bugün

elbette haklı gerekçeleri var dedirten başlık. aralarında iyilerinin de olduğunu biliyoruz. fakat bu iyi insanlar, çoğunluğa etki edemiyor. önyargı her zaman kötü bir şey değildir. insanları tehlikelerden de koruduğu olur. bu halka kötü eleştiri yapılınca hemen bir ırkçı, faşist, kafatasçı ilan edilme durumu var. sizin bu yaptığınız asıl faşizmdir. bunu diyen insanlar da faşist kelimesini azılı kürt ırkçılarından duymuştur yüksek ihtimal. çünkü anlamını adam akıllı bildikleri söylenemez. türkler, bu halkı sevmek zorunda değildir. pkk'yı kuran bu halktır. aralarında türk olması da bizim için bir şey fark etmiyor. o da tek bir kurşuna bakar. doğuya yapılan yatırım hem devletin, hem de bizim belimizi büküyor. bunları türk olduğum için söylemiyorum, insanlar hem maddi hem manevi yönden bu kürt teröründen bıkmış durumda. siz bunu hümanizm, demokrasi, halkların kardeşliği, solculuk adı altında normal hale sokuyorsunuz. doğuya yatırım yapılıyor, ama yapılan yatırımın karşılığı alınamıyor. bir de o yatırımları ateşe atıyorlar. doğuda insanların pkk'ya destek verdiği bilinen bir gerçek. okul yolları falan diye saçmalamayın. okul diye sızlananlar niye öğretmenlerin vurulmasına karşı çıkamadı diye soruyoruz size. insanların bu durumu eleştirmesine mani olmayın artık. genelleme yapmayın da diyemezsiniz. insanların çoğu o genellemeyi yaşayarak tecrübe etmiş durumdadır. siz sığ bir şekilde düşünüyorsunuz. kürtler, ülkede en yüksek makama kadar yükselebiliyor. türklerle aynı haklara sahipler. hatta malûm parti döneminde bizden daha üstün bir konuma geçtiler. her yerde pkk propagandası yapıyorlar. adlarını temize çıkarmak yerine türklere ırkçı, faşist, barbar demeyi tercih ediyorlar. çünkü demokrasiii, kardeşiz diyerek bir şekilde sizi manipüle edebilecekler. burada bile görülüyor bu. insanların gerçekleri söylemesine, görmesine sığ düşüncelerinizle engel olmayın. buna hakkınız yoktur. onların nasıl demokratik hakları varsa türklerin de var. türkler, şu an en çok ezilen millet konumunda. binbir türlü milleti besliyor. mesela, suriyeliler. biz bunlara mecbur değiliz. ümmetmiş, kardeşlik bomboş söylemler bunlar. kaç tane kürdün 33 askerimizin şehit olmasından dolayı rusları övmesini gördüm. bir de türkleri türkçülük yapıyor diye beş kuruşluk, sığ beyinlerinizle, hiç hakkınız olmadan eleştiriyorsunuz, saçma yaftalar yapıştırıyorsunuz. hiçbir türkçü kafatasını ölçmüyor, türkçüyüm, ölçmedim, umrumda da değil. burası türkiye. yani türke ait olan. burada türk dili konuşulur, türk tarihi öğretilir. türkiye'de türk milliyetçiliği yapılması kadar doğal bir şey yoktur. türkiyeli diye bir şey de yoktur. türklüğü küçük gören, türklere düşman olan insanların uydurduğu bir kavramdır bu. ingiltereli, almanyalı, fransalı diye bir şey duymadığınıza göre türkiyeli de yoktur. bunu söyleyince gülünç duruma düşüyorsunuz. bu ülkeyi bir türk lideri kurdu. türkler savaştı. siz kim oluyorsunuz da ne diyeceğimize karar veriyorsunuz dedirtir. istediğim gibi eleştiri yaparım, kimse de beni yıldıramaz. cevabımı da çatır çatır veririm. insanları faşist, ırkçı diye sindirmeyi bırakın artık. yemiyoruz arkadaşlar yemiyoruz. insanlığı en iyi bilen de siz değilsiniz. ancak kendinizi kandırırsınız. sizden de çekinmiyoruz. en azından ben çekinmiyorum.
görsel

