pkk yanlısı orospu çocuklarının yapacağı iştir.

bir insan isterse dünyanın en sosyalist insanı olsun, kendi yaşadığı ülkenin bölünmesine göz göre göre izin veriyorsa asıl o zaman kendinden başka bir ulusu dışlamış, kendinden başka bir milleti tanıyıp farklılaştırmış olur.

bu kadarı da fazla. asıl faşistlik budur. pkk ile birleşip ülkeni bölmek istiyoruz diyen bir adama sen kardeş dedin yaa. utansana ya. yerin dibine girsene başbakan. kendi kafanı kessene!
Şehitlere kelle diyen adama oy vermekle aynıdır.
toprak da verecek adama oy vermektir.
ancak mikroplara onur olacak davranış.

recep tayyip erdoğan türkiye'nin hiv'idir. ona oy verecek birey de ancak ve ancak bir enfeksiyon olabilir. hiv bağışıklık sistemini bitirecek ki beden mikroplarla savaşamaz hâle gelsin.
namaz kılıyorsa tamamdır zihniyeti iledir.
arkadaş adam ülkeyi parçaliyor lan. hala bu adam namaz kılıyor diye oy verin siz. bravo vallahi. bu kadar kolay kazanılmadı bu topraklar. ne çabuk bölünmesine müsade ediyorsunuz ? birlik, bütünlük, bağımsızlık diye göğsünü mermilere sper eden dedelerin torun olcaklar bir de yazık be.
başbakan ilk kez doğru konuşmuş.
arkadaş adam kıçından uydurmuyor ya ,var böyle bi yer ki söylüyo.
kürdistan kürt vatanı demek.kürtlerin yaşadığı yer demek,
türkler orta asyanın bozkırlarında çinlilerle, moğollardan kaçarken kürtler bu topraklardaydılar.
bu toprakların asli unsurudurlar. vatanlarını hiçbir zaman tek etmediler.
akp ve zihniyetini savunanlar ciddi mana orospu çocuğudur. kürtle yapacağın kardeşliğini sikeyim.
ırakın kuzeyine kürdistan denilmiyomu dünyada.
celladına aşık, kürt yalakalarının yapacağı eylem.
şerefszlktir, ülkenin gelmiş geçmiş en dönek adamına oy vermek demektir; kıçıkırık belediye başkanı hasktr ordan çeksin sen git kanka ol .. yazık ...
yerel seçim politikasıdır. seçim startı verilince iç Anadolu da başka Karadeniz de farklı söylemler göreceğiz.

AKP'nin terörü bitirip barışı sağlayabilecek bilgisi, birikimi ve vizyonu olmadığını düşünüyorum.

bunlar hep oy kaygıları.
Barış için doğru adım. insanlar ölmesin.
yapılmaması gerekir.
vicdan azabı yaratması gereken eylemdir. ilerde torunlarının, çocuklarının yüzüne nasıl bakacağını düşünmelidir! çünkü diyecek ki o çocuk anne -ya da baba ya da dede her neyse- sen naptın o günlerde? cevap olarak '' ben de sattım kendimi '' diyebilecek mi? onu bile diyemeyecektir!
adam ananizi becerse onur diyeceksiniz. Şehit akrabası olarak söylüyorum sokayım öyle onura. Eğer onur bu adama oy vermekse onursuz dolaşırım daha iyi.
büyük şehirlerde kaybettikleri oy oranlarını kürtler üzerinden toplama gayretidir. diyarbakır belediyesini ele geçirme taktiğinden başka birşey değildir.
(bkz: ne diyeydi mahmut mu diyeydi)
hala kürdistan ile sınır komşusu olduğunu algılayamayan salakların yapmayacağı eylemdir. a benim saftoriklerim işinize gelince dünyadan kuzey kıbrıs türk cumhuriyeti denilmesini istersiniz oysa böyle bir ülkeyi kimse tanımamakta ve haritalarda göstermemektedir ama nedense kuzey ırak ta kürdistan diye bir yer olduğunu komik şekilde algılayamazsınız. hayır o değilde neyinize batıyor kürdistan sizin. ninelerinizi sikenler ingilizlerdi ama maşallah hepinizin nickler ingilizce.