erkek kişisi doğası gereği gücü temsil eder. içgüdüsel bir olaydır bir yerde. Hatun kişisi erkeğinin yanında iyi hissetmek ister, az da olsa güç gösterisi ister. Emin ellerde olduğunu görmek, herhangi bir durumda korunmak duygusu vardır. Kaslı erkek -belli ölçüde- bir yerde bu görevi üstlenir, haliyle bir sıfır önde başlar standartlara göre. Zannımca.
Not: Erkeğim ve kaslıyım diyemem.
sevgilisi kassız ise sevmediğini söylecektir. fakat biskolata reklamında ağızından su gelecektir.
sevmeyeydi erkekler it gibi hamallik yapmazdi benc altinda.
ulan kizlarin sevmedigi biseye omur adar mi insan?

(bkz: futbol)

not: kimseye birakmam. kendi kendimi got ederim aga.
çok da siklemezler. kızlar zeka severler.
Kızları tanımlamak istersek milyar tane insanı göz önüne almamız gerek. Bu durumda kas sevip sevmeme durumu kum dolu bir kovadaki tek kum tanesi olur. Eh, sonuç olarak sever de sevmez de.
ya evet kaslı olup salak olacağına akıllı olsun denebilir. ama hazır akılda varken neden vücut geliştirmiyorsun hayatım?olur o sonra.
Kızların hepsinin zevki ne zamandır aynı...
yeterinde olduğunda sevecekleri belli olan durumdur. zeka ve vücudun toplu olması ideal erkek profilidir.

edit: şahsi görüşümdür , erkeğim.
ne kaslılar gördüm içinde adam yoktu durumundan dolayı sevseler de önem vermezler. *
sözüm sevenlere:

ulan yıllarca feminist duygularla kadını et parçası olarak görüyorsunuz eşitlik adalet istiyoruz dediniz. ki sonuna kadar destekledim. şimdi geldim soruyorum sana kas et değil mi? bi erkeği sevmek için, onunla dostluk kurmak için, kası ön şart olarak öne sürüyorsan, seni aşağılasınlar arkadaşım, eşit olma sen.

şimdi de kız sikcem diye kas yapan erkeklere gelelim. sizin için tyler durden ~fight club~ beyefendimiz şöyle demiş:
vücut geliştirme mastürbasyon gibidir.

yani yaparsın bu eylemi yaparsın sonra pıssss. bitti. noldu şimdi ne yaptın spor salonuna gittin kas yaptın.elli yaşına geldin artık ihtiyacın yok. bitti. ulan o salonlarda harcadığın vakti, git am.na k..umun yerinde vatana millete hayırlı bişey yap git kitap oku, resim çiz, sanat yap a..m.na koyayım.

kime diyorum ki ben. alan razı veren razı.
güncel Önemli Başlıklar