iki yüzlü oldukları için sevmiyorum. Neşe öğretmenle, oturup kalktılar, yediler içtiler, çocuklarının Öğretmeni olduğu için saygı gösterdiler ama pkklı piçler köyün ortasında katlederken ses çıkarmadılar. Bu iki yüzlülüğü, bu götlüğü babamın oğlu yapsa sevmezdim.
valla ben kürtleri çok seviyorum.
(bkz: kıskançlık)
(bkz: kürtlerin türklerden üstün olması)
(bkz: kürtlerin çalışkan olması)
(bkz: kürtlerin güçlü olması)
(bkz: türk kadınlarının kürt erkek tercihi)

gibi birçok etmenden dolayı kürtler sevilmez.
ÖZÜR DiLERiZ !
"Aidiyet duygusundan yoksun,biz vefasız Kürtler,yüce Türk devletine ve aziz
Türk halkına verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz...
Ne 1839'da,ne 1843'te,ne 1878'de,ne 1921'de,ne 1925'te,ne 1926'da,ne
1927'de,ne 1930'da,ne 1937'de ve ne......'de öl öl bitemedik...Öldükçe
çoğaldık ve cellatlarımızdan çok yaşadık,hâlâ 30 milyonuz,özür dileriz...
Tarihte Selahaddin-i Eyyubiler,Ebu Hanife Ahmet Dineveriler,Abdülkadir
Geylaniler,Meleye Ciziriler,Feqiye Teyranlar,Molla Goraniler,Ebu
Suudlar,Ý dris-i Bitlisiler,Ehmede Xaniler,Mewlana Halidler,Said
Nursiler,Cemal Süreyyalar,Ahmed Arifler,Orhan Asenalar,Yılmaz Güneyler
yetiştirdik.Kültür ,bilim,sanat,din ve edebiyatta bu coğrafyaya ruh
kattık,hala da iflah olmadık,özür dileriz....
1071'de aynı dindeniz diye size kucak açtık; omuz omuza Malazgirt'te Bizans'a
karşı savaştık,yanlış yaptık özür dileriz...
1514'te bizim olmayan savaşta düşmanınız olan iranlılara
binlerce kayıp verdik,yanlış yaptık özür dileriz...
Çanakkale'de yedi düvele karşı imparatorluk güneşi batmasın diye oluk oluk
kan akıttık,Çanakkale'yi geçirtmedik,yanlış yaptık,özür dileriz...
1920'lilerde itilaf kuvvetlerini hep birlikte Anadolu'dan çıkarttık,hata
yaptık; özür dileriz...
Lozan'da iki devlete ne gerek var,birlikte kardeş kardeşe gül gibi geçinip
gideriz dedik,özür dileriz...
Ne asıl kuruculuğun nimetlerinden yararlandık ne de azınlıklar kadar hak
sahibi olabildik; bu şarkı böyle olmamalıdı diye itiraz ederek de ukalalılık
yaptık,özür dileriz...
'Vatandaş Türkçe Konuş 'kampanyasına karsın biz onurumuz olan,varoluşumuzun
nedenlerinden olan şam şekerinden daha tatlı olan anadilimizle konuştuk,her
kelime için' bedel' ödedik,yanlış yaptık özür dileriz...
'kuyruklu Kürt,dağ Türkü' küfürlerini lügatinize soktuk,analarınızın ak sütü
gibi temiz olan dilinizi kirlettik,insanlarınızın edebini bozduk; özür
dileriz...
Varlıklarımızı Türk varlığına tamamen armağan edemedik,Giritlere, Mekkelere,
Balkanlara, Kafkaslara ve Ortadoğu'ya sürüldük,özür dileriz...
Şehirlerimizin,ilçelerimizin,köylerimizin,dağlarim ızın,ovalarımızın
isimlerini medenileştirmek adına değiştirdiniz,biz ısrarla ve inatla eski
isimlerini kullandık,özür dileriz...
Alfabenizde olmayan x,w,q harflerini çocuklarımızın isimlerinde
kullandık,alfabenizin huzurunu kaçırdık özür dileriz...
içlerimizden birileri sadece fikrilerini açıkladığı için gece yarıları
jitem'in kurşunlarına hedef oldu,gündemi fail-i meçhul cinayetlerle meşgul
ettik; özür dileriz...
Kutsal bayramımız newrozlarda 'yaşasın halkların kardeşliği 'dedik, görüntü
ve gürültü kirliliği yarattık,özür dileriz...
Her rengin tıpkı ebruli sanatında olduğu gibi kardeşçe,uyum ve barış içinde
biribirini yok etmeden yaşayabileceklerini düşündük,yanılmışız meğer; özür
dileriz.....Çok özür dileriz....Ama çok özür dileriz...!
Onları sevmek için bir neden yok.
Derdimiz ırkla olmadı hiç bizim derdimiz pkk!
yoo biz seviyoruz..
soru neden sevmediğimiz ise, yoo biz seviyoruz..
bütün kürtleri kötü sandığımız için.
arkadaşlar bilmeyenler için söylüyorum klavyede 'ü' harfi var yani ü yerine * falan koymanıza gerek yok.
ayrıca kürtler de çok meraklıydı birkaç ırkçının kendilerini sevmesine. gerçi bu sözlükten anladığım kadarıyla sizin probleminiz kürtlerle falan değil türk olmayan herkesle bakıyorum ermenilere saydırıyorsunuz, araplara fransızlara ...
Her kürt pkk yandaşı degil bunu hala idrak edemeyenlere ne denir ki? Evet kürdüm ama burası benim de vatanım. Burada nutuk çekenlerden daha türküm daha vatanseverim. Türk olup bedelli askerlik yapan da var kürt olup pkk ile cesurca savaşan da.
insanı insan olduğu için sevmeliyiz sayın ırkçılar.

Ama k*rtler hayvan olduğu için aynen devam agsaushaj.
(bkz: Irkçılık)
troll-ırkçılık, ekle!
pkk olsa gerek azizim.

propagandası iyi yapıldı.

kürtlerin içinde vatanını standart bir türk ten daha çok sevenler var.

araştıran azıcık etrafına bakan ne dediğimi anlar.
neden sevelim? sorusuna cevap bulamadığımız için.
Sevilecek bir yanları olmadığı içindir. Yediden yetmişe hepsi tipsiz, itici.
(bkz: kürt oldukları için)
çünkü faşistsiniz, çünkü gram aklınız yok.
çünkü şehit gelsin istiyorsunuz, çünkü barış'tan korkuyorsunuz.
çünkü kürt.

başka sebep göstermeye gerek yok.
Bayrak indiren kürt,
Asker şehit eden kürt,
Karakol basan kürt,
Vergi vermeyen kürt,
Okul yakan kürt,
Otobüs yakan kürt,
Esrar satan kürt,
Kadın satan kürt,
Kaçak elektrik kullanan kürt,
Çocuk, bebek öldüren kürt,
Silah kaçıran kürt,

Ben şimdi aborjinleri mi sevmeyeyim?
Surekli magdur edebiyati yaptiklari icin. Senelerdir ayn edebiyat: devlet bizi sevmiyor,biz ezilen halklariz, ozgurce yasamiyoruz...vs. uzar gider, ne yaparsan yap kürtleri memnun edemezsin.
Biraz taş gibi hadi çakıl taşı diyeyim öyle bir kızım bu pezevenkler yiyecek gibi bakıyorlar. Nerde karşılaşsam muhakkak bir omuz bir laf atma. Daha yapmayani görmedim hayvani yanları var erkek eşittir kürt bu kadar.
Nankör, vefasız, güvenilmez oldukları için.
Çoğu hırsızdır.
Irkçıyım ve minicik beynim var.