He yav he. O yüzden 35 senedir dağlarda kafanıza sıkıyoruz, yakıyoruz sonra da cesetlerini köpeklere atıyoruz. Bundan sonra da böyle olmaya devam edecez. Bu PKK'lıların işe yaradığı bir konu var: köpeklere iyi mama oluyorlar.
çok zayıf erkekler ve kızların kendilerine biraz kilo almalısın tavsiyesinde bulunanlara inat kendi ülkelerini kurma istekleridir. nah kurarsınız. şehitler ölmez vatan bölünmez.
Kurmalarına gerek yok üreyerek hazır kurulmuş ülkeye çökecekler.

Siz hala hilal bıyık bırakıp çine bedel kırkımız deyin hahaha 89 iq lu kitle.
Biz bu insanları ne kadar bağrımıza basarsak basalım şimdi bunlar , bugün bunlar gibi olmayan kürdlerin yarın torunları bu sloganları atmaya devam edecek. Her bir Türk evladına kürtlerle konuşmayı, iş ve ticaret yapmayı, kız alıp vermeyi bırakmaya çağırıyorum. Yarın bu hainlerle çarpısmamızda şahsen benim gözüm bunlarla dost olanı bile görmeyecek.
Not : Türk milliyetçisi vatanperver kürtlere selam olsun . Onlara tavsiyem türk evlatlarına yazdıgım gibi tüm ayrılıkçı ve vatan haini etnisitelerden uzak durmaları türklük suurunu çocuklarına miras bırakmalaridır . Zihinlerinizi bu işgal ordularının aparatı haline getirmeyin .
Tarih boyunca 1 kere bile bağımsız devlet kuramayan hırtların iddiası..
Hadi kurun da görelim..
He bende şeriat islam Devleti kuracam hepiniz davetlisiniz.
Torbacının adresini versene.
Bence kurdistan bencilliktir.sosyalist bir devlet olsak yeter.
saat yedi buçuğa kur sağlık ocağına gidecem.
counter strike oyununda harita olarak bile kuramazsınız amk.
Akpkklı rüyası.
görsel
(bkz: kürdanistan ı yok saymak)
Zaten kurulmadı mı ya?
Edit: ulan bir kere de eksilemeden önce iyi okuyun amk çomarları.
Yarramı yersiniz.
görsel
Al sana kürdistan.
sozlugun en iyi trollemelerinden olabilir.

yazmadan once bi okuyun baslik neymis.
(bkz: gelmiş geçmiş en büyük genel ev)
kürdistanı kursunlar istiyorum, 2 yıla kalmaz bu mallar ben başkan olcam, ben muhtar olcam diye birbirlerini vurur, çıkar kan davaları tamamdır, olay bitti, 5 senede de ülke falan da kalmaz, al sana terörün sonu bizim uğraşmamıza gerek bile yok.
görsel
Mezarlıktamı?
Devlet dll dosyası eksik,

kurulum tamamlanamadı.
kürdistan asla kurulmayacak neden mi? çünkü kürtler tarihte iki yahudi devletinide yıkmışlardır ha olurda kurulursa orası kürdistan değil cia devleti olur.
siz değil abd kuracak!
Orospu çocuğu beyanı.
görsel