bugün

- bekaret beyindedir.
+ ayy aşkım süpersin akşam bize gelsene

genç işi bitirir.

+ aşkım ne zaman tanıştıracaksın annenlerle
- amcaoğlumun düğünü var da onla ilginleniyorlar (verdin ulan ne tanıştırması artık.)
pek etkisi olacağını zannetmediğim söz. sonuç olarak bir kıza böyle yakınlaşsanız bile, sonuçta kızlarda böyle dediği için hiç bir adama vermez. boş bir düşüncedir yani. hiçbir işe yaramaz.
kişiliksiz kadınlarda işe yarar.
konu kızın, beyninin peşinde koşmayanların kullanması muhtemel yöntem.
Kızlar sevdikleri uğruna çok şey feda edebilirler. Ben gerçekten de bunu denedim, acaba benim sevdiğim kız da benim için bekaretinden vazgeçermi, gerçekten yarım saat konuştuk ve vazgeçti. Elbette bekaretine dokunmadım, ancak seven kızlarımız bekaretlerinden vazgeçebilmekte... Kişiliksiz değil, istisnasız hangi bayana 2-3 ayını ayırıp, ciddi evlenme planları yaparsan yap, o bayan bekaretinden senin için vazgeçer. Ancak bu vicdan meselesidir. Eğer birinin bekaretini elinden alıyorsan, bil ki senin karşına da ondan iyisi çıkmaz...
işe yarar..
- bekaret beyindedir.
+ beynimi siktin hamit.
- yok lan o manada değil.
kişiliksiz , *, hayatı sadece seksten ibaret olan erkeklerin söylediği sözlerdir.
lüzumsuz yalan.kız düşürmek 2010 lu yıllarda artık bizim gençliğimizdeki gibi zor bir eylem olmadığından herhangi bir şey demeye gerek yok. biraz tipin düzgün olsun yeter o düşürür seni nasılsa sen enerjini daha başka şeylere konsantre et mesela para kazanmak.bak o bizim gençliğimizde de zordu.
"benim beynim bacak aramda" diyemeyen erkek zihniyetin felsefik olduğunu düşündüğü salakça söylemi.
bunu deneyen çelme takmayı da denesin. bu gerizekalılıkla hatun açsa verse, nereye sokacağını bilemez çünkü.
şerefsizliktir.
ne olursa olsun kendi görüşlerinden ödün vermektir. başkasının gözüne girmek için dalkavukluk yapmak ve yağ çekmektir.
- bekaret beyindedir tatlım
* aşkım benim beynim yok mu şimdi yaa
-ha?
(bkz: beyninizi sikeyim)
yıl 2011 hala sözlükte millet birbirinin zarını düşünüyor.
ileride evlendiği kadınında bu şekilde kandırılmasına göz yuman ve yatağına karım diye başkalarının altından geçmiş bir dişi almayı kabullenen erkek tipidir.
abazalıkta en son kademeye gelmiş insancıkların düşünceleridir. zaten içinde böyle bir his yatıyorsa karşıdaki elbet bir gün farkedecektir ve kadınlar bunu farketmeseler bile hissedeceklerdir. bu yüzden saçma bir düşünce fikridir. iki tarafta yatakta olmak istiyorsa orası ayrı mesele tabi.
bu tabir genellikle sürttürüpte sokturmayan kızlara kullanılır. şöyleside vardır ruhun fahişe olduktan sonra bedenin bakire olsa kaç yazar.