bugün

panik yapmayın yarın kurmuyoruz, kürt halkı şu an devlet kurmak için yeterli alt yapıya sahip değil bu yüzden biraz daha zamana ihtiyaç var, kürt bölgesinin imar edilip fiziksel gelişimini de tam olarak tamamlaması ve devlet yönetme tecrübesine de sahip olması gerekiyor.
fazla eşekten beyni yanmış kürtçük beyanı.
kurulursa ikinci bir filinstin olacak sonra da israil in himayesine verilecektir.
Bak şimdi kardeşim burdan çıkıyorsun, sonra sol yapıyorsun, sonra sağ yapıp dümdüz siktirip gidiyorsun burdan.
Devletler fare gibi çogalarak kurulmuyor anlayın artık şunu.
Birisi çıkmış kürt halkı şuan devlet kurmak için yeterli alt yapıya sahip değil demiş.Kürt bölgesinin imar edilip fiziksel gelişimini tamamlaması gerekiyomuş. Mütahit galiba asdfdgh. Bu devlet sizin gibi hesaplarla kurulmadı ki. Çakal hesaplarıyla yıkılsın. Şimdi siktirin gidin az ötede oynayın ses gelmesin.
dunyanın yarısı gunde 1 kurdan kullansa, paketını 1 tlye satsa ıhya olacak devlettır.
(kuramadılar.)
hangi kenefte kurulduğunu merak ettim gidip içine sıçacağım.
Sözlük hewallerinin zoruna gitmiş başlık, ne oldu keko eşşek gece ters mı geldi.
Üfff.

Az çok demeyelim boş geçmeyelim.

görsel
Evet kurulacaktır.
siz önce aile kurun, iş kurun, ev kurun. Sonra konuşuruz.
saat mi. kuruyorsun amına koduğum.
bu milletin de kendi geleceğini tayin etmeye hakkı yok mu ? ben de desteklerim ama yeter ki kan dökülmesin artık ve analar ağlamasın.
Kurarken dikkatli olun da server çökmesin.
görsel
sen önce g.tünü silmeyi öğren.
Bu kez Hangi keriz gördüğünüz bir millet çalışacak ve üretecekte siz yiyeceksiniz? Diye bir soru geldi aklıma.
Aramızdaki sazanları ortaya çıkarmış olan başlıktır.
bıkmadınız şu muhabbetten.
becerebilirseniz kurun diyeceğim de sizde o akıl da, g.t de yok.
şimdi sektire sektire gidin, az ötede oynayın hayalperest bebeler.
görsel
hayaldir.
(bkz: senin anan güzel mi)
biri de demiyor ki kürdanistan'ı kurup kürdan mı üreteceksiniz diye.

neyse demek ki böyle oluyor.

herkesin dalga konusu yaptığını düşünüp üzülmüyorum. eğer diğer türlü ise bu ortamda bulunmak utanç verir.
(bkz: ya bi siktir)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar