bugün

OFF Ki NE OFF! iÇERiSi GÖZÜ DÖMÜŞ ÇEŞiT ÇEŞiT KARŞI CiNSLE DOLU VE SEN EN RAHAT EN SALAŞ HALiNLE SEVGiLiNiN YANINDA HUZUR BULMAYA EĞLENMEYE ÇIKMIŞKEN ZORLA ( GiRMEZSEN 5 KARIŞ SURAT SENi BEKLiYORDUR ) MANGO DENEN iLLET MAĞAZAYA SOKULMUŞSUNDUR.. HELE Bi KIYAFETLERE BEKLENEN YORUMU YAPMA DA GÖR.. iLKOKULDA TAHTAYA ÇIKIP ÇARPIM TABLOSUNDA iKiLERDE TAKILMIŞ ÇOCUK GiBi KORKAK ÜZGÜN KALIRSIN.. MANGOYA SÖVERSiN HAYATA SÖVERSiN DÜZENE SÖVERSiN..

(bkz: MANGODAN ALINAN MONTLA SIÇ)
yazıktır o erkeğe.
koltuğa oturup kıza "ne halin varsa gör, işin bitince haber vermeyi unutma" deyip cep telefonundaki oyuna dalan erkektir.
(bkz: kendimden biliyorum)
birçok defa sevgilim tarafından tabi tutulduğum işkence türü. bitmek bilmeyen elbise beğenme ve deneme süreleri... ardında "bu nasıl olmuş? yakışmışmı?" gibi sorular ile sorgu aşaması... allah sabır ihsan eylesin o erkeğe.
ramazanda girerlerse kabul olmayacaktır, zira meyveler, sebzeler ve küçükbaşlar kabul olmamaktadır.
hep görüyorum çok üzülüyorum ya yazık wala.genelde indirim zamanı kasa kuyruğunda yer kapmaları için kullanılmaktadırlar:)))
cami duvarına belletti
fiilen, mantıken mümkün değildir.
çünkü, mango erkekleri bünyesine kabul etmemektedir.
erkekler alışverişten hoşlanmadığı için değil aşağıda belirteceğim gerçek yüzündendir.

şöyle ki;
mango- man go man:erkek, go:gitmek,
geniş zamana göre söylersek,
erkek gider.

bu da finalleri bitmiş boş öğrenci.
hayatının hatasını yapan erkektir. hele ki indirim varsa, ooo... *
parası bol, güveni tam erkektir.
mecbur kalmıştır. kızın dırdırını çekeceğine istediğini yapmıştır o kadar gitmeyin adamın üstüne.

(bkz: yazar kendinden bilir işi)
genelde ikinici katta olduğu için balkondan atladığında ölmez farklı bir formul bulması gereken arpası bol arkadaş.
kız arkadaşı kendini kaybetmişcesine elbiseler denerken, diğer kızları kesen erkektir.
(bkz: #12081797)man,go!*
kadınlardan en çok korkulması gereken anlar/#12172503
saatlerce girilen iddialardan dolayı kız kısmının iddiayı kazanıp erkek kısmının zoraki girdiği mağazada

e: offf, pöfff, ufff, pifff, asdfghjklşi.
k: umursamaz duymaz bile.
e: çok zaman geçmedi mi ya.
k: daha yeni geldik hayatım
e: off çok yoruldum şuraya oturuyorum ben işin bitince gel.
k: tamam tamam.
e: kızın yanına gelip -off hadi ama lan!
k: tamam bee bir ağız tadıyla alışveriş yaptırmadın. bak gel şunları beğendim onlara bak gidicez söz.
k: nasıl?
e:kötü
k: bu nasıl peki?
e: kötü
k: bak bunu çok beğendim bu nasıl aşkım.
e: cık.
k: zevksiz herif. bütün alışveriş keyfimin içine ettin. yürü çıkalım yürü.
e: içinde kıs kıs gülmektedir. zafer onundur.
evlendikten sonrada karısıyla mangoya giren erkek olcaktır. yazık ki ne yazık.
*kız arkadaşı vardır. sap gezmiyordur.

