bugün

Bağlanan kişi avukat aracılığıyla açıklama yapmış. Bağlanan kişi öğretmen miş ama şuan çalışmıyor çocuk bekliyorlarmış sanırım. Sen bilmiyorsun bir de konu açıyorsun.
bölücülüksel yatkınsamaları olduğundandır.
Pkk sempatizanlarini kizdirmistir.
yine de onu güçlü bir muhalefet partisi yapmaz!
yine basiretsiz, yine beceriksiz, yine kofsunuz.
Kemal kılıçdaroglu Beyaz'a kızarak:"Niye özür diliyorsun yürek yok mu sende cesaret yok mu?" Diyor bunun anlamı şu "biz pkk yı meşrulaştırmaya çalışıyoruz sen milletten özür diliyorsun.
Desteğimizi şevkimizi kırıyorsun."
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
Ben de diyorum o kadar özür dileyecek bir şey yok diye. Kadının avukatı çıktı. Kadın öğretmenmiş zaten. Sadece kadrolu değil.
Kendilerini ortanın solu diye zamanında tanımlayan kaypak bir partinin vizyonsuz bir adamından da en fazla bu beklenirdi.
Bütün ülkenin tepkisini çeken bir olayda milletin tam tersi tepki veren bir genel başkan gerçekten ilginç bir insan bunu nasıl başarıyor.
Kılıçtaroğlu bu. Bakınız terör yanlılarıyla, hdp nin ağzıyla konuşuyor. Sanki türk askeri oraya çocuk öldürmeye gidiyor. Orda çocuk avlıyor.
Bire adam, öyle diyeceğine tererüstlere çocukların arkasına saklanma de. Askerle çatışacaksan evlerin içinden ateş açma de.
Yahu Allah seni bildiği gibi yapsın birazda şehit çocuklarından bahs et. Birazda onların ailelerınden bahs et.
Hükümet çözüm der savaş dersin, hükümet savaşır çözüm dersin. Allah senin gibi düşman güldüreni düşmana bile nasip etmesin.
yanılmıyorsam yanılma payımda olabilir lakin terör örgütü propagandası yapmak suçtu ama bu suçu akp kanun değişikliği ile kaldırdı,hatta chpde destek verdi bu yasaya o nedenle örgüt propagandası yapmak yasal şuan da suç değil diye biliyorum...bu nedenle akpli dostlarımı samimiyete davet ediyorum,akil adamları unutmadık hepimizi çözüm sürecini eleştirdiğimiz için faşistlikle suçladınız,geçmişi unutmayın...
ahaber izleyip sikko sikko başlıklar açmayın lan amcık turtaları.bütün siyasileri eleştiren bünyen tayyibe gelince peygamber ilan ediveriyor.sikerler sizin yalandan taraflı yorumlarınızı.
Daha az önce halk tv haberlerinde operasyonlar bitsin diye haber yapıldı. Ey chp, ey chp ye oy verenler. Hdp ye oy verdiğiniz zaman size pkk lısınız dedik zorunuza gitti. Ulan sizde ar haya yokmu? Asker çekilirse döşenmiş mayınları, bombaları kimin altında patlatacaksınız lan? Asker çekilecek halk tekrar pkk nın kucağına atılacak ve pkk yeniden toparlanacak ve Türkiye dış mihrakların istediği gibi yönetilmeye devam edecek değilmi? Ulan birde akp ye ışid e yardım ediyor diye laf atıyormuş. Demek ki herkes karşıdakini kendisi gibi sanırmış. Sizin dhkpc, pkk, devsol, devyol sempatınız var, akp nınde kesin ışid sempatisi vardır diye düşündünüz değilmi? Ulan yazıklar olsun size. Bir ssk batakçısına oy veren adamlar guruhunun aklından ne beklenırdi ki?
(bkz: 12 ocak 2016 sultanahmet teki patlama)'nın olduğu gün, tek derdi kemal kılıçdaroğlu olanları göstermiştir.

hayat size güzel amk.
ya bazı kekolar şunu unutuyor.chp türkiye cumhuriyetiyle yaşıt,senin sakso çektiğin parti 5 sene sonra buhar olur lakin sen başka sikler bulursun ağzına alcak.
Onunda vatan haini olduğunu göstermiştir.
Anlaşılması çok güç bir durum.
Kılıçtaroğlu neye veya kime hizmet ediyor bunu anlama zor.
Kılıçtaroğlu'nun, sende yürek yok mu sorusuna beyaz'ın buna vermesi gereken cevap şu olmalıdır.

Bende ki yüreğin 10/1 i kadar sende vatan sevgisi olsa böyle davranmazdın. Hadi uzaaa..
Hdp'li zattan sasirtmayan beyan .