bugün

tavsiyelere kulak asmayın.
tutkulu olun.

tanım:kiz tavlamak isteyen fakat bu konuda eli ayagina dolasan erkeklere aşk konusunda nevrotik insanlardan tavsiyelerdir.
merve'yi tavlamaya çalışmayın çünkü onun kafası biraz az çalışıyor.
kafası az çalışan hatunu tavlamaya çalışın. veya aldatılan, kendini çirkin hisseden, yalnız hissedenlerden birine yazılın.
beyaz çorap, beyaz don ve herhangi bir renkte atlet giymeyin.
kız tavlarken kızların götünü kaldırıp kendinizi ezdirmeyin. küçük kaygan deliğe ölümüne muhtaç olmayın. biraz karakterli olun lan. kızlar size muhtaç olsun.
(bkz: abaza yazar topluluğu iftiharla sunar)
hemen istemeyin. *
gitar çalmayı öğrenin.**
akdeniz akşamları'nı repertuarınıza ekleyin.
kapıyı açacak tek yol; iplememek kesinlikle evet...
Ders 1:

Temiz olun. kıyafetiniz en son marka olmak zorunda değil, modayla alakadar olma zorunda değilsiniz ama kırışıksız bir gömlek, lekesiz yanıksız bir pantolon giyin evlatlarım. Hafif bir parfüm kokun. Parfüme para yoksa sabun kokun. Kulağınızı oranızı buranızı kaşımayın lütfen.

Ders 2:

Okuyun! iki kelimeyi bir araya getirebilmek biraz da konu açabilmek için iki kitap okuyun. Ona üşenirseniz kitap özeti okuyun. onu da yapamıyorsanız kitapların arka sözlerini okuyun. Sözlükte vaudeville for vendetta gibi yazarların uzun entrylerini okuyun. Hatta o en iyisi olur. Sözlük ortamındayız halihazırda. Okuyun!

Ders 3:

Vurgulamalarınıza dikkat edin. Konuşma sesiniz allah vergisi olsa da; düzgün tonlamalarla etkileyici olabilirsiniz. Açın youtube dan bir yerden diksiyon çalışmaları izleyin.

Ders 4:

Paranız kadar gezin- gezdirin. ilk buluşmalarda nezaket açısından hesabı ödemek -geçmişte bir arkadaşlık durumu yoksa- ne yazık ki önemli bir şeydir. Bir değer göstergesidir. Alman usulu mc donalds a götüreceğine, Türk usulü simit dünyasına götür. Kızın gözünde parası yok ama beni düşünüyor imajı oluşsun.

Ders 5:

Telefonun ortada olsun. Gizleme amaçlı hareketler, telefon çalınca meşgul tonu vermek ya da izin isteyip uzakta konuşmak çok pis hareketlerdir. Kınıyoruz. Özel bir görüşmedeyim de, önemli bir arkadaşımla birlikteyim de. Hatta mümkünse sana bahsettiğim ayşe? ile birlikteyim de kızı onurlandır. Ama kısa kes.

Ders 6:

Mümkünse kızı eve bırak. Araba yoksa, taksi çok para tutacaksa ya da otobüsle birlikte yol alamayacak kadar ters istikametlerde oturuyorsanız;

-kız taksiye binecekse ellerinle bindir. ''Plakayı aldım canım'' de kıza.
-kız dolmuşa, otobüse binecekse sen de bin valla. ineceği yere kadar git.

durum ne olursa olsun; ''gidince haber ver lütfen canım. çaldırsan yeter merak etmeyeyim seni'' deyiver. Kız onunla ilgilendiğini bilsin.

Ders 7:

ikinci kez buluşmak istiyorsan akşam olduğunda ya da ayrıldıktan biraz sonra; ''Bu güzel gün için teşekkür ederim'' mealinde bir mesaj atıver.

