bugün

Hayat kurtaran değil ahiret kurtaran taktiklerdir.Siktigimin dünyasından kurtulmak isteyipte düzgün bir yol bulamayan kardeşlerimizin ihtiyacı olan taktiklerdir.
(bkz: ben)
Anne ve babanızın sözünü dinleyin . Onlara şefkatli ve sabırlı davranın. Kuranı anlamaya çalışın , gerçekten alamaya çalışın...
peki ya biz deistler ne olucaz veya ateistler,apateistler,monotoistler,panteistler,panentesitler,bizler nolucaz aq?
(bkz: böyle götüm götüm ilerleyecen)
üstüne bombaları bağlayıp berlin parlamentesonun en yoğun zamanında kapıya yakın bir yerde kendini patlatmak. tabi öncesinde televizyondan rte'yi takip edip "bu bombaların avrupa'da, berlin'de patlamaması için hiç bir neden yok" talimatı beklenirse daha garanti olur.
en kolayı şehitlik.
Akp'ye oy vermemek.
Sıcak havada kapının önüne bir kaba su doldurmak.

Kapıyı aralar.
Herkesin baş tacı etmesi gereken taktiklerdir.
Her pazar günü 50 tane kertenkele sipariş edip, allahu akbarrr diyip kafalarını ayağımla eziyorum.
Semiallahu el hamide.
Kertenkeleydi di mi lan yanlış yapmıyoz?
Bebekken ya da çocukken hakkın rahmetine kavuşmak. Başka da yok zaten.
florya beşyol metrobüs durağından sonra ikinci sağdan dönün. köprünün altından tam sol. en az 10 dakika kısaltırsanız cennet yolunu. sahil yolunu kullanmayın.
Bir iş yaptıktan sonra müslümanım demek kolaylaştırır. Edison gitmeyecek ama yobaz sümüklü arap artığı gidecek oraya. Güzel din, evet.
Birini müslüman yapmak...

görsel

Hristiyan bı arkadaşın başını yakıcam ajxahsh