bugün

Kürt erkekleri daha güçlü, daha cesur ve daha büyük penisli olduğu için açık ara alır.
Hiç bir farkı yoktur ikiside aynıdır.
görsel
görsel
kürt erkeği neğğmiş? bütün yalanları sıralamış okumayın, zırvalık. Yazarken kendin de güldün mü merak ediyorum?
Memleket çocuklarıdır. Bunların arasında ayrım yapan teröristtir ve genelde pkklıdır.
Bu ülkenin has ırkçıları pkk'nın mayın eşekleri ve bunların yancılarıdır.
Not: Fethi Sekin Spor
Bu işin kürtü türkü yok hala anlayamadınız mı? Anlamak mı istemiyorsunuz...
Untermensch und ubermensch.
ikisi de sözlükte yazmaktadır.
kürt ben, türk de herhangi biriniz.

ayrıca kimse unter ya da uber değil.
Ayı vs insan.
Erkek ve ADAM.
Subhuman vs human.
Irkçılık yapma. Derin nefes al. Hmmmmppppffff ooooohhhh. Sakinleş. Evet, şimdi sözlerime odaklan. Sen şuan da muhteşem bir türksün ay dur. Muheteşem bir kelebeksin.
türk erkeği biraz daha sapıktır.
görsel
vs
görsel
annem kürt babam türk, bana kürtler daha karizmatik daha nazik gelmiştir ya da bu zamana kadar öyle olanlar denk geldi sadece.
her ikisi de duşta işer ve yalnız kaldığında burnunu karıştırır.
Ikisi de insan, kültürleri farkli. Yeni nesilde aynilasiyor.
Kürtler insani yönleri gelismis,yardımsever,dini inancına ve kültürüne bağlı,ticarete kafasi basan,çalışkan fakat türk'e nispeten eğitimsiz ve cahil bir millettir.
Türkler ise avrupai bir hayat tarzını benimsemiş,eğitim ve genel kültür seviyesi nispeten daha yüksek fakat daha tembel ve zamanla kendi kültüründen uzaklasmış bir millettir.
ikisinde de gavatlar çoktur aslında. biri heval etek giyer diğeri kısa paça pantolon babet çorabı ve babet giyer.
Türk erkeği kadar sosyal zekası olmayandır. (bkz: testosteron)
Ulu yerler ve gökleri var eden Teñgri'nin ordusunun çerisi vs eşax siken.
bölmeyi sevenin kazanamayacağı vs.