bugün

bir manav değildir.
"Hiçbir erkek birlikte olmak istemeyeceği bir kızla yakın arkadaş olmak istemez" diyerek freud da bu durumu onaylamıştır.
üzerinde tse ibaresini taşıyan kızları seçen erkektir.

(bkz: karpuz seçmek)
(bkz: seni seçtim pokemon)
her an elinde telefon olup mesajlaşmayan,
eli işte gözü oynaşta olmayan,
erkeklerle sürekli kesişmeyen,
başı götü ayrı oynamayan,
ağzındaki sakızı yolda müşteri bekleyen hayat kadınları gibi çiğnemeyen,
gülerken çevresindeki bütün insanların dikkatini çekmeye çalışmadan adam akıllı durup ağırbaşlı olan bir kız arkadaşınız varsa; kız arkadaşlarınızı kaliteli kızlardan seçmişsiniz demektir.
adam gibi adamdır.
not: malesef böyle erkekler çok az. genelde kaşarları baş tacı yapıyorlar.
Gelecekteki sevgilisinin kaliteli olmasını isteyen erkektir.
kalite kavramı herkese göre farklılık gösterir. Ne kadar farklılık olursa olsun bir erkek için en doğru davranıştır.
Kaliteli kız ilk yıkamada rengi solmayan, çekmeyen kızdır. Bunlar pazarlarda, marketlerde bulunur. Erkekler gelip dibini koklar, seçer.
kadınların bu tip erkeklerle evlenmesi gerekir.
seçici erkektir. işini bilir.
kaliteli kız kaliteli erkekleri çevresinde bulundurduğu için kaliteli kız arkadaşlara sahip olma imkanına sahip erkektir.
Bahse konu olan kız arkadaş kelimesi sevgili manasında ise kesinlikle yakışıklı ya da şeytan tüylü erkektir. Ama yok sosyal arkadaş manasında ise; eziktir, istediği kızla birlikte olamayan bir erkektir.
yakışıklı erkeklerin yanında güzel kızların olduğu durumuna benzer.
kendisi de kalitelidir. kendisini ve kızları kaliteli sanıp, yanılanları saymıyorum.
doğru tercihtir.haklıdır.olması gereken durumdur.
seçici adamdır.
birisi benimi çağırdı ?
(bkz: cparty) bu yazarı örnek verebilirim.
helal olsun denilecek erkektir. basit kızlarla uğraşmak zorunda kalmayacaktır.
kaliteli erkektir.
çoğunlukla yalnız kalacak erkektir. mükemmel kız talebi çok ama arzı az olunca kıtlık oluyor.
"Bi' insanin kalitesi; etrafindaki insanlarin kalitesinden belli olur oglum." demis buna dedesi kucukken.
Nasilda soz dinlermis bak koca pezevenk.
Aferin ulan takdir ettim.