*mango, tarz bir yerdir. kız arkadaşı amele gibi giyinmez, yakıştırır.
kızı Mango'ya gönderip kendisi kafede kitap okumaya başlarsa, kız arkadaşı dönene kadar kitabı bitirmiş olabilir.
ne var lan dün soktum mangoya o benden daha çok takıldı. annesine alacağı kıyafetleri de bana denettirdi üstelik. gel de ağlama sözlük ben nerelere gideyim.
o erkeğe yazıktır. çünkü insan mangoda kendini kaybediyor ister istemez.
böyle bi rhatay düşülecekse bile stiklal caddesindeki mango terci,h edilmelidir. zira erkekleri de düşünmüşler ve bir sür bir sürü oturacak yer yapmışlar.
abi su vereyim mi?
*çanta tutar.
*iki kıyafet arasındaki oylamada bulunur.
*gülümsemek zorundadır, surat asma hakkı yoktur.
*bazı durumlarda elini cebine götürmelidir.
*mutsuzdur.
-aaaaaa marmelamet bak mango da indirim varmış **
+ya hayır hayatım ya sıkıldım ordan artık başka biyere gidelim *
-ya bak fazla durmicam hemen bakıp çıkcam *
+off tamam madem sen gir ben sigara içim
-yok olmaz sevgililer beraber girer mangoya *
+saçmalama hayatım benim ne işim var
-yaa :( *
+ya sıkılıyorum hayatım nolur yapma hadi gir bak sen
-olmaz senin de gelmen lazım
+bak çabuk çıkcan ama tamam mı
-yaşasın!

içeri girilir ve sevgili kendinden geçer. er kişi de etraftaki manyak karıları kesizler ve ne kadar delirebildiklerini görür. tam sevgilisinin onlardan biri olmadığına şükredecekken şu dialog yaşanır:

+tatlım bunlar delirmiş
-bunun medium u yok mu ya
+:O+^&3
-hayatım şunun siyahı var mı baksana bi *
+yok hayatım :/
+aa bak hayatım şu kadın ölmüş hala mağaza dolaşıyo bu bershkadaki kadın değil mi haha
-bu nası hayatım
+iyi
-ama burda düğmesi varmış beğenmedim
+peki
-dur ben şunu deneyip geleyim
+iç ses: eyvah! *
+iç ses devam: lan beğenmesi yarım saat kabine girmesi 45 dk giyip beğenmeyip çıkarıp kendi elbiselerini giyip kabinden çıkması 10 dk. yenisini beğenmemek için reyonlara artçı çaldırı ve kısır döngü. burdan çıkmak paha biçilemez.
+iç ses hala: uu sarı iyiymiş.
+iç ses: çıkmadı mı lan hala.
+iç ses: mk yerinde ayakta bile durcak yer yok ya insan içeri erkekler için bir iki bank atar hayvanlar ya
+iç ses: ahan erkek ahan hemcins ahan da kader arkadaşım
+iç ses: ne şanslı lan herif çıktılar hemen
+iç ses: of terledim klimayı açmıyolar mı lan burda hiç aa açık ama koşuşturan haşereler dükkanın soğumasına izin vermiyo ki :(
+iç ses: hadi be hatun ya
+iç ses: bidaha gelmemenin bi yolunu bulmam lazım
+iç ses: aha çıktı
+nasıl oldu hayatım
-beğenmedim ya dar geldi
+tamam*
-gelsene hadi ne bekliyon
+ne çıkıyoz mu yoksa *
-yoo şuraya bakmadım daha *
+offf
-dur hayatım az sonra çıkarız
+tamam hadi bak sinirlenmeye başladım çabuk yap napcaksan
-tamam tamam bitcek şimdi

aynı olaylar tekerrür eder ve sonunda hatun beğenmiştir erkek kişi ise kasa kuyruğunda çoktan yerini almıştır. önünde kadın arkasında kadın. tabi kadınlar bu kısımda biraz sakinleşmiştir çünkü alacaklarını almışlardır ve milletin elindekileri kesmekte yorum yapmaktadır. neden sonra önlerinde veya arkalarında bir erkek olduğunu anlarlar ve kısa bi bakıştan sonra her şey yine normale döner.

sonunda çıkılmıştır mağazadan.

+hayatım bidaa girmicez buraya öldüm ya
-tamam hayatım ama dur sigara içme nolur
+yaklaşma seni de yakar içerim
-ihihi tamam tamam iç hakettin
+lan :@
+nereye gidioz
-marks & spencer da da mı indirim var baksana ne yazıyo
+(sevgiliye manidar bir bakış atılır)
-ehehee şaka şaka hadi kahve dünyasına gidelim
+tamam * * *