bugün

başka erkekler ile fotoğraf paylaşmak +9 itemleridir.
O hatayı yapmayın derim ben.
böyle bir şey yaptığında tokat manyağı yapacağımı anlamadıysa henüz yeni tanıştık demektir.
Direk soğurum o tip kizdan. O kucuk akliyla beni kiskandirip kendi egosunu okşaticak güya. Benim icin direk biter o mevzu.
Hakkında fazla söze gerek olmayan tek kelimeyle pislik kızdır. Bunun erkeği de pislik heriftir.
ilgi orospusudur net.
bu sekilde bir yere varilmayacagini er gec anlayacak ve pisman olacak kizdir.
dusunemiyordur.
nefret duygusunun yürekte yer edinmesini sağlar, ayrıca yollu olan kızdır Hayır gelmez.
Yeterince zekiyse eğer nefret ettirmeden karşısındaki erkeği çıldırtabilir.. Amacına ulaşır
farkında olmadan kıskandırması bile kötüyken, bunu bile bile çalışmaya çalışması, ondan hayır gelmeyeceğini anlamanız gereken kız'dır. hayır, hemcinsleri arasında ki, kıskandırma iletişimlerini bilemem de. erkek arkadaşına karşı ise, iyi bir izlenim vermez gibi. bir erkek, bir kızı gerçekten severse, otomatik olarak kıskanma duygusu online olur zaten. işte sorun buradadır. yani kız, erkeğinin, gerçekten kendini sevmesi için kıskandırmaya çalışmasını anlayamıyorum. bu kıskançlık olayını siz sağlayamazsınız. seven insan kıskanır bağlamında. kardeşler arası kıskandırmak değil ki bu, ilişkiler boyutu bu. tutmaz yani.
yataktayken hesaplaşılacak olan kızdır.
Genital dönemden çıkamamış kızdır.
Erkeği soğuttuğumun farkında olmayan kızdır.Erkek bir iki koşar peşinden sonra der ki aq böyle kızın.
Beni kıskandırmanın yolu bir başka erkekten geçmiyor.Beni kıskandırmak istiyorsa yanımda durur destekler ben o zaman bu kadını kaybetmekten korktuğum için kıskanırım.Aksi halde diyer kızlardan farkı kalmaz dışarıda binlercesi var.Biraz asi olun,bırakın kızı
hemen terkedin siktirolsun gitsin. inanın ondan 10 kat kalitelisini bulursunuz.
kıskanmayan kadın kadar tehlikelisi yoktur.