bugün

(bkz: beyefendi gavat mısınız siz)
Bence anlatmalıdır. Daha sonradan karşılarına çıkıp can sıkan olaylar yaşamamak için en doğrusudur.
anlatmalı da genelde dinleyen bulamazlar. muhatap olunan kişi başını duvarlara vuruyor, kulağından dumanlar çıkartıyor oluyor o sıra.
Ben anlatırdım. Çünkü hiçbir şey olmamış gibi yaşayamam. Bilsin. Kabulse böyle kabul.
anlatırım diyen hatunu anlamak gerçekten zor. zaten kadınlar anlaşılamaz canlılardır. Ben çıktığım kızları anlatıyor muyum ?
Tamamen anlatmamalı demiyorum ama ince detaylara kadar anlatmazsa iyi olur. Ama hayatında daha önce böyle birinin olduğunu da bilmeli kocası. Ve tabiki kocasının hayatına daha önce kimlerin girdiğini de o bilmeli.
Amaann bence önemsiz şeyler eskiden şunlaymış bunlaymış bahane bunlar. Sonuç olarak onunla olmamış ki şu an senle. Haticeye değil neticeye bak sen.
Yalan siz dolansiz sağlam bir ilişki için elbette anlatmalı. Erkek de anlatmalı.
Aşkım evlenmeden önce sana eski flörtümü anlatayım dürüstlük namına

Onunla arkadaş ortamında tanıştık.(facebooktan ekledi)

Kendimi çok yalnız hissetiğim bir dönemdi. (sevgilisizlikten kırılıyordum)

Bana önce güven aşıladı sonra beraber vakit geçirmeye başladık (bol bol seviştik)

Ama bunun bir hata olduğunu anladım ondan nefret ediyorum ve şuan seni çok seviyorum (lütfen bana hak ver beni terk etti onun ayaklarıma kapanıp kopekler gibi pişman olduğunu görmek ve nikah masasında sana evet derken beni alıp kaçırmasını istiyorum aşkım)
(bkz: flörd)
(bkz: macit flordun)
gerek yoktur. senin o kısa şortu, göbeği açık tişörtüyle görüp beğendiğin güzel kız elbet bir şeyler yaşamıştır. oral veya anal. sanki sen yaşamadın. yaşadın da kendi kendine mi yaşadın. her mekanda bir kız düşürdün, o kızlar başkalarının eşi başkalarının düşürdükleri senin eşin olacak. kural bu. ya salağa yatacaksın kendini rahatlatmak için "yapmamıştır baksana" falan diye, ya gavat olup benden öncesi beni ilgilendirmez diyeceksin ya ayrılacaksın ya da kafana sıkacaksın. seç kardeşim.
edit: neden eksiliyorsun ki kardeşim? seninle öpüşmeden önce dudaklarını ıslattığını fark etmedin mi? ya da o vakumu?
bence erkek istemeden anlatmamalıdır hatta bahsi bile geçmemelidir ki bu her iki taraf içinde geçerlidir. zaten zurnanın zırt dediği yer bu devirde hep eski sevgili ile yaşanan şeylerdir. eğer malum kızımızın eski sevgilisiyle arasında ciddi şeyler yaşanmışsa önce karşıda ki sevgilinin yapısı iyicene keşfedilir ardından karşıda ki kişinin yapısına uygun bir üslup ile eski sevgili ve aralarında ki ilişki anlatılır. aynı şey erkekler içinde geçerli bir husus tabi. fakat eski sevgiliden bahsederken en küçük bir yalan illaki bir gün yalanı söyleyen kişinin karşısına dikilir bu hataya asla düşülmemelidir.

özet: bahsedilebilir.
vegas'ta olan vegas'ta kalır.
Kesinlikle anlatmamalı, anlatırsa da ayrıntı vermemelidir. Tabi sonradan kafasının sikilmesine meraklı değilse. (bkz: bir dost)
anlatıyorsa ya kız patlaktır ya da eski flordünü unutamamıştır. yani hayra işaret değildir.
konu açılmışsa anlatabilir. saklanmamalı böyle şeyler.
Hiç gereği yoktur. O an iÇin "aa ne olgun kız ne delikanlı kız" olarak düşünülsede sonrasında er kişi bunu hiç aklından çıkarmaz. Huzursuzluk olur.
partneri sorduysa anlatmalı.
anlatmamasını tercih edeceğim durum.
Tabii ki anlatmalı. Hatta en ince ayrıntısına kadar.

Böylece harika bir şeyin içine etmiş olur güzelce.

Bırak be kızım, cehalet mutluluktur. Çok sev o adamı ömür boyu kafi. ne lazım senin eski sevgilinle yaşadıkların o adama. Bu kadar mı aptalsın?
anlatmalıdır hatta çektiği saksoları, yiyiştiği erkekleri ve gördüğü en büyük peniside söylemelidir mal mısınız ak saçmalamayın vesselam.
Sormadan anlatmak -10 puan falandır. Sorunca üstü kapalı anlatmak -5 detaylı anlatmak da bir güzel içine etmeyle sonuçlanır.