bugün

Uzun yıllardır bilinen ama kimsenin dillendiremediği bir gerçektir kürtler isterse istediği an yönetime el koyabilir. gel gelelim niye yönetime el koymuyorlar diyeceksiniz öncelikle kürtler düzen bozan insanlar değil heleki yeni bir devlet kurma meraklısı hiç değiller ancak türkler gibi haksızlıklara tahammülleri yoktur bu yüzden bazı gidişatlara el koymuşlardır ama hiçbir zaman yönetime el koymayı akıllarından geçirmezler işin aslında kürtlerin lider çıkartan bir toplum olmamasıda yatabilir ama özünde kürtler her zaman hümanist olmaları vardır diktaya geçit vermezler.
(bkz: jin ali nin maceraları)
evet bizim arka mahalle de ki umumi helanın yönetimine değil mi, hatta duyduğuma göre koymuşlar bile galiba, helal olsun be.

edit: pardon yanlış haber, umumi helayı yönetme sorumluluğunda korktukları için mahalle muhtarlığına başkaldırmışlar ve tuvaletin muhtar tarafından yönetilmesini ve kendilerinin bedava zıçmalarının yanı sıra tuvaletin karından da pay istemişler, bir de zıçarken özgürce kürtçe konuşma hakkı istemişler ama buna her zaman ki gibi bir anlam verilememiş.
(bkz: el yönetimi tüm ikealarda)
türklerde heran kürtlere koyabilirle devam edebilecek cümle.
--spoiler--
öncelikle kürtler düzen bozan insanlar değil
--spoiler--
(bkz: güldürdün piç)
" kürtçülük yapmayın lan ", ya da " haydi, sıkıyorsa yönetime bir el koysunlar bakalım ", denilerek savuşturulabilecek söylem.
(bkz: bsg)
(bkz: trollük yapmak için şekilden şekle girmek)
--spoiler--
heleki yeni bir devlet kurma meraklısı hiç değiller
--spoiler--
* hiç güleceğim yoktu ya.

(bkz: abi beni sik)
(bkz: kıçı açık yatmanın zararları)
(bkz: hah hah hah hasiktir)
yönetimi otuzbir ile karıştıran kişi söylemi.
hey yavrum hey neler olmuş burda serhat ya. demek hümanistler o yüzden yönetime el koymuyrolar ama 30 yıldır terör uyguluyorlar.hümanist teröristlerim benim. lider çıkaramamaları fikrine katılıyorum. bakışlarından bile deli olduğu belli olan, zihin yoksunu birni lider olarak kabul ettiklerine göre ayrılıkçı kürtlerin lider çıkaramadığı şüphe götürmez. neyse battıkça batıyorsunuz. siz bizim şamarımızdan önce vatanını seven kürtlerin şamarını yiyeceksiniz merak etmeyin. bizi kürtlerden nefret ettiremiyceksiniz. ama bu gidişle o kürtlerin nefretinde siz boğulacaksınız.
(bkz: kürt ne la)
her kürt ailesi 100 çocukta yapsa o vasıfsız toplumu yönetecek bir beyin olmadığı sürece sıkıntı yok demektir.
(bkz: bende koca bir füze var alacak mısın onada bi el at)
(bkz: türkler istediği zaman eli senin götüne sokabilir)
daha sonra annesi gelip, 'jinali okula geç kaldın hadi kalk! aa yine yatağı sidiklemişsin amk seni doğurduğum güne lanet olsun.' der. böylece bir rüya daha son bulmuş olur.
hayal dünyasında yaşayan insan söylemi. biri şunu uyandırsın.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı orospu çocukları)
ülkede koyan koyana herkes bir şeye koyuyor tutamıyoruz.
her şeylerini devlet karşıladığı ve kıçlarının temizliğine kadar devletten bekledikleri için el koymuyorlar herhalde diye beni düşündüren ve bir haylice güldüren hede.

(bkz: şıçta bokunla oyna)
(bkz: yönetim de kürtlere koyabilir)
gülerek ölmek.
(bkz: göt ile gülmek)
yönetimden kasıt yarak olabilir hemen tepki vermeyelim. *