bugün

anlaşılamayandır. Belki de evlerinde su akmıyor bilemiyorum. Böyle bir koku insan yıkanmasa da taşıyamaz ama. Özellikle uğraşıyorlar sanırım.
k*rt olmaları.
Kürt insan değil,bakımsız insan kokar.
Birlikte yaşıyoruz,kürt diye ayırmaya gerek yok.
kaçak su kullanamıyorlardır belki.
Su faturasınıda ödememişlerdir.
-Ula suya belediye bakkıyordu demi.
+Suyu kesmişler.
-Boşver zaten kullanmıyoruk.
mesele kürt olmalarıysa evet bariz koku alır çeperi. turkiyenin yahudileri sevmediği için filistine destek veermesi gibi gec bunları. bu insanları dışla sonra neden devlet kurmak istşyor bu bölücüler de .
belkide insanlara sadece insan olduğu için bakılmadığı için nefretin farklı algılamalara sebep olduğu bir durumdur.
Eskiden ayni sokakta otururduk. Yemeklerini kuyruk yagiyla yaparlardi ve kuyruk yagini cok severlerdi. Bundan olabilir.
Nba oyuncusu danny granger türkiyeye geldiğinde "turks are smelling as dead donkey" demişti. Demek istediğim bu tarz cümleler kullanmaya gerek yok. Yıkanmayan kirli olan her insan kokar bu fransız da olsa ingilzde olsa fark etmEz.not türküm.
(bkz: nefret söylemi)
Geneli emekçi olduğundan normal olarak terlerler. Kokunun başlıca sebebi budur.
yalan amk. hayatimda ne kadar kokan kurt gorduysen o kadar da turk gordum. irk ile bir alakasi yok yani.
doğru olmayan şeydir. insanlar kokar, ırklar özel olarak kokmaz.
(bkz: nefret söylemi), (bkz: ırkçılık),
bir doktorun "kuyruk yağı ile çok yemek yaptıklarından dolayı" diyerek aydınlattığı durumdur. ırkla alakası yoktur. ayrıca kuyruk yağı bu kadar çok kullanılıyor mu diye merak ettim de harbiden öyleymiş. anlamsız. ayrıca margarin daha kolay bulunuyor. anlamsız.
Evvela nefret söylemidir.

Hayvansal gıda va protein ağırlıklı beslenen hemen herkes diğerlerine göre (çişi, teri, kakası) daha ağır kokacaktır. Doğu coprafya itibari ile oldukça zorlu şartlara sahiptir. Sebze meyve temin edesiye hayvansal yağ vs protein ağırlıklı beslenme doğal olarak alışkanlık haline gelmiştir.
Kendi yıkanma sebebi sadece "belki bi kız verir" olan yazar sıçmığı.
Acı bir gerçektir.
kokularıyla yengelerini bayıltıp dağa kaldırmaktır.
ciddi anlamda öyledir.ırkçılık yapmıyorum lakin kullandığım araca kürt mühendis bindi.arabanın klimasını kökledim, yakıt giderini kendim tahsil edeceğim.ağır leş gibi bir koku.
bir doğulu olarak o bölgenin insanını az çok bilirim türkmeni,arabı,süryanisi,kürdü birçok etnisiteden halk var ve şunu rahatlıkla söyleyebilirim kürtlerin kültüründe malesef hijyen öncelikli ihtiyacların en önemsizi bana bunu kürt arkadaşlarım kendileri söylerdi ayda 1 defa banyo yapılır bizde diye nitekim bundan 20-25 yıl önce o bölgede modern tuvaletin yaygın olmadığı zamanlar kürtler tuvalet ihtiyaclarını dişarıda giderdikten sonra makatlarını taşla temizlermişler.