bugün

kız kanka. yok öyle bişiy. sarılmak, hoştur. ile, bağlaç.
avare.be den imam kayigi nickli yazardan alıntıdır.
kendisi sürekli kız kankam boxerımı giydi, sütyen kopçasını çektimli yazılar yazardı okurduk eğlenirdik.

başlık: size neden kız kankamı sikmediğimi anlatayım mı

hani soruyorsunuz ya ibne misin niye sikmiyorsun?

şu an çok mutsuzum.az önce duşa girdim duşa girmeme rağmen bile 31 çekmedim siz düşünün işte.

bugün 1 yıl sonra eski sevgilimi tekrar gördüm.lise sonda başlamıştık öncedende tanışıyorduk zaten.3yıldır devam ediyordu hatta ciddi bile düşünüyorduk.üniversite 2. sınıfta ailelerimiz falan tanıştı.3. sınıfta nişan yapmayı düşünüyorduk okul bitince evlenecektik tabi ben askere gidip geldikten sonra falan.

3 yıldır çok güzeldi ben bizimkilerle bile konuştum ev falan alacaktık o zamandan dursun diye.üniversite de bile aynı yerde olalım diye eskişehir yazdık ikimizde.oldu aynı yerdeydik.sonra o bir erkeği kız kankası oldu.böyle şeyleri sorun etmem o zamanda düşüncem aynıydı ama sadece kız kankam yoktu.

2 yıl geçti falan.sonra bir gece arkadaşlarla 222 ye gittik piiz vardı.1 yıl önce işte.onu da çağırdım sınav haftasıydı ... ile ders çalışcaz dedi.tamam dedim.konserden çıktık ben eve gitmeye üşendim uzak geldi onun evi hemen yakınındaydı 222`nin.

onun evinin anahtarı bende de vardı.ben geliyorum bir şey istiyor musunuz diye mesaj attım.cevap gelmedi.dedim heralde baya gömülmüşler derse.

her neyse gittim eve açtım anahtarla kapıyı.içeri girdiğimde önce mutfağa baktım içeride bira ve votka şişeleri vardı.dedim heralde sıkıldılar bıraktılar içtiler sonra.salonda kimse yoktu.direk ....(2) nin odasına geçtim kapı hafif aralıktı.

kapıyı tamamen araladığımda ... ve ...(2) sevişiyorlardı.hiç beklemiyordum beni gördüler ikisi zil zurna sarhoştu zaten.birşeyler gevelediler ama o görüntüden sonra aklım gittti desem yeridir.anlamadım dediklerini ayağa kalkmaya bile zorlandılar o kafada.

neyse bana eyvallah kolay gelsin dedim çıktım evime gittim.

ne hikmetse o gece hiç içmedim içmek bile istemedim durdum koltukta öylece.

ertesi gün kapının kilidini değiştirdim.evin anahtarı onda da vardı.uzun süre özür diledi falan.affedemedim çünkü içime dağ oturdu resmen o andan sonra.

neyse zaman geçti benim de kız kankam oldu.ama sikmeye bile yeltenmedim çünkü başka bir erkeğin benim yerime düşmesini istemedim.

işte diyorsunuz ya sik artık diye.ne sikecem amınom köy müsünüz le.onunla aklıma hiç cinsel gelmez.çünkü o kız kankam.

not: ...=eski sevgilimin erkek kankası
(2)=eski sevgilim
(bkz: gecen gun yine pustun onde gideniyim)
kız kankaya da olsa sarılmak çok güzel bir durumdur.
Kız kanka ( kanka: kan kardeşi ) olayı şöyle olur. Adamsındır; Erkek arkadaşının kız arkadaşı sana haramdır. Onunla kanka olabilirsin. Tabiki arkadaşının rızası ile. Budur. Onun dışındaki tüm dostluklar ya gizli Aşktır ya da mutlu son.
hayatı boyunca kız erkek kankalığına inanmamış bi insanım ve onlarca örneğini bizzat yaşadım. ya arkadaşsındır ya da sevgili başka bir şey olamazsın. kankalık falan fasa fiso bunlar geçin bunları.
saçmalıktır erkek kızla kanka oluyorsa tek bir niyeti vardır beyler yemiyelim birbirimizi.
Istemeden de olsa göğüslerine dokunmanin bir yoludur. Sevgi gostergesidir. (!)
nereden baksan elde kalan durum.
iyi niyet oranı ihmal edilebilir.
Masum bi sarılma, kimi zaman abi kardeş sarılmasına örnektir. Hatta bazen(üniversiteli abazaları ayrı tutuyorum) gece gelir size sarılmak ister, belkide beraber uyursunuz fakat asla cinsellik akla gelemez.
cinsellik akla gelir.kızdan kankamı olur?
--spoiler--
kız kankam hiç olmadı en ufak yakınlaşmada hemencik gönlümü kaptırıyorum.
--spoiler--
sonu emişme ile bitmiyorsa er kişinin ibne olduğunu ya da kızın maşmun olduğunu gösterir. genelde her ikisidir.
sarılıyorsam bacımdır. kankamsa sarılmam. net.