bugün

susarak.
Susarım.Zora koşarsa Döverim.
soğuk ve durgun davranırım. Söylediklerine "peki" derim. Bu çok işe yarar.
Bardak mıyız kırılalım, yanlış yapanı sileriz.
Susarak belli ederim karşımdaki anlamak istemezse her yerden engellerim daha anlamıyorsa Allah belasını versin ne diyim.
Kırgınım derim.
Genelde belli etmem yutarım ama hayatta çok az tanıdığım ama çok dürüst olduğum sen evet sana kırgınım hem de çok içimi burktun. Neyse bunu yüzüne söyledim işte.
O konuda ben de kırgınım bakınızı veririm.
"Sikecem yapacağınız işi ya amına sokarım ya" derim.

(bkz: malkoçoğlu firar) (bkz: malkoçoğlu uncut)
Trip atamıyorum malesef. Ama hiç ses çıkarmam. Benim sessiz oluşum da insanları sinir eder. Ayrıca sürekli hepsinin bana işi düştüğü için acı içinde kıvranmalarını izlerim.
bakışlarım değişir. karşımdaki hemen anlar. mesafe koyarım. ciddileştiğimden yine anlaşılır. laubaliliği hemen keserim. fazla muhatap olmam. eski samimiyetimin candan ve içtenliğimin yerinde yeller esmeye başlar. eğer haklıysam karşımdaki yelkenleri suya indirir. hatasını tamir etmezse o eski beni kaybeder.
ölerek.

ben genelde ölürüm.
gözünün içine bakarım ve söylerim. sonra da bir güzel sarılırım. bir orta yol bulunur elbet. aşığım ben ^^.
Kırıldım derim.
belli etmeye gerek yoktur. kıran kişi kırdığını fark etmiyorsa değmeyen biridir siktir edin. evet.
Kirginim derim. Niye saklayayim ya da baska turlu belli edeyim ki? Liseli ergen tribi mi atayim?
Sessizce uzaklaşırım.. nedenini anlamıyorsa zaten kafası çalışmıyordur.
Etmem. Üşeniyorum.
Direk anlaşılır zaten. Samimi olmadığıma ya da kırıldığıma asla canımlı cicimli laflarda bulunmam.
Belli etmem içime atarım. Zamanı gelince geri dönüşü olmasın tam sileyim diye. Sanırım içten pazarlıklıyım.
Yabancılara kolay kolay kırılmam. Kırıldığım kişiler genelde ailem içindedir. Onlara da her türlü çemkiririm.
Kırıldığım insanla aynı ortamı paylaşıyorsam eğer yokmuş gibi davranır, görmezden gelirim efendim.
susarak.
ben şahsım adına gözlerine bakamam, konuşamam, uzak kalmayı yeğlerim.
o kırgınlığın vermiş olduğu hal üzerimden giderse eğer muhakkak ama muhakkak burnundan getiririm.

siz de getirin. sürünsün.
Çok pis ciddileşirim.