bugün

Çünkü ikimiz de kıyma değildik...
güzel bir murat dalkılıç şarkısı...
murat dalkılıç'ın murat boz'dan daha iyi olduğunu kanıtlayan bir diğer şarkı.
(bkz: lüzumsuz savaş)
(bkz: dönmem)
murat dalkılıç'ın sadece dinlenilesi 2 şarkısından biri.bir diğeri için; (bkz: dönmem)
kıymam gerekirdi oysa kalbim kanasa da parçalansa da......
yağmuru izlerken, geçmişi hatırlatan gülümseten aynı zamanda da gözleri doldurabilen şarkı.
proje yetiştirme çılgınlığı esnasında playlistte denk gelip, bir an rahatlatan güzelim şarkı... hayallere daldırıyor, düş kurduruyor. ama az sonra şarkı bitecek ve ben dünyaya düşeceğim yine.
klibinde, murat dalkılıç'ın neden sürekli sırıttığı aklıma takılan şarkıdır.
sözleride söyleyeni de çok sikko olan bir yapıttır.
güzel bir şarkıdır. şahsım adına; pek böyle müzikler dinlemeyi sevmesem de; lanet olsun ki, 2 günden beri bağımlılık yapmış derecede. sabahın köründe, sırf bu müziği dinlemek için bilgisayarı açtım lan. *
an itibari ile şarkıyı dinlerken bir insanın eli ile gitar çalıyormuş gibi yapmaması çok zordur. nasıl bir melodi arkadaş bu.
murat dalkılıçın nacizane şarkısıdır.
http://fizy.com/#s/1jxjgs adlı link ile dinlenmesi sevap olan şarkı.muhteşem, muhteşem ve muhteşem ötesi.
klibiyle şarkıyı piç etmiş güzel bir murat dalkılıç eseri. adam erol evgin gibi sırıtıp duruyor klipte.

"...

Gururun son bulduğunda
Umarım orda olurum"

dıyorsun da, kusura bakma ama klipteki o tavrınla siktir git nah oradayım der gibi bir hava veriyorsun.
murat dalkılıç'ı sevmesem de bu şarkının hakkını vermek gerekir. gerçekten güzel şarkı. fark ettim de duşta mırıldanıyorum bu şarkıyı.
*Dayanamadığın anda
Katlanamadığın zamanda
Gururun son bulduğunda
Umarım orda olurum..
bu sözleri duyduğum anda işte şarkımı buldum dediğim ve dinlediğin zamanki ruh haline göre şekil alan şarkı.
kıydım olucak.
murat dalkılıç'ın son albümünün güzel şarkılarından..
--spoiler--
dayanamadığın anda, katlanamadığın zamanda...
--spoiler--
arka arkaya defalarca dinlenen, bıktırmayan, usandırmayan murat dalkılıç parçası. ağustos'dan beri dinliorum. bıkmadım, usanmadım.
--spoiler--
Dayanamadığın anda
Katlanamadığın zamanda
Gururun son bulduğunda
Umarım orda olurum
--spoiler--
şimdi dinliyorum şarkısı. tesadüf geldiğim tek şarkı. sevilir bu şarkı hem de çok. sadece sevgiliye mi söylenir? hayır kesinlikle. herkes için söylenebilir. ben 2. tercihi kullandım, hüzünlüyüm.
manitayı bırakma eşiğinde dinlenirse bırakılamayacak şarkı. harbiden kıyılmıyor lan.
murat dalkılıç ın adam gibi söylediği tek parça.

http://www.video-klipleri...mize-klibi_cf27af302.html
yaa ya haceli, diye cevaplanan replik.
anlayamadım? bu şarkı mı 'enfes' bir hata olmasın? bildiğin dalkılıç, bildiğin gözlükler, bildiğin sırıtış.
klibi tek kelimeyle "komik" olan şarkı... her saniyede garfield gülüşü hakim.gözlüklerden söz etmek dahi istemiyorum!
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar