bugün

terörist beyanı.
görsel
kürdistan mı dedi o ben mi yanlış anladım. neresi orası bi tarif alsak. benim bildiğim kürdistan eyaleti iran'da var, birde k.ırak'ta kürt bölgesi var ama kürdistan mı bilemeyeceğim.
edit büdüt ve de not: türkiye sınırları dahilinde bir kürdistan yok, ha kürdistanda çok yaşamak istiyorsanız buyrun k.ırakta kandil dağı var. hazır geri çekiliyorlarken aralarına karışıp orada yaşıyabilirsiniz.
kürdistan olmaz fakat karakollar orada durur.
beyaz kol verelim;

görsel

bayılıyorum bu okan bayülgen'e valla.

değişik bir taleptir.
aynı dakikalarda, daha dün "en iyi kürt, ölü kürt" diyen ulusalcılar eylem yapıp kürt haklarının savunmasını yapmaya çalıştılar. hatta öyle ki, kendi düşünce merkezlerine odaklı bir kaç yayın grubu, pkk nın tanınan isimlerini canlı yayına davet etti.
kürdistan birgün olursa söylenecek sözdür. aklında kalsın da unutma.

bulunduğun toprak türkiye toprağı. karakolun yapıldığı toprak türkiye toprağı ve türkiye cumhuriyeti kendi toprakları içerisinde karakol yapmak isterse yapar, yıkmak isterse yıkar. istediğiniz kadar debelenin pkk şerefiszleri, gerekirse bu devlet evini yıkar oraya karakol yapar. karakolun neresi battı sana bi söyle bakalım, karakolu kim istemiyor orada, kimin işine yaramıyor? allah' ın kokuşmuşları sizi.

ayrıca bu yazarın başlığını da niye ciddiye alıp yazdıysam o da ayrı mevzu.
yahudiler ve ermeniler tarafından kullanıldıklarını bilmeyenlerin hezeyanı. diyelim ki doğu anadolunun bir kısmında ve güneydoğuda kürdistan kuruldu. oraları size mi bırakacaklar ?
rahat rahat uyuşturucu ve silah ticareti yapamıyoruz demektir.
sözlükte de şerefsiz istemiyoruz ancak oluyor maalesef. o sebeple boşuna bir çaba o karakollar orada olacak sıkıntı yapmayın hepinizin gazı alınacak.

sağdan sola... inşallah hepinizin!
doğru çünkü oraya sağlam tahkimatlı karakol kurulursa pkk terör örgütü en büyük gelri kaynağı olan esrarı türkiye sınırları içinde yetiştiremeyecek... denetim sıkılaşacak...

birilerinin ölmesi elbette üzücüdür... medeni öldü. ama esrar ile zehirlenen dieğr gençler ölmesin...
olur efendim. bölge tamamen düşman unsurlardan temizlenir ve hiçbir şekilde düşman unsur kalmaz ise karakola da gerek kalmaz. ama şimdi siz operasyonda istemezseniz napak osurak mı ?
aynı şeyi hastane, okul, sağlık ocağı için de söylemesi gereken tek hücreli kürd isteği.
kendi kızını komşusunun karısını siken insanların söylemi.
adamlar sonuna kadar haklı..

bence kürdistanda türk de istememeliler. ne işleri var türklerinyani bizlerin orada amk. cıkın lan adamların memleketinden.

bu adamlar yakında türkiyeden de cıkın demezlerse iyidir..
(bkz: yarrağımın başı) na karakol istemiyoruz.
Beleş Elektrik, beleş su,enik başına 100 kağıt, bedava sağlık hizmeti istiyon ama he mi?
Barzani'ye iletlemeleri gereken fikir. Adam bölgesinde deli gibi karakol dikiyor her tarafa, durdurulamıyor.*

Edit: imla.
insanlığın ilk aşamasını yaşamakta olan kahpe beyanı.

(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar).
Oğlum siz en iyisi Peter Pan'ın kayıp ülkesine gidin. Rahat rahat yaşarsınız bak kimse karışmaz.
kürdistan diye bi yer olmadığını hala anlayamayan "terör örgütü sempatizanıdır herhalde" diyerek, terörist olmadığını umduğum, mal beyanı.
olmayan bir ülke için gerçekleştirilen dilek cümlesidir. tuhaf ve sıkıcıdır.
(bkz: söyleyene değil söyletene bakacaksın)
''biz zaten karakolları türkiye de yapıyoruz'' diyerek olaya nokta konabilirdi.
itin duası kabul olsaydı , gökten kemik yağardı .