bugün

hatun kısmısının ipe sapa gelmez eften püften konular üzerinde muhabbet döndürmesidir.
akşam eve gelmişim geberiyom yorgunluktan. kız aradı gel muhabbet edek az diye. ben de bir takım tensel temaslarda bulunurum ümidiyle kızın evine gittim. başladı muhabbete. ucunda seks yapabilme ümidim olmasa hiç katlanmam ya o muhabbete.
- ya ömer kızın eski sevgilisi kızın yeni sevgilisinin ortaokuldaki sevgilisinin sevgilisiymiş.
+ (kızın da amına koyiim sevgilisinin de) aaaa öyle miii?
- neyse bunların da bir ortak arkadaşı varmış
+ (ha onun da amına koyiim) eeee
- o da ağzından kaçırmış kıza. kızın kankisi o da.
+ (o da kesin kızdır baksana ağzında bakla ıslanmıyor) yapma yaa
- sonra kız eski sevgilisini aramış ne demiş biliyor musun
+ (bilmiyorum ama meraktan çatlıyorum ne demiş acaba) yooo ne demiş.

kızlar allah muhammet aşkına yapmayın etmeyin lan okuyun lan az kültürlü olun az kızım be. yemin ediyorum amınızın kıymeti olmasa o fuzuli muhabbete sikseler gelemem.
kızına ve tabii ki o kızla sohbet eden adamın boşluğuna bağlı olan olaydır. bir adam boşsa tabii ki boş konuşan insanlarla bomboş konuşur sonra da sızlanır durur *
telefonda 2 saaat konuşur ağlaşırlar sonra kapatır telefonu, geliyorum der 2 saat sonra gelir aynı konuyu yüz yüze 3 saat daha konuşurlar.
erkeklerde neyin var kızdan ayrıldım, siktir et düzelir kanka.
sohbet boyleyse gercekten bostur. netekim genelleme yapmak yanlistir. ha bas ortusu kurban oldugum resullahtan gelebilir amma lakin ki oyle degildir.
yüzde 70inde alternatifsiz karşılaşılan durumdur. size işten eve gittiğini binbir detay sunarak anlatabilir. sanırsın ki dünya seyahatinde.
ve çok konuşması da ayrı bir bonustur. çok ve boş konuşmak. hayatta dayanamam...
Tespit doğru genelleme yanlıştır.
bos insana bos muhabbet yapılır.
sen dolusuna denk gelmemişsin dedirtir. *
(bkz: faruk eczanesi)
Genelleme yapmamak gerekir annem boş konuşmaz ama sevgilim evet.
erkeklerin genelde kendi aralarinda kuantum fiziği filan tartıstiklarindan mütevellit bu bilgi şöleninden çıkıp sevgilisinin yanına giden er kişileri rahatsız eden durumdur tabi haliyle. kültür şokuna uğrar malum. ha tabii gerçekten çok boş konuşan kızlar da vardır ki bu kızlardan biri eğer sizin sevgilinizse kisisel tercihlerinizde ciddi problemler var demektir. kıza eğer sırf malum iş için katlaniliyorsa bu da üzücü ve onur kırıcı bir durumdur. okuyun, kültürlenin, seks dışında bir şeylere bakın biraz karşı cinste. o şey uğruna bu kadar düşmeyin yahu. böyle giderse yakın zamanda siz de o kızlar tarafından kullanılan erkeklerin olduğu guruha girebilirsiniz. sonra böyle aglamayin lütfen.
ve beklenen misilleme gelir (bkz: erkeklerle doğru düzgün muhabbet edilememesi)
Kültürlü hatun bulamayan cahil beyanı.
Hay dilin bal yesin.
şunu öğrenin kızlar bana ne arkadaşın ne yapmış. Bana ne falan akraban evlenmiş çocuğu olmuş biz ne zaman vs. Mutlu olmak için başkasını kıstas almayın.
boş konuşan kızlara sempati besleyecek kadar düşük iq lu olup sürekli onlarla muhattap olan, kendisi de futbol ve seksten başka muhabbet açamayan yazar beyanı. akıllı bir kadına denk gelseniz iki yazılım, donanım, linux, sosyal mühendislik konuşalım desek kaybolur kaçarsınız.
Aslında doğrudur. Bi kac sağlam kız dışında omru hayatımda denk gelmedi konuşması güzel kız.

Posta Pazar Eki gibi kizlar aq çok sıkılıyorum yanlarında, sonra niye susuyorsun hilmi...
boş konuşssalar bile iyi iş çıkararılar. annelerimize müteşekkiriz.