bugün

(bkz: kurt kizlari)
(bkz: rojda)
türk kadınlarından çok da farklı olmayan kadınlardır. çoğunlukla fazladan bir dil(türkçe) bilmektededirler.
edit: sözlükteki faşizanlığın giderek tırmandığını gösteren bir sonuç çıkmıştır oylama sonunda. arkadaşlar birazcık mantık, fazla bir şey değil. türk kadınıyla kürt kadınını eşit görmüyorsanız orda bir problem var demektir, aynı toprağın vatandaşları !
zafer işareti yaparak garip garip ses çıkarırlar, konuşmasını öğrenenlerin ağzından hayırlı bir laf çıkmaz.
Kendi annesini banyoda hayal etmesi gereken ensest ilişki çocuklarının embesilce tespitler yapmasına sebep olmuş kadınlardır. Türk kadınları, yunan kadınları, ingiliz kadınları, fransız kadınları, x/y/z kadınları gibi "insandırlar."
anneye kutsiyet atfeden türk çocuklar tarafından sövülen kadınlardır. acıyı iki taraftan da yaşayan kadınlardır. bir gerizekalının onların hislerini anlamasını beklemek bu kadınlara haksızlık etmek olurdu.
bazı annesizler tarafından hakklarında ''x memleketin kadınları gibidir'' denilen kadınlar. ananı da al git buradan derim bu zihniyete ben.
insana değer vermeyi ögrenemeyen bünyelerin hem zihinsel hem fiziksel masturbasyon aracına dönüştürdükleri kadınlardır. diğer kadınlardan hiçbir farkları yoktur.
insan ama her yerde ayrım yapmayı boynuna borç edilenler tarafından araçtır yalnızca tıpkı küfür gibi.
bak mesela her lafa ananı sikim diye başlamak yalnızca türk çocuklara özgüdür
küfür denen illetten kürt çocuklar nasibi almamıştır asla, onlar başlarında alman dadılarıyla büyüdükleri için bilmezler hiç öyle şeyler...

edüt: hepiniz mi dadıyla büyüdünüz lan...
yok.olmamalı böyle bir vasıflama.
Kadın kadındır.

intisab kadınadır.
kürt çocuklarının ebeveyn özgürlüğünü yaratan kadınlardır.
kürt aileye sahip, kürt kanı taşıyan kadınlardır. tıpkı türk aileye sahip türk kanı taşıyan kadın gibi. normal insandır o da. ne yazıkki bir takım faşist dışkısı kişiler tarafından dışkı kokan aşşağılamalara maruz kalırlar.
Soy bakımından birinin diğerinden bir farkı olmayan tükaka denilecek milletin dişi kısmına verilen isimdir.
dünyadaki en iyi zılgıt atan kadındır.
insan olanın, kendisine küfretmeden önce her insana oldugu gibi kendisine karsı da daha dikkatli düsünmesi gereken kadınlardır.

ama bazı insanlıktan nasibini alamamış yavru kurtlar (it olan hayvan türü) bu kadınlara hakaret ederken hicbir değeri dikkate almazlar.

yönetime de selam ve sevgilerimi sunuyorum. mal deyince 15 gün çaylaklık alan bizlere nazaran orospu cocugu dediginde yazar kalanlarla bir arada cekilmis fotograflarına bakıp, duygulanarak aglamak istiyorum..
kendilerine oruspu cocugu diyen oruspu cocuklarindan dogal olarak daha iffetli olan kisilerdir.
(bkz: kürt kızları/@ayyash maghanda)
insan olarak herkesin mutlu olması gerektiği için benim içinde hayatta hep mutlu olmalarını temeni ettiğim insanlardır.

yeterki karanlık güçlere alet olmayalım.
çocuklarına hangi bayrağın altında yaşadıklarını,Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olduklarını öğretememiş Atatürk sevgisi aşılayamamış,Atatürk ilkelerini çocuklarına benimsetememiş anadır.*
çocuk doğurma makinalarıdır. gerçi onların ellerinde değil kocaları zorluyo o yüzden onlara suçlamada bulunamıyorum.
çocuk doğurmaya programlanmış canlılardır.
ırklarını doğmadan kendilerinin belirlediklerini sanan cahil cühela kısmına dert olmuş kadınlardır.
her kadın gibi sevişme ihtimali vardır.

verirse ne ala, vermezse diğerlerine bakılır.

edit: kötüleyin tabi, ananız sevişmiyodu zaten.
aralarında hiç sarışın olmayan kadınlardır.
kapkara tenli olup garip maddeleri saçına süren ve güneşte yeşil-sarı hal alan o saçlarından haz duyanları sarışın grubuna malesef dahil edemiyorum.

edit: satrianee uyardı, kendisi görmüş varmış sapsarıları da. yeni bir şey öğrendim sözlük.
http://www.edebiyatdefter...1940/tore-kurbanlari.html
kıl yumağıdırlar. terörist olanları hakkında yorum yapılamamaktadır. hangisi kız, hangisi erkek belli değildir çünkü...