bugün

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/9286533.asp?top=1

suuidi evlilik yetkilisi bir imamın görüşü. adam evlilik yetkilisi bir de ha, öyle hariçten gazel okuyan biri değil. evlilik için asgari bir yaş yokmuş, buna baba karar verebilirmiş. mal çünkü kız, plastikten yapılmış, tek misyonu erkeklerin cinsel ihtiyaçlarını karşılamak.
"ne bir yaşında mı, çok geç değil mi be kardeşim?" dedirten, keskin zeka(!) ürünü cümle.

edit: sanırım bu çok mantıklı cümleyi sarfeden zat bu sözlükte yazar. neden eksilersin kardeşim?
+ve siz hatice hanım, bu beyefendiyi eşiniz olarak kabul ediyor musunuz?
-agu!
ciddiye alınmaması gereken söylemdir.
ilim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir.
*
beyin sahibi olmayan insan cümlesi.
suudi yetkilinin psikolojik tedavi görmesini gerektiren söylemdir. zannımca bebekten bu yetkili tecavüze uğramış olabilir, yoksa bu kadar abuk sabuk birşey söylemek için deli olmak gereklidir.
beynini aldırmış bir insanın olmayan mantığıdır, sapıtmışlıktır.
(bkz: beynini aldıran adam)
(bkz: sperm ve yumurta evlenebilir)
suudi yetkilinin düşüncesidir. islamla bağdaştıracak yazarlara önemle duyurulur.
(bkz: portakaldaki vitaminlerin nikah davetiyesi)
--spoiler--
"...Biz Peygamberin modeline göre hareket ediyoruz. Ayşe, Peygamberin eşi olduğunda altı yaşındaydı. ilk kez seks yaptıklarında ise Ayşe dokuz yaşındaydı."
--spoiler--

kime ve neye göre bilinmektedir?
böyle sacma sapan kanun da sadece bir araptan beklenirdi. Birde bu kanunu tastikleyen; icinde beyin olmayan, yontulmus kafa tasi sahipleri kisilerde var.

(bkz: pes yani)

edit: gercekten var lan...
yok artık devenin nalı diyerek cevaplanması muhtemel olan bir cümle.
beyne sahip olduğu konusunda şüphe duyduğum şahsın beyanatı. arap soyunun 99% gibi bir oranı bu zeka seviyesine ve dünya görüşüne(!) sahiptirler. eğer ki bu cümleden islama sataştığım gibi bir anlam çıkartılırsa hz. muhammed'in ümmetinden rica ettiği bir cümleyle araplar hakkındaki görüşünü ortaya koymak istiyorum.

-araplara küfretmeyiniz. çünkü arap soyuna küfretmeniz bana küfretmenizdir. arap benden değildir amma ben araptanım.
hürriyetin yalan haberinden başka bir şey değildir.
ayrıca (bkz: kaynak belirtince haklı olduğunu zanneden yazar)
sol frame'de görüp, "hayır hayır, bu bir haber olmasın, bu salak bir yazarın salak bir başlığı olsun sadece" diyerek tıkladığım cümledir.
akıl hastası bir insanımsı tarafından sarfedilmiştir.

aslında hiç ama hiç prim vermememiz gerekirken provake oluşumuzla, insanımsı'yı amacına ulaştırmış olduğumuzdan eminim.
"ayy çok şirin bunun yavrularından ben de istiyorum" şeklinde tepki verilebilir bunu söyleyen kişiye.
duyar duymaz bir çok yavrucuğun -evde kalma- telaşesine kapıldığı beyandır.. ayrıca daha ana rahmine düşmeden çeyiz hazıralama derdine düşülmasi gerektiği gerçeğini(!) de ortaya koymaktadır..
maalesef islamdaki büyük çoğunluğun şiarı olan sapık söylem.
saçmalıklar silsilesidir. hürriyete mi güveniyorsunuz? dininize mi güveniyorsunuz? dinini bilen insan böyle bir şeyin olmayacağını bilir. aklı başında bi' müslüman bunun safsata olduğunu bilir. tartışma konusu bile yapmaz. benim dinim böyle polemikleri barındırmaz.
bu konunun dinle alakasinin olmayip, dini kullananlarin ve bunun amacina ulasmasini destekleyenlerin; dinin nereye gittiginden bihaberdar ve dini sallamayip sadece kendi cikarlarini düsünen deyyuslarin yaptiklari bir aciklamadir.

hangi dinde bir bebenin evlendirilebilecegi yer alir ki?
(bkz: sehrazat 1 ytl olacak)*
beşik kertmesi anlayışının var olduğu bi dünyada yaşıyor isek bunları yadırgamak niye?
dil sürçmesidir.

doğrusu kızlar doğar doğmaz evlenebilir olacaktı.
(bkz: beşik kertmesi)
(bkz: 5 ytl ye satılık cenin)
beşik kertmesi
berdel
kizlar bir yasinda evlenebilir
(bkz: sırada ne var)