bugün

yeni bir vahşet örneğidir. bakalım askerimize tazminat ödeyecekler mi ?

http://gundem.milliyet.co...detay/1750279/default.htm
korkunç bir olaydır. yaralanan askere allah'tan şifa diliyorum.
'uluderedekiler kaçakçıydı yeaa öldürülmeleri gerekmiyordu' zihniyetli arkadaşların yorum yapması gereken durum.
Kaçakçıların Arap da olabileceği, varsayılması gereken bir durum.
kaçakçı ölünce auvvv asker ölünce çıt yok. hepiniz satılıksınız ulan.
göt deliklerinin savundukları kaçakçıların yaptıkları, bizleri şaşırtmayan olaydır.

ne bekliyordunuz amk? kaçakçı olup pembe eşeklerle çakma sunger bob çantaları getirdiklerini mi?
Bakalım hala kürtlerle bu suriyeli şerefsizleri savunan çıkacak mı diye merak ettirendir.
amerikan ordusuna yapsalar 7 sülaleleri alnının ortasına kurşunu yerler.
askerimiz ermeniler kadar olmamıştır. adamlar çoban sınır aştı diye vurdular be. bizimkilerin düştüğü duruma bak. birde dünyanın en büyük ordularından olduğumuzu iddia ederiz. ama suç erde değil baştakilerde.
alayının köküne kibrit suyu. bunları teker teker yakalayıp kazıklı voyvoda gibi yağlı kazığa oturtacaksın.
askerler türk olduğuna göre devlet için bir şey ifade etmemektedir. yazık lan yazık.
kürt değil "kaçakçı" ne yani gemiyle hertürlü kaçakçılık yapan ve gümrükten rüşvetle geçiren türkler yada başka ırklar onlar başka milletler mi? alayı aynı! hırsızın katilin ırkı mı olurmuş! ama bu tür başlıkları açıp 'adres gösterenler' bizi birbirimize düşürmeye çalışanların da alayı katildir. dürüst olun lan biraz. arsızlar!
askerimizi yaktılar deyince ödüm koptu lan. Sanki bir askerimiz gafil avlanıp kaçırılıyor ve infaz ediliyor gibi Allah korusun.
Molotof kokteyli ile saldırmışlar tahminim, genelkurmayın açıklamasına göre ise alevlerden yaralanmış kahramanımız. Hayati tehlikesi devam ediyormuş.
Alınacak tek intikam değil ama, bunun da hesabı sorulur.
güzel kardeşim bak şimdi, milliyetteki haber kaçakçılar asker yaktı diye geçiyor, peki sen ne yarrak yemeye burada kürt kaçakçılar diye ekstra bi tanımlama yapıyorsun ? hayır amacın nedir ? insanlıktan çıkana zaten lafımız vardır orası ayrı da bu ayrıştırma ötekileştirme çabası nedir be amınakodugum ?
(bkz: geçen bi mağdur oldum)
şuraya bir kürt yazayımda insanlar rahat rahat küfretsin amaçlı başlık. Yoksa inanıyorum ki başlık yazarının dahi umurunda olmayan olay.
çözüm için: (bkz: kürt kaçakçıları alevli kazığa oturtmak)
terör olayı dememek için artık terörist yerine kaçakçı deniyor.

bizde bunu afiyetle yiyoruz.