bugün

pazar akşamları dorock rock barda boy gösteren tatlı mı tatlı(!) grup.
akbankın zırt zırt mesaj gönderen içine sıçılası kampanyası.
bilinen kadarıyla türkiyede bayanlardan oluşan ilk metal grubu. tarz olarak heavy metal kesinlikle değil. oo metalmiş kesin türkiyede farklı bi tarzdır falan diyip de dinlemeyin. bayanlardan oluşması dışında türkiyedeki metal gruplarından çok fazla farkı yok. sahne şovları, giyim tarzları farklı sadece. ama sanırım bunlar da onlara hayran olmak için sayılabilecek yeterli sebepler.
şafak sezer in korktuğu renk. (bkz: vodafone)
güzel kızı daha da güzel gösteren renk.
çekici, ürkütücü, sıcak ve şeytansı oluşu bilinçaltını kan ve ateş e götürmesinden kaynaklanan dayatmacı renk.
yanında sarı yoksa sıradan olan renk.
(bkz: fark var)
vodafon reklamlarında ismi sıkça geçen terim.Renk.
odamın ışıklarının kırmızı olması nedenıyle mahallede herkes tarafından bilinmesi.
bir ana renk.
disko kralinda boy gosteren girl band.
an itibariyle disko kralinda overkill cover'layan grup. bildigin uyandim, yazdim, ve tekrar uyuyorum.
renkler aleminin en isyankar üyesi. favorim tabii.*
arch enemy solisti (bkz: angela gossow) kopyası olmaktan azcık kurtarırsa solistleri kendilerini daha iyi olucağı düşünülen grup.
disko kralında coverladıkları parça; overkill - ironbound'du.
edit : overkill - necroshine'dı. raven adlı yazar beni düzelmiştir. yeniden kendime geldim. kendileri de sağolsun.
candır.
saçta da tırnakta da dudakta da sevilir. kullanılır.
Bilgisayarı kapat tuşunun rengidir. Bu yüzden pek sevilmemektedir.
iş görüşmelerinde kullanılması pek tavsiye edilmeyen iddialı bir renktir.
bayanlarda dikkat çekicilik açısından en önde gelen saç renklerinden biridir. genellikle depresyona girenler boyasa da bu renge saçlarını, ayrı bir mutluluk havası da sezdirmektedir.
Güzel renk bir yandan aşk bir yandan da nefret ikisini de içinde barındırır ve ateşi de alıp götürür.
görsel
kırmızı diyince aklıma direk oje geliyo.
sibel tüzün'ün vazgeçmediği ve yakışmadığının ona kimsenin söylemeye cesaret bulamadığı renk .
görsel

görsel
al kelimesinin eş anlamlısı.albayrak kırmızı bayrak
son zamanlarda çıkan reklamlar aracığıyla vodafone dendiğinde akla gelen ilk renktir.