bugün

(bkz: bazı kürtlerin yaptığı yavşaklıklar)

ve bu kadar içten yazıya bile saldırgan bir tutumla yaklaşmalarından dolayı;

(bkz: ben bu yazıyı kürtlere yazdım/#21163300)

not: düzgün kürt varsa elbet de kardeşimizdir.
valla herkes kendi adına konuşsun. ben bayılırım kürtlere.

hele kürt oğlanlarına.

o kaba görüntü dibini dövdürürken nasıl naif inler bir duysanız bir daha vazgeçemezsiniz kürt oğlanlarından.
- yıkanmıyorlar mı ne çok pis kokuyorlar.
- abazalar.
- sürekli sorun çıkartıyorlar.
istenilirse daha da çoğaltılabilir.
biz ailecek seviyoruz..
tek bir fotoğraf yeter bazen..

görsel
iyi olanini severim. Hepsi kotu deil.
kürtleri sevmiyoruz yerine düzeni bozmak isteyeni sevmiyoruz denmeli bence.biz türk milleti oturmuş geleneksel yapının aksini savunana ne diyon sen gardaş diyen tipleriz.kürtler de bu düzeni değiştirme çabasında.ha aslında çabayı onlarda istemiyor işte kukla olarak kullanılıyor zavallılar ondan dolayı sevmiyoruz düzeni bozmak isteyen kürtleri.iyi olanları tabi ki de var.
ben ırkçıları sevmiyorum bu kürt fark etmez bana. türkçü olanları da kürtçü olanları da kafatasçı buluyorum.
işte tam da bu yüzden, insan insana yapar mı lan bunu*;

http://www.milliyet.com.t...ekler-buz-gundem-1995929/
kendimizi sevmemekle aynı sebeplerden dolayıdır. iddia ediyorum: kürtlere demediğini bırakmayan türk ırkçıları, eğer aynı kafaya sahip olan bir alman olsalardı bu sefer de benzer sebepleri sıralayarak almanyadaki türklerden neden nefret ettiklerini anlatacaklardı.

bana kalırsa sevilmemesi gerekenler kürtler, türkler, çerkezler, araplar vs değil; insanlara ait bazı huylar ve davranışlardır. ve tabi bu huyları ve davranışları kendi üzerlerinde taşıyan bireylerdir. milletler, kavimler, uluslar ise sizin kafanızda oluşturduğunuz mitlerdir sadece.
Ezilmeyi sevmiyorlar. Zulme karşı isyan edip dağa çıkıyorlar bütün Ortadoğu ezilen halkın Yaninda lar (misal kobani ) haksizligi asla asla kabul etmiyorlar. ATATÜRK bile sakin ola EMPERYALiZM OYUNUNU KÜRTLER ÜZERiNDEN OYNAMAYA KALKMAYIN kaybedersiniz.sanirim bunlar açıklayıcı olmuştur. Insanlar in egolarin da zaten bu vardır kendinden ıyiyi sevmezler sizde hiç var olmayan ve hic bir zamanda olmayacak olan yürek var ha bide at gözlü digil
hayvanlarına saygısız olmalarından dolayı. yazık lan madem her boku yapıyor ve çalıştırıyorsunuz kaçakçılık işlerinde bari saygı gösterin iyi bakın hayvanlara amk. görsel
http://www.milliyet.com.t...ekler-buz-gundem-1995929/
çünkü kürtleri çok kıskanıyoruz, onlar hem çok yakışıklı, güzel, üretken, çalışkan, verimli bireyler. biz türkler asla onlar gibi kaliteli elit ırk düzeyine ulaşamayacağız. (!)
böyle at eşek videoları atanlar falan görüyorum komik evet ülkenin her yerinde yapılan şeyler doğuda da yapılıyor, rusyada da. o tür şeyleri yapanlar az da olsa kendi egolarını tatmin edip ırkçılığını öne sürmeye çalışan tiptir. öz güveni eksik olanlar başkalarıyla dalga geçermiş. eziklik yapmayın evet bir kürdüm ama ben de bu vatanın evladıyım. bende vergi verdim askere de gittim. hemde çukurca da yaptım. sevmemeniz için bir sürü sebep vardır haklısınız kızmıyorum ama beş parmağın beşide bir değildir.
çünkü onca aşağılanmalara, cinayetlere ve ezilmelerine karşı hala dimdik ayaktalar. okumak için kilometrelerce yol yürüyen sen değilsin, soba yakmak için dağlarda bayırlarda odun toplayan kadın sen değilsin, bir tane bile adam gibi okulu olmayan, öğretmen eksikliği yaşayan, doğru düzgün bir hastanesi olmayıp 50 kişinin birden hücum ettiği 10 metre karelik sağlık ocaklarının önünde sıra bekleyen -ama gelmeyen- yine sen değilsin. 7 yaşına kadar evde kendi dilini konuşup; 7 yaşında okula gidince mecbur türkçe eğitimi gören ve öğrenmekte zorluk geçen biz miyiz, hayır onlar! bir anda memleketinden çıkıp, istanbula geliyor adam ve sırf kürt diye en ucuz iş belki hiç (!) iş verilmiyor. bizse oturduğumuz yerden ahkam kesiyoruz. kürt halkının zaten sevilmeye değil anlaşılmaya ihtiyaçları var. onlara ''kürt'' deyince bile ne kadar ayrımcılık yarattığımızın farkında mıyız?
utanmadan madur edebiyatı yapmasıdır. okulu, hastaneyi yakan kürt, öğretmeni, doktoru, polisi vuran kürt ama madurum da madurum!
Faşist faşist deyip. Sonra en buyuk faşistligi yapmaları. Sözüm bunu yapanlara.
11. yüzyıldan 19. yüz yıla kadar bir türlü devlet olamamış, sonrasında ingiliz sömürgesi altına girmiş; ingilizleride bıktırdıktan sonra osmanlıya ve dahi Türkiye'ye ihanet etmiş, abd tarafından beslenmese kırala bırakılan eşşeklerden farkı olmayan birilerini sevmek sanırım hümanistliğin zirvesi olurdu...

geçen seneye kadar içlerinde bir sürü sevdiğim insan vardı. delikanlı doğru dürüst. lakin son zamanlarda çözüm süreci ayağına "kürdistan" hayaleri kurduklarını dile getirmişlerdir...

hee devlet kur kurma demiyoruz hobi olarak işid ile kol kola devlet kurabilirsin...
Ben insanları seviyorum.
(bkz: Because of Donkeys dick)
Hainler ve en önemlisi yüzünüze gülüp arkanızdan iş çevirirler.

Dansöz gibidirler. Bir bakarsınız avrat gibi ağlarlar, bir bakarsınız kamu malına zarar verip cana kıyarlar.

Hdpye oy toplayacağız ayagına kanatsız melek olurlar. Gel gelelim fırsatını bulsalar ülkeyi yangın yerine çevirirler.
bunlarıda boşu boşuna tartışıyoruz k.rtler bizim düşmanımız olma şerefine bile erişemez. bizim asırlardan beri süre gelen düşmanımız çindir bunları tartışalım şu etnik süprüntüleri tartışıpta değerli hissetmelerini sağlamayalım.
Sevilecek yanları mı var?
görsel
pipileri çok küçük ve çok kıllılar. meme uçlarıda aşağı bakıyo zaten.