bugün

yeri bilinemeyen eczanedir.

--spoiler--
- abi faruk eczanesi nerede?
+ faruk eczanesi..
+ fa.. ruk ec.. za.. ne.. si..
--spoiler--

(bkz: cm101mmxi fundamentals)
sol frame'de görmemle beraber "aha sıçtık, etraf bir sürü cem yılmaz esprisi yapamayanlarla dolup taşacak" dediğim eczane.
bir benzerine trabzon turnesinde rastlanmış espridir.

+pardon, atatürk kültür merkezi nerde ?
-bilmiyorum nerde ?

tadındadır, faruk eczağ-nesi..

(bkz: salon benim eniştemin)
^^faruk eczanesii, faruk eczanesiiiiiii hmmm o faruk kraathane$i olmasin?! ^^
faruk eczanesi. faruk eczaaağnesii. faruk kıraathanesi olabilir mi? (did you mean yapıyo bi de)
görsel
(bkz: faruk kıraathanesi)
http://www.izlesene.com/v...al-faruk-eczanesi/6840871
Tonlamasiyla yardiran cem yilmaz repligidir.
-faruk eczanesiii..mmm..faruk kiraathanesi olabilir mi?
(Bak bak did you mean cakiyor bir de.)
Bütün Faruk Eczaneleri Karadeniz'de olup Cem Yılmaz'ın neden esprisine böyle bir eczane adı kullandığını kanıtladığım eczanedir.
cem yılmaz' ın güzel canlandırmasıyla güldüren fakat gittikçe suyu çıkarılan espiridir.
bulunmuştur. http://galeri.uludagsozluk.com/g/faruk-eczanesi/
gündelik hayatta "bilmiyorum" yerine kullanılmaya başlaması gerektiğini düşündüğüm cümle.
- aşkım hangi filme gidelim?
- faruk eczanesii....
hemen bir faruk eczanesi açılmalı.

zira bedava reklam sağlanıyor.
cem yılmaz ın esprilerine konu olan eczane, aşırı derecede baymıştır. halbuki anadoluyu gezen muhabirler ve biz bunu yimidik ağam bölümleri insanın gözünden yaş getirmektedir. niye bu kadar takili kalındı bu espriye enteresan bişi.
google tarzı fakat türk işi did you mean'dir.
cem yılmaz fundamentals.
faruk kıraathanesi olabilir mi? sorusuyla karşılık verilebilecek olan küçük dükkan.
cem yılmaz ın gösterisinde kullanmış olduğu eczane isimi. bu olaydan sonra eczanin işi patlamıştır. cama cem yılmaz ın tarif ettiği eczane yazmıştır.
cem yılmaza ait kopartan espriye konu olan eczanedir. kim bana bi adres sorsa düşünürken faruk eczanesiii faruk eczanesi diyorum istemsiz. gülesim geliyo. hafiften gülüyorum da. adres soranlar sapık sanıyor beni. ettiğim yol tarifine de inanmıyorlar gidip az ilerde başka birine soruyorlar.
dequadin satıyorsa alışveriş yapılası eczanedir. ucuz ve kaliteli şeyleri genelde satmaz bu eczaneler de o açıdan. işlerine gelmez, bulundurmazlar.
tabii aynı zamanda cem yılmaz'ın bilindik esprisi. işin en güzel kısmı arama motoru bölümü. heceleyip, düşünürsün ya. bu toplumun lugatında bilmiyorum yok, henüz yerleşmedi yerleştiğinde adres tanımları kolaylaşacak, dünya toz pembe olacak. bir bakmışsın kuşlar cıvıldıyor, hayat o kadar da zor değil.
Yeri çok merak edilen mekan.
adamın söyleyişi çok komik.
(bkz: #35175410)
(bkz: did you mean)

Faruk kiraathanesi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar