bugün

Kendileri icin “memelerinin cirkinligi yuzune vurmus" denir. Net.
iman tahtası tabirine uyan kızdır.
bütün küçük memeli kızlar-kadınlar için geçerli olmayan düşüncedir. bazıları var ki neredeyse bildiğin bir sanatçının kaleminden-fırçasından çıkmış gibi kusursuz olacakken tek eksiği biraz meme olarak kalmış ama o kadar kusurda oluversin artık.

not: büyük meme severim.
kesinlikle yanlıştır. onarın tüm güzellikleri yüzlerinde toplanmıştır.
(bkz: meme)
japon kızlarda bu genelleme geçerli değildir.
Sadece memeye bakarak güzelliği görebilen insanüstü yazarların tespitidir.
küçük memeli yazarlar için (bkz: sazan avı) olayına dönüşen bir duruma da sebebiyet verebilir.
Cirkin degildirler, tip ve fiziklerine gore de seksi olabilirler veya olmayabilirler.
o memeler avuca ne gelir yeğen biliyon mu. alıcan avuçların arasında kaybedicen o memeleri. ardından kulak altına dil darbeleri ergenekon kem küm öhömm.. ne diyorduk. her memenin bir sevdalısı vardır. benim için uzuvların şirini makbuldur efenim.
miranda kerr küçük ama güzel

edit: baktım da büyümüş memeleri küçük diye hatırlıyordum
aksinin kanıtı;
(bkz: beren saat) *
Küçük meme yoktur, az silikon vardır.
kesinlikle doğru olmayan önermedir. daha çekici, daha sempatik olurlar. iri göğüslüler ise çoğu kez dekolteleri ile kendilerine inek süsü verirler.
Sporla ugrasanlar bu gruba dahil degildir. Memeler kucuk ama bacaklar sahbaz.
Herkesçe görünen gerçeklerden sadece biridir. Evet.
o zaman bu büyük memeliler niye bu kadar dertli anlamış değilim.
yanlış olan gerçektir. çirkinliğin memeyle ilgisi yoktur.
erkekten farkı olmayan tiplerdir. asker arkadaşı gibi ne lan öyle. evet.
(bkz: memeyi buldukda büyüğü kaldı)
görüntü kirliliği yaratırlar. evet.
Tahta kurusu gibi tipleriyle çirkindirler. Kadın dediğin büyük memeli olur. Evet.
küçük meme büyük meme yoktur. onları servis etme biçimi vardır. küçük memeli sütyensiz hafif dekolte kız kime güzel gelmez ki?
tek bir ornekle curuturum.
(bkz: olivia wilde)
Çok seksi de olabilmektedirler.