bugün

konyada meydana gelen, hