bugün

entry'ler (567)

tanrının varlığının kanıtı

böyle bir entry i girebilmek. en basıt kanıt

nursel

o benim hatunum diyebileceğiniz kız ismi.

kız ile erkek dost olur mu

aslan ile avı dost olabilme ihtimali neyse burada da aynı durum vardır. Bir kadınla bir erkeğin dost olması imkansızdır. sadece arkadaşlar olabilirler(bunu açalım; bu arkadaşlık ise her zaman mesefali olmalıdır. bu mesefade göreceli değil mantıklı olmalıdır. mantıklı olanı anlabilmeli anlatabilinmelidir. örneğin bir erkeğe tatlım canım diyorsanız o erkekten geleceklere göz yummalısınız. gün içinde sürekli beraberseniz bundan geleceklere katlanmalısınız. çünkü aç tavuk kendini darı ambarında sanarmış belkide durumu en iyi özetleyen cümledir.

unutmayın erkeklerle kızlar fiziki ve duygusal olarak farklıda yaratılmışlardır.) ama canciğer arkadaş olamazlar. bu entryi okuyan erkekler sizde biliyorsunuz en yakın dediniz kıçı, gögüsleri ve kendi güzelliği ve çirkinliği içinizde bir yoruma tabi tutuluyor değil mi? ve bunu en yakın erkek arkadaşlarınızla konuşuyorsunuz? bunu inkar eden erkek varsa bana mesaj atsın lütfen. yaradılışına aykırıdır bu.insanoğlundan bahsediyoruz.

burada kızlar 2 türlü durumla karşı karşıya kalıyor. biri bunların farkındaymış gibi davrananlar biride bunların farkında olmayıp kız arkadaşları gibi ali veliye davrandığı gibi davranma.
bu durumda kız çocuğu şunu düşünmektedir. ali, veli benim en sadık en temiz dostum. * ali velinin çok dostu var.. senle her muhabbeti yapamayan insan senin dostun olamaz. sadece tanıdığın iş hayatında yardım alabileceğin bir arkadaşın olur. ama kalıp bunu dallanıp budaklandırıp oo oo o benim canım kankam dersen yukarıdaki muhabbetlere razı göstermelisin yani sen bir kız olarak göre göre ali velinin libidosuna oynamaktasın. unutmayın kızlar hiçbir erkek sizi özkardeşiniz gibi göremez.

kadir mısıroğlu

Kadir misiroglu sessiz yığınların sesidir.

izmir in gelişememesinin nedenleri

Atatürkçü zihniyet. yan gel yat atam aşağı atam yukarı. lafla anca konakyan karsiyakaya gemi yürüturler. akp istanbuldan ankaraya hizli tren koyayur daa.

ilk kürt atom bombası için isim önerileri

dovlod olabilir Türkçesi devlet..

kürt vs laz

neyin karşılaştırmasidir. vatan sevme karışlastiriliyorsa lazlar alir da.ama kürtlerde digrr ırkçı kurtler yüzünden bu konuda sıkıntı yaşıyor. vatan seven herkesi seviyoruz. karsilastirma yapilmamalidir.

kışın geldiğinin anlaşıldığı anlar

Karınağrısı.

süet bot nasıl temizlenir sorunsalı

Süet ayakkabıları diş fırçasıyla yukarıdan aşağı temizleyerek sorun çözülür.
kattle a su konur kaynatılır daha sonra ayakkabı Buhara tutulur. buhar olan yeri yukaridan asagi hafifçe fircalamali. gibi yolları vardır

ışid neden tek bir isim kullanmıyor

Hayırda bunlarin merkezi iraktami şam dami olacak nasil bir teskilatlar.

kobane düşerse insanlığın yok olacağı gerçeği

insanlık ayn araptan önce çoktan yok oldu. en son Irakta. ondan önce bosnada. Kobani nere nin piciki insanlığı yok edecek 50bin insan var. olmesinler ama avrupanin ortasında 8bin sirf sreblenicada katledildi.

ışidi içten içe destekleyenler

ışid'in bölgedeki pkklı silahlı terör örgütünü katletmesini içten içe destekleyenler insanimizdir. bir nevi içinin yağları erimektedir. dinsizin hakkından imansiz gelir diyor. gerillayi gerillayla vuruyor. Düzenli ordu gerillayi bitiremedi 30 yıl diyor..
Suriyedeki kürt gruplar terör örgütü olmazken ışid terör örgütü oldu. ısid cihat ruhu ile birçok Çeçen Türk faslı bosnali Afgan genci ordusuna aldi ve sistemli şekilde hedefine gidiyor. icten destekleyenler silahlı pkkli kürt öldürdüğü sürece hareketlerine destek çıkacaklar.
fakat yahudi teşkilatı emri altındaki abd ordusuna ve natoya kara hareketi emri verdiğinde. Bölgede cok fazla etnik ve dini devlet olacak bunlardan biride kürt devleti olacak nüfus yoğunlugundan dolayi.

50 bin tl ye satılan kurbanlık

bi 2.el alfa romeo giulietta parasi

burak yılmaz yazar olsa alacağı nick

C.RonaldoYılmaz07

iphone sahibi olmanın ayrıcalığı

mallik bir ayrıcaliksa evet iphone hastaları gerçekten maldır.

bu cümlemi basitlestirmeyin. iphone insana kendini özel hissettirmeye çalışan bir telefondur. eğer insan iphonela özel havali hissediyorsa maldir.
iphone:mal
mali seven ise ancak maldır.

burada mal insandan kastım hayvanca yaşayan ve maddeci insan.

bakınız bu insanlar telefondan anlamadığı için iphone alıyor.hava atmak için. aynı parayi biz sony xperia veriyoruz ve iphoneyu katlediyor..
sevmek ayrı taraftarı olmak ayrı sevene lafımiz yok mallara maddecilere lafımiz.

bu cevaplar bile iphone taraftara olan nefretimizi belirtiyor :)

(bkz: boş yapmayın)

abdullah öcalan ın tek derdi

derdi yoktur heralde.

ne karı derdi var
ne para derdi var
ne din derdi var ateistmis.
ne iş derdi var.
yan gel apo mk. 30 bin gencin katili yetim evlatların sorumlusu. bölgenin amina koyanda o göç etmeye neden olan o. gençleri daga çıkartan o.devlete terör masrafı çıkartan o. ne derdi olsun daha!.Öndermiş.

27 eylül 2014 kobane nin düşmesi

görende sanar Viyana düştü.

ışid vs pkk

ışid bir tuzak ama kürt örgütlerini kırıyor. abd Suriyeye bu şekilde girecek.

üniversiteye araba ile gitmenin verdiği hava

amk arabayla gidiyoruz ama hava atmak için değil ekonomik ve rahat olduğu için.
ford focus 2010: git gel 16 km basmiomda. 3 lira fln yakior. dolmuş 4.50 tl. hesap ta verdik

ortaöğretimde başörtüsünün serbest bırakılması

Dünya medeniyetinicindeki ayıplarimizdan birinin çözülmesidir. yasadaki başı açık ibaresi kalkti bu nedenle chp anayasa mah. gidemeyecek.
90 yıl sonra normallestik işin garip tarafı anadolu insanı 90 yıl özlem çekti kendi toprağında.