bugün

beyaz insan görmemiş kabileler zaten kürtlerde beyaz değil pardon kirden de siyah olabilirler.
gece gece ne yazayım da ortalığı karıştırayım diye düşünen yazar söylemi.

(bkz: beyin bedava)
namustan bahsediyor arkadaş ama, daha geçen gün çağırdım birisini 2 saat birlikte olduk fiyatı otel dahil 200 tl'idi, esmer kara kuru bir şeydi, sordum sen nerelisin diye, ''diyarbekir'liyim'' dedi kaltak, yani slav keke bana namustan bahsetme.

(bkz: şimdi arkanı dön git ve uyu saat geç oldu)
Çoğu abazadır yanıyordur evlenme meraklısıdır evden kaçmaya heveslidir eşini bile döver.
Kürt kızının evde kaldığının resmidir.
Kürt kızları feminist olur, kadın haklarını, Kürdistan'ı ve parasız eğitimi aynı anda destekleyebilme yeteneği vardır. Saplantılı kişiliğe saplantısını şiddetle reddettirme veya düşüncelerinizi kabullenmeyen kadına kabul ettirme tarzı fantezileriniz varsa Kürt kızlarını tavsiye ederim. Güzelliklerine diyecek yok zaten. Geneli beyaz tenli oluyor.
demek ki artık evliliğinde ırkı vardır.
değişik şeyler bunlar.. ben ırkçı değilim ama aşkımı ve genlerimi türk kızından başkasıyla paylaşmam.. tamam kezban diye sövüyoruz ama yine onların eline düşücez kaçış yok amuğa goyim..
(bkz: Yok turk kiziymis bunlar yalan seyler)

Ilginc bir hadise olsa gerek.
Kürt kızı dururken mi? Durmuyorlar ki kaçıyorlar.

Kürt kızı kabul etseydi zamanında yapardık ama istemedi.
olabilir, yanlış bir şey değildir. kültürler farklı, zihniyet farklı, yaşam biçimi farklı...
ama aynı şeyi kürt kızları için söylesek "ırkçılık yapılıyor.s.s"a dönüşmesin. çünkü aynı sebepler onlar için de geçerli..
(bkz: en az 10 çocuk)
Kürt kızı da candır, türk kızı da, ingiliz kızı da, hollandalı kızı da. daha ziyade kadın, hatta ondanda ziyade insan vardır.

etnik köken, dil, din, ırk. bunlar insanları ayrıştırmaktan başka bir halta yaramaz.
Kocaman gezegende sadece iki ırkı test edebilmiş erkeklerin seçimidir . Ben olsam kutuma giderdim arkamda popom var diye .
hayatı boyunca pis, kokuşmuş bir evde yaşamak istemeyenlerin yapacağı eylem.
al birini, vur ötekine.
insan insandir. gonul bu.
travesti tipli kadın sevmeyen adamın yapcağı iştir...gerçekçi olalım şimdi...kürt kızlarının çoğu erkeksi tipli....hakaret amaçlı söylemiyorum ama öyleler...işim olmaz hayatta yani....
tercih meselesidir fakat düğünde saçılan o paralar altınlar dolarlar falan var ya onları topla git sat kendine dublex bir villa bide wolkswagen golf al senden kralı yok bu alemde ayrıca yaptığı karılık da bizim türk kızlarını ağlatır. ağzından bir kere "kalk suyunu da sen al" lafı duyamazsın genelleme yapmayayım da arada bazı istisnalar çıkabilir.
Mis gibi göçmen kızları dururken kim evlenir lan kürt kızlarıyla belki göreceli diyeceksiniz ama göz var nizam var amk.bir avrupalıyla bir mezopotamyalıyı karsilastirmak.
bize duran değil ilerleyen lazım azizim.
tercihtir.
bir milyon dolar verip ikisi ile birden evlenmek en güzelidir oo beybi ohh yeahh evde kültür mozaği ooow yes.
hamarat olmak, namusunu korumak, vs. gibi özellikler belli bir ırka değil, kişiye özgü özelliklerdir. o yüzden saçmalamanın alemi yok.
beyaz insan görmemiş kabilelerdeki kızla evlenirim kürtlerle evlenmem kürtlerde beyaz değil pardon kirden de siyah olabilirler.
ne kıskandınız be türkleri, ne çekemediniz .. halbuki hepimiz eş haklara sahibiz ama siz hep kendinizi ezik olarak gördünüz ve bi şekilde türkleri kötülemeye çalıştınız. yapmayın, yazıktır, günahtır.