Peki ey dostlarım size neden yol gösteriyorum? genç kızlarımız ve genç erkeklerimiz birlikte olsunlar. Mutlu geleceklere adım atsınlar diye. Yoksa kızları tavlayın da hemen bırakıp başkasına geçin diye vermiyorum bu taktikleri. Kötü emellerinize alet etmeyin.
kırbacınızı her daim yanınızda bulundurun.
her türlüsü bulunan ama genelde hep belli kızlar üzerinde yoğunlaşmış tezlerdir.

biraz sabredin azizim, tamamen bilimsel gerçeklere dayanan bir çalışmamı paylaşacağım. yeter ki insanlar sevişsin, ülkenin dertleri azalsın, ttnet zengin olmasın.
Karşısına geçin ve burnunuzu karıştırın.*
pulları, zarları salla.
boğaz manzarası eşliğinde bi yerde otururken tüm gece aminoasitlerin 3 boyutlu diziliminin bilgisayar programı ile nasıl tahmin edilebileceğine dair tez konunuzu anlatmayın.
iltifatlar da bulunun: (bkz: sende de ne göt var ha)
kızları gülme krizine sokan önerilerdir.

kızı "tavlama" unsuru olarak gören bir erkek baştan kaybetmiştir, boşuna kasmasındır.

zar sallayıp tavla oynasın, onda şansı daha yüksektir.
gençler, ben geldim! artık sorunlarınız kalmayacaaaak! hemen okuyun bakiiim!*

1) kasmaya hiç ama hiiiç gerek yok, sakin olun..

2) samimiyetinizi kaybetmeyin, buna bir de kendine güveni ekleyin...

3) arkadaş ortamından bir kızdan hoşlanıyorsanız biraz samimi olduktan sonra ne bilim biraz takıldıktan sonra yani, eşşek değilseniz kızın hareketlerinden size karşı olan duygularını anlarsınız..hissettiyseniz bişiyler uygun bir zamanda hoşlandığınızı uygun bir dille dile getirin.. bu kısmı önemli, serenitytheone nin bahsettiği gibi bunun için accık okumak gerek! ha kızın size karşı bişeyler hissetmediğini anlamışsanız maceraya gerek yok,karizmayı çizmeye hele hiç gerek yok! kızlar tükenmedi!

4) yeni tanıştığınız bir kızdan hoşlandıysanız kesinlikle ilk üç dakika çok önemli.. bu üç dakika içinde hem karizmatik konuşmayı becerebilmek hem de en az bir iki tane, maymunluğa vurmadan kaliteli bir espri yaparak kızın sempatisini kazanmak gerisi için çok önemli artılar sağlar.

ha ben kızın benden etkilendiğini nasıl anlıycam, hafif eşşeklik var bende diyorsanız da korkmayın, beden dilini öğrenmeniz gerekir. beden dili, verilen tepkiler bütün kızlarda binlerce yıldan sonra oluşmuş arketiplerdendir. alın bir beden dili kitabı, okuyun! her yol okumaya çıkıyor yine!*
hadi bakim, saldırın!*
kız erkekten hoşlanmamış ise gereksiz ayrıntılar bütünüdür.
ne çok sert ne çok yumuşak, istediğini ve alacağını belli etmek , olaya ağırllığını koyup hükmedilen değil hükmeden olmak, karalılık ve kaybetme korkusundan uzak hareket etmek. *
tavlamaya çalışmayın, kendiniz olun. sizi isteyen zaten kendiliğinden gelir.
beyaz çorap, beyaz don, beyaz atlet, sivri burunlu ayakkabı giyin. Sabırlı olun, elbet bundan hoşlanan orjinal biri karşınıza çıkacaktır. Yine olmazsa norveç'e gidin. Orda kızlar erkekleri tavlıyormuş.
"ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol" lafına fazla takmayın, biraz gizemli olun. Kız sizi bir anda çözemesin. Şaşırtın kızı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar