bugün

türkiye devletinin toprakları üzerinde kendisine pay çıkarmaya çalışan etnik bir grubun kurduğu silahlı terör örgütü. pkk nın türkçe açlımı.
(bkz: kürt milliyetçiliği)
Buraya bu entrynin girilmesi bile teröristlerin propogandasını yapmaktır.Entrynin silinmesini öneriyorum.
Kendi adıma böyle bir partinin varlığını tanımıyorum.Üç beş çapulcunun dışardan beslenerek silahlandığı çeteden başka birşey değldir.
propoganda yapılmadığı sürece burda kalmalıdır. olay üç beş çapulcudan ibaret değildir senelerden beri bu ülkedeki aileleri, hayatları yok eden haklara özgürlüklere tecavüz edip özgürlük istiyoruz diye ortaya cıkan iki yüzlü karaktersiz bi türlü yokedilememiş oluşumdur sessiz kalmaktansa tanımıyorum deyip, yapılanları unutmaktansa her alanda kinimizi nefretimizi suratlarına kusmaktan başka bir gayemiz olmamalıdır
(bkz: pkk)
(bkz: oc musunuz da böle propaganda yapıyonuz)
(bkz: adamı dellendirmeyin lan)
tarihleri boyunca devlet olmayı başaramamış malumların partisi değil olsa olsa "maskeli balosu" olur.
marksist-leninst bir oluşumdur bu...
(bkz: ybsg)

ek: ben de bilirim bu adamlar üstüne objektif yazmayı, 2 tane boktan bkz'dan fazlasını yazmayı ama içime sindiremiyorum arkadaş bunları destekleyen kekolarla aynı ortamda yazmayı. bas küfürü geç, değmez fazlasına.
(bkz: sıçtı cafer bez getirin)
(bkz: piyon)
kısaltılmış hali kip'tir...açılım kimi insan piçtir...
bir süre öncesine kadar türkiye'yi bölüp bir kısmını kuzey ırak kürt yönetimiyle birleştirerek bağımsız bir kürt devleti kurmayı hedefleyen, ancak bir kongresinde bu hedefinden vazgeçtiğini açıklamış, emperyalist güçlerin elinde maşa olmuş, uyuşturucu ve silah ticaretiyle ayakta duran, insanları kandırarak ve türkiyenin yaptığı hatalardan faydalanarak güç toplamaya çalışan yasadışı terör örgütü.

madem ki türkiye cumhuriyeti laik demokratik bir hukuk devleti, o zaman bu rejimde ne olursa olsun düşünmek serbesttir. düşünce eyleme aktarıldığı zaman suç teşkil ediyorsa gereği yapılmalıdır. ama ne hikmetse düşüncesini eyleme geçirenler bize geçiredursun, sadece düşünmüş çok değerli aydınlar, politikacılar, askerler de suçlu olduklarına dair doğru dürüst hiç bir kanıt olmamasına karşın cezalandırılmaktadırlar.

pkk'nın şu anki durumda oluşunun,
türkiyenin ve türk halkının şu anki durumda oluşunun sorumlusu kim?
peki size bir soru;
tehlikenin farkında mısınız?*

edit: çok uzun cümle kurmuşum lan, madalya istiyorum.
hayal dünyasında yaşayan bir avuç kürdün, hiçbir zaman gerçek olmayacak rüyasıdır.
(#5589961) bazı kişilerin bazı fikirleri düşünmesinin yasaklandığı 12 eylül döneminde kurulmuştur.
pekeke nin Türkçe meali. görüldüğü yerde ezilmelidir.
ağalık rejimine ve ırkçı, beyaz türklerin burjuvazisine, 'sahil burjuvazisi'ne baş kaldırmak için kurulmuş marksist örgüt. ondan sonra kürtlerin özgürlük meselesi üstüne yoğunlaşmıştır. tabi ki sivil öldürmek, savaş ahlakına, gerilla ahlakına çok çok aykırı hareketler, kahpelikler de olmuştur. örgüt içerisindeki bölük pörçüklükten ya da kötü niyetli insanlardan kaynaklı olarak..
daha taze 8 tsk'lı askere saldırı düzenlediği 'iddia edilen' marksist örgüt. bence her şey bir tezgah.. ama sevgili başbakanımızın haberi olmadığına da eminim. başka kesimlerin isteği doğrultusunda gerçekleşiyor bunlar. ak parti'nin özgürlükçü, halkçı ve demokrat harekatına rağmen yaşamaya devam eden statüko'nun isteği doğrultusunda. resmi ideolojinin isteği doğrultusunda..
(bkz: pkk ve onun yandaşları orospu çocuğudur)
partiya karkeren kürdistan.
marksist sosyalist çizgide olan terör örgütü.
faşist ve sosyalis örgüt. beyin yıkama aşamasında hem faşizmi hemde sosyalizmi kullanır. ezilmiş bir halkın hakkını aradıklarını söyleselerde eylemleri hak aramaktan çok ötedir. deniz aşırı yerlerden emirler alır.
emperyalizmin kuklası durumundadır. emperyalizm bunları besler, silahlandırır, bu gariplerimde yok sosyalist dava, yok halk davası cümleleri beyninde dolaşırken ellerinde emperyalistlerden edindikleri silahları, mayınları, bombaları kullanarak emleryalizmin ekmeğine yağ sürerler. emperyalizm kanla beslenir, terör örgütleri kanla beslenir, kan içerler kan emerler. halkların ezilmesi sadece bahanedir, dev emperyalist çarklarının içinde küçük bir çarksın ve işleri bittiğinde söküp atılacaksın...
kürtlerinin cumhuriyet tarihi içindeki 29. isyanın kurumsal ürünü
kro partisi kısaca.
pkk'nın açılışının türkçe karşıtıdır. (bkz: Partiya Karkerên Kurdistan)
pkk'nın açılımının türkçesi.