bugün

birde minyon bir tipse her daim ilgimi çeken tiptir.
sahsima daha cekici gelenlerdir. hele bir de kilolularsa.
Hiç guzel sıfatı yakistirilmayan fakat bazen tatlı olabilen kadın turudur. Esasında iyi insanlardır ama bak.
içten içe çıldırırlar kolay değildir.
sevişilmesi zor kadınlardır. çok kısalarından bahsediyorum. 1.50 boyundaki bir kadınla ondan uzun bir erkek sevişirken zorlanır. boy boya değecek...
zıplatması daha kolaydır, yatakta daha kolay hareket ettirilir.
aileden gelen uzun boy geni yoktur.
sadece bayanlar değil erkeklerde de kısa boylu olma durumu görülür.
ya da küçüklükte çevresel etmenler yetersizdir. mesela dengesiz beslenme, voleybol basketbol gibi sporlarla uğraşmama, kemiklerdeki Ca (kalsiyum) eksikliği...
başka bir durum ise cücelik durumunun bireyde gözlemlenmesidir. yine genetik bir faktör olup bireyin insiyatifine kalmaz.
yani efenim insan bu hepsi çeşit çeşit fiziksel özelliklere sahiptir.
eşitlik cennettedir.
Pek yaşlanmazlar. Hatta bi söz de vardır bodur tavuk her zaman piliç görünür diye.
kadının makbul olanıdır

ne lan öyle kazık gibi..
favorim olan bayanlardır.

bu entrym sadece yazarı ilgilendirdiği için silinebilir ama benim dışımda ki 119 entrynin kimsenin babasını ilgilendirdiğini de sanmıyorum.
en ateşli olanıdır, boy kısa olunca kan dolaşımı daha hızlıdır uyandırayım.
tehlikelidirler hemde çok.
(bkz: götü yere yakın olandan korkacaksın)
minyonları gayet tatlıdır da şişmanlık hiç mi hiç gitmiyor zira.
insandırlar.

abartmayın.

bazıları çok güzeldir.

(bkz: yekaterina rednikova)
yatakta yılan gibidirler.
görünen kısım boyunun yarısıdır, bi o kadarda yerin altında olduğunu hesaba katarsak uzundurlar. ama tehlikeli bir türdür atalarında dediğine göre götü yere yakın olandan korkacaksın.
Genelde uzunlara göre daha tatlı ve sempatik oluyorlar.
tam kıvamında hatunlardır.

bayan değildirler. kadındır, hatundur o.
minyon tipli bayanlardır. sempatik oldukları söylenir.
ikiye ayrılırlar;

-çok tatlıdırlar. sevimli tiplerdir. her türlü anlaşırsınız. kafa dengidirler. daima gülümserler. neşe saçarlar. saf ve temiz olmaları da ayrı bi tatlılık katar.

-sinsidirler. sürekli bir entrika çevirme çabasındadırlar. itici yanları ağırlıktadır. arkadaşlık kurma konusunda tabiri caizse, beceriksizdirler.

yani; kısa boyludur ve genelde bu iki karakteristik özellikten birisini taşır.
kendini seven, boy kompleksi olmayan/olsa da belli etmeyen sevecen tipleri bir kenara ayiriyorum. ama bu guruhun buyuk bir cogunlugu boylari konusunda asiri kompleksli oluyorlar.

- yolda yururken sen ondan baya uzunsan buna sinir oldugunu dile getiriyor mesela.
- topuklu ayakkabiyla geziyor surekli.
- kiskancligindan farkinda olmadan topuklu giyen uzun boylu insan icin "deve gibi" yakistirmasini yapiyor.
- kompleksli oldugu icin uzun boylu erkeklerle cikiyor.

ben kisa boylu insanlari cok severdim ama bazilari var ki, su yukarida yazdigim ozellikleri tasiyanlar, resmen kisa boylu insanlara on yargiyla yaklastiriyor. gotu yere yakindan korkacaksin sozu de yuzde bir milyon dogrudur. cevremdeki neredeyse butun kisa boylu insanlara cuk diye oturan bir sozdur.
artık gerçekten bayan bayanlardır. sağda solda gezmeyi bıraksınlar, evlerine çekilsinlerdir.
fizikleri duzgunse gayet makuldurler.
yağmurlu havada kibar olanlarının küfür yediği bayan grubudur.

tamam cansınız, boyunuza kurban ama yağmur yağarken karşıdan gelen 1 85 lik adama, aman şemsiyem çarpmasın, diye kibarlık yaptığınızda o amk şemsiyesi gözüne giriyor insanın!!!
kısa boylu, şişman olurlar genelde. itici.