bugün

hayırlı bacılar arkadaşlar...

hani bazen hayatın tüm mutluluklarını ve umutlarını bi kenara bırakıp da ihaneti ve ihtirası hatırlayıp diyoruz ya; allah insana her şeyden evvel bacının hayırlısını nasip etsin diye, hakikaten öyle... düşünüyorum da, insanlar ne kadar da geniş, ne kadar da rahat böyle konularda. bekaret iki bacak arasında değildir diye yıllarca nutuk atıp ondan sonra kız kardeşi üniversiteden erkek arkadaşlarıyla nostalji ortamlarında komodin 64 falan oynayıp elalemin joysticklerinde el gezdiriyor, sonra da bu olay öğrenilince kederden felç geçirip sakat kalıyorlar. iyi de kardeşim biz önceden söylediğimiz zaman haksız biz oluyoruz, hain biz oluyoruz. doğru bu hareketin neresinde? soruyorum ya; hata benim neremde?

velhasılı gün gelir de mavi kabus görmeyin, atatürk'ün gülen yüzü, paranın üzerinden size böyle bir olayda sırıtmasın imalı bakış atmasın diye yeniden uyarıyorum tüm bacıseverleri ve bacı sahiplerini... yıllar yılı helal sütten başka bir şey emmemiş kız kardeşiniz, gün gelir de başka emişlere kucak açmasın diye. el bebek gül bebek büyütüp, hayatın türlü zorluklarına göğüs gerip okuyup vatana millete hayırlı bir öğretmen veya doktor falan olsun diye asgari ücretle çalışıp para biriktirip özel üniversiteye yolladığınız kız kardeşinizin komodininin üzerine 100 lira görüp "ulan bunu ben bırakmadım anneme de para vermedim o da bırakmamıştır kim bıraktı lan bu 100 lirayı akoyim" diyerek çileden çıkmayın diye...

düşünsenize böyle bi sabah kalkıyorsunuz erkenden kahvaltı hazırlayıp muayyen günündedir falan bacım tatlı yesin diye nestle şokella alıp "hadi bacım kalk kahvaltıya" diye kapısını aralayıp komodinin üzerinde 100 lira görüyorsunuz, bacınız ters yatmış yüzüstü bu şekilde hani genelde öyle yatarlar ya; görsel yüzünde bi imalı gülümseme var neyin mutluluğu olduğu belli olmayan bi gülümseme. paranın mutluluğu mu yoksa kaçak gizli ihtirasların mutluluğu mudur bilinmez...

off ne kötü akoyim ya takke kulağına kurşun, allah göstermesin...

işte bu yüzden sevgili muhterem dostlarım; öyle günün birinde sizin vermediğinizden emin olduğunuz bi parayı bacınızın sağında solunda özellikle de komodinin üzerinde falan görürseniz direk çırılçıplak soyup kemerle dövün. dövün ki mavi rüyası çabuk bitsin ve sırt bölgeleri 10 lira kırmızısına dönsün. artık 10 paralık bir kadın olduğunun farkına varsın...

benim kafam rahat yani sizin için söylüyorum ben. mesela ben şu an kız kardeşimi salondaki masanın ayağına zincirledim, yer yatağı yaptım masanın yanına orada yatıp kalkıyor bu aralar ceza olarak. geçen benden habersiz bakkala gitmiş çünkü kahvede cemil abi söyledi, takkemden vurulmuşa döndüm hemen kestim cezasını...
kaçak gizli ihtirasların mutluluğunu yaşayan genç kızların
komodininde görülen paradır.
tam bir "komodi" dizisi olan bacılar hikayesi. herkese hayırlı bacılar.
kız kardeşin komodinin tamlamasındaki hatanın kimse tarafından fark edilmemesi şaşırtan durum.
bacı çingene heralde 100 kaat nedir arkadaş.
Kotu dusunulmemesi gereken durumdur. Annesi para birakmistir sadece.
belki kız kardeş iddaa oynamayı öğrenmiştir banko kupon yapıp 20 tl atmıştır. sıkıntı yapmaya gerek yok, kötü düşünmeyin.
daha kötüsü için:
cüzdanınızdan da 100 lira eksildiğini görmek. aboovv olaya gel sen.
(bkz: komodin ejderi)
Kardeşe 50 olur mu plot twisti ile trollenecek durumdur.
sonucta emegiyle kazanmistir, ki emek kutsaldir.
babası tarafından verilen haftalık harçlık olma ihtimali yüksek olan paradır. Öküzün altında buzağı aramaya gerek yok.
kız kardeşin dujdan yeni çıktığını gösteren durumdur.

edit: abisi rahatsız...
Bisey demeye gerek yok para konusuyo zaten .