bugün

kanı bozuktur kesinlikle türk değildir yada büyük büyük dedesi kürt'tür o avanak kendini türk sanıyordur. çünkü hiçbir aklı başında türk bu kelimeyi kullanmaz.
(bkz: siz açın biz geliyoruz)
Folkslave'in sahte çerkez olması gibi sahte türktür. Işıkevlerinde fazla kalmıştır.
Atalarının, yaşadığı topraığı canı ile kazandıklarını unutan türktür.
türk değildir.

(bkz: kürt yazarın özgürlük çabası)
türk değil orospu çocuğudur. sınırlar içindeki bütün toprak türklerindir.
vatan kendisinin malı mı ki buna karar veriyor diye sorulacak kişidir. türk müdür? değildir. illa kürtlere bir şey vermek istiyorsa avradından başlasın götüne kadar yolu var!
misak-i milli sınırlarını hiçe sayan. Atalarımız mirasını orospu çocuklarına peşkeş çeken yaratıktır. Bu toprakların sınırları kanla çizildi kanla bozulur boşuna bir tarafınızı yırtmayın.
(bkz: misak ı milli)
hangi topraktan bahsettiği merak uyandıran kişi.
kimin toprağını kime verdiğinden habersiz, türk olduğunu ileri süren yarım akıllılardır.
ne çok toprak meraklısı kürt varmış. öldüğünüz zaman 2 metre de olsa size ait toprak olacak zaten şimdi bu aç köpeklik niye?

(bkz: gözünü toprak doyursun)
yarrağımı yesindir. evet yarrrrrrağımı.
ben de bir kürtüm fakat toprak istediğim yok. zaten mevcut türkiye cumhuriyetinin topraklarında yaşıyoruz mutlu, mesut. ayrıca da kürtlüğü ayrı bir millet olarak görmüyorum türklüğün bir nevi meshebi sayıyorum. nasıl ki çerkesler ayrı bir millet değilse kürtler de ayrı bir millet değildir. asıl toprak isteyen de kürtler değil zaten.
Olamaz öyle türk,onu söyleyenin anası sikişiyodur.