bugün

hayvanla evlenmem.
Aklı mantığı olan her bireyin yapacağı şey.
Öşex sikmek istemediklerindendir.
Saçma eylemdir. Kürt kızı her türlü habitata uyum sağlarken Türk kızını ormana gotursen ayy aşkım şurda sinek var şurda çekirge var der.ama kürt kızı öyle midir? Hemen hemen her istediğiniz muhabbeti yapabilirsiniz,gerektiğinde sirdas gerektiğinde Yoldaş olur
Mutfakta harikalar yaratır.
"bunlar bide ürüyecek daha" dedirten yazar olmus ama bi cacik olamamis, IQ fakiri varos soylemi.
zaten sen bir Türk kızı ile evlenme birader.
Ben şahsen herkesin kendi milleti ile evlenmesinden taraftarım.
Elektrik çalmayı bilmiyordur.
Paylaştığı evde zılgıt çeken bir kadın istemeyen erkeğin tercihidir.
hadi gidelim osman , burda fasistler var.
gönlüne aşk düşmemiş, ot gelmiş saman gidecek insan düşüncesinin şekil bulmuş hali.
ya yeter artık! bıktık kürt başlıklarından! lan daha önce niye açmıyordunuz! açmayın kardeşim yeter artık!
ne kıskandınız be türkleri, ne çekemediniz .. halbuki hepimiz eş haklara sahibiz ama siz hep kendinizi ezik olarak gördünüz ve bi şekilde türkleri kötülemeye çalıştınız. yapmayın, yazıktır, günahtır.
beyaz insan görmemiş kabilelerdeki kızla evlenirim kürtlerle evlenmem kürtlerde beyaz değil pardon kirden de siyah olabilirler.
hamarat olmak, namusunu korumak, vs. gibi özellikler belli bir ırka değil, kişiye özgü özelliklerdir. o yüzden saçmalamanın alemi yok.
bir milyon dolar verip ikisi ile birden evlenmek en güzelidir oo beybi ohh yeahh evde kültür mozaği ooow yes.
bize duran değil ilerleyen lazım azizim.
tercihtir.
Mis gibi göçmen kızları dururken kim evlenir lan kürt kızlarıyla belki göreceli diyeceksiniz ama göz var nizam var amk.bir avrupalıyla bir mezopotamyalıyı karsilastirmak.
tercih meselesidir fakat düğünde saçılan o paralar altınlar dolarlar falan var ya onları topla git sat kendine dublex bir villa bide wolkswagen golf al senden kralı yok bu alemde ayrıca yaptığı karılık da bizim türk kızlarını ağlatır. ağzından bir kere "kalk suyunu da sen al" lafı duyamazsın genelleme yapmayayım da arada bazı istisnalar çıkabilir.
travesti tipli kadın sevmeyen adamın yapcağı iştir...gerçekçi olalım şimdi...kürt kızlarının çoğu erkeksi tipli....hakaret amaçlı söylemiyorum ama öyleler...işim olmaz hayatta yani....
insan insandir. gonul bu.
al birini, vur ötekine.
hayatı boyunca pis, kokuşmuş bir evde yaşamak istemeyenlerin yapacağı eylem.
Kocaman gezegende sadece iki ırkı test edebilmiş erkeklerin seçimidir . Ben olsam kutuma giderdim arkamda popom var diye .
Kürt kızı da candır, türk kızı da, ingiliz kızı da, hollandalı kızı da. daha ziyade kadın, hatta ondanda ziyade insan vardır.

etnik köken, dil, din, ırk. bunlar insanları ayrıştırmaktan başka bir halta yaramaz.
(bkz: en az 10 çocuk)