bugün

itin duası kabul olsa gökten kemik yağardı demişler.
edit : yanlış okuduğum başlık.
vatandaşlarının kürdan olduğu bir ülkemsidir.
Kendini yönetebileceğini sananlar tarafından söylenen komik söz. Ulan 5000 (!)yıllık tarihimiz var dersiniz, tarih boyunca durdunuz şimdi mi kuracaksınız? Demokrasiyle ülke kurulmuyor. Hele ki gözünüz bizim topraklarımızdaysa

Aha size Kürdanistan.

görsel

Aboo çok yanlış gelmişiz Rıza baba.

Kürdanistan ne mk?
kürdanistan ama olsun ben yazayım.

acıkınca kafayı yiyorsun al bi eşek sik.
görsel
Devlet üzerine devlet kuranın sonu ibretlik bir katliamdır. Türk milletine acımayan,yıkmak için çabalayan güruh,eninde sonunda fitnenin içinde boğulur.
söylemi algıda seçiciliğin basit bir örneğidir.
kurulmuşu varya.
(bkz: kürdistan kurulacak)
görsel
kürdanlar kullanılarak ortaya çıkan oluşum.
kurun amk , sanki tutan var . hadi kurdun , tank yok tüfek yok asker yok. ucak yok. millet savaşci , yarin biri diyecek djshsha bu kurdistan komünist biz muslumaniz e sizin şimdiki Keleşleri alıp dağa çıkacaklar. e bu sefer birbirinizi katledileceksiniz. bu gotler 21. yy devlet kurmak devlet yönetmek kolay zannediyor.

-
-
-hadi kurdun yarin diyecekki karayilan ben liderim , apo ordan benim lider al 2 ye bölündü. biri çıkacak büyük Kürdistan diyecek pesmergeyle birlik olacak pkk pesmerge savaşı.

-
-
-
-ha biri diyecek Şii kurt biri sunni kürt, al mezhep savaşı.

-
-
-e türkiyede niye çıkmıyor dersen siyasi otorite ve askeri otorite var , 100 yılda anca kurulmuş. ve o zaman Ortadoğu kaynayan kazan değildi.

-
-
-
- e petrol var diyorsun kime satacan ? 35 dolar olmuş Ortadoğu'da sudan ucuz. ee sen nasil yapacan tank tüfek kolaymi o organizasyon . 100 yıllık koca ülke daha yeni yapabiliyor. elin adami yaptirmi biz karismasak bile.

-
-
-
- e karşında 500.000 binlik ordu alacan tankı tüfeği uçağı olan.

e dedin abd Rusya iran yardim eder. napacak Türkiye hava sahasinimi ihlal edecek. imkansiz o. hukuki dayanak bulamaz.

-
-
-Kürdistan ya Türkiye sınırları dışında kurulur yada Türkiye güney dogu anadolu bölgesinin adini Kürdistan koyar anca bu olur.

-
-
-
bizim Osmanlı'yı kuracaz dememizden daha büyük bir hayal aq.
ingilizlerin tozlu tarih sayfalarindan cikararak adeta kürt olduklarindan habersiz yasayan kitleye kürt milleti olduklari mujdesini vermesinin ustunden cok fazla gecmedi ,
bolgedeki tum projelerde yer alan bu muhim uydurma millet , her turlu safsataya ruzgara kendini kaptirip o yone gidiyor ,
suan da baslikta yazan kurdistan hikayesine kendilerini kaptirmislar ,siz tarihiniz boyunca baska devletlerle var oldunuz ve sizin genlerinizde bu var ,
cikarlari ve insan kanindan degerli gordukleri siyah sivi ugruna tarihinizi sizden iyi arastiran batili devletleri aciktan kufurlere boguyorsunuz demediginizi birakmiyorsunuz fakat oyuncaklari olmaktan maalesef kurtulamiyorsunuz ve kurtulamayacaksiniz her zaman da projelerde emellerde arac olmaya devam edeceksiniz , rasyonalist ve mantikli olmanizi diliyorum. Bop projesinde kurdistan devleti diyarbakir merkezli olarak yillar once cizildi ,amik ovasinda vukuu bulacak kanli kiyamet savasi proje hayata gecemeden sonumuzu getirecek gibi duruyor ,bos hayaller kurmayalim ,rasyonalist dusunup irademizle hareket edelim ,hakkimizda hayirlisi olsun
görsel
hele bi soluklan yiğidim.
Elektrik faturanızı ödeyin önce, ülke kurmak şöyle dursun.
görsel
çok yakında kurulması muhtemel görülüyor amerikadaki araştırmacılarca.
yani hayırlı olsun kürdan ihtiyacı olan bir milletiz.
(bkz: sazan)

hayırlı avlar.
(bkz: kürdanistan)
5000 yıllık şanlı kürdan tarihi.

tam olarak bu evet.
Kürdanistan neresi amk ?
Kürdistan diye okuyup sövmeye gelmiştim. Içimde kaldı sövemedim görüyo musun?
Tavuk kafasımı lan bu.