bugün

gayet normal bir olay, şekersiz kahveyi sevenler için hoşlanılarak yapılan bir eylem şekline gelebilir. Şekersiz kahve içmek bir sertlik göstergesi midir yani? Böyle şeyler şehir efsanesi yapmayın.
farkında olmadan yaptığım artistliktir.
Eğer gerçekten aşık olursanız, bir ömür şekersiz kahve içmeye katlanırsınız, yeter ki yanınızda o olsundur.
rezillik veya artislik olmayandır.

ilişkiyi kahveye atılan şekerle bağlamaya çalışan erkek yada erkeği şeker sayısı ile yargılayan kadının nöronlarından şüphe ederim arkadaş.
ilker tarzı dallamalar heryerdedirler.
çok aptalca bir anlayış istediğim gibi içerim kimene ?
şekersiz kahve içmek rezillik değildir, keyif ve alışkanlık işidir.
not: her zaman şekerli kahve içerim.
sekersiz kahve icmek bir artislik degildir. seker hastasi olmamdan mutevellit her kahve istedigimde yaptigim seydir. herseye kalip bulan dallamalara selam olsun.
Ya bir gidin okum be! Size ne ne icerse icer adam.
sert adam imajı vermek için yapılmış olabilir.
sevgili olmayı düşünülen kıza ilk buluşmada hava atamamaktır. gülmekten gözümden yaşlar geldi okurken. *
Malum artık etrafımızda sağlıklı yaşamı prensip olarak benimsemiş, şekeri ve tuzu düşman bellemiş onca sürekli rejim yapan kızlar varken puan toplamak için iyi bir taktik olabilir ancak uzun vadeli düşünmek lazım dimi? Kıssadan hisse ya göründüğün gibi ol, ya olduğun gibi görün.
kötü ağız kokusu yapar bir de.
ilk buluşma olduğundan, bir yaşanmışlık olmadığından kaybedilecek birşey de olmadığını düşünüyorum.
bunu bir rezillik olarak görme rezilliğinin yanında zevki durum.
kahveyi şekerli söyleyerek giderilebilecek rezillik.
eğer her zaman şekersiz kahve içiliyorsa problem yoktur. sırf ilk günle ilgili bir durumsa harbiden rezilliktir.
alışkın olmayanda çarpıntı yapar. o iğrenç tat zaten mide bulandırır. ayrıca biz kızlar etkilenecek başka şey kalmamış gibi neden böyle gereksiz detaylara takılırız bilmem.
Birde ilk bulusmada soylenen tuzlu kahve vardir ki omur boyu surer bu. Bilen bilir.
kimileri bu rezilliği devamlı çeker. şeker ney lan. geçen elma yiyeyim dedim, çok şekerli geldi. iki ısırıp fırlattım. hala duvarda resmin.
şeker hastası olmamak için erken yaşta önlem alan rezillik olmayan davranış.
çok şükür şuana kadar kendime yapmadığım, yaptırmadığım zulümdür.
şekeri bırakan bünye içinde şekerli kahve içerse rezillik olacaktır.
rezillik değil, ağız tadıdır. artistlik olsun diye şekersiz kahve içiyorsa, aldığı ilk yudumda yüz ifadesi ile zaten rezil olacaktır karşısındaki akıllı bir kızımız ise.
hatun da kaşıkla telveyi yerse, iki rezil birbirini bulmuş olur. ayrılmaz onlar. bişey biliyoruz da söylüyoruz, güvenin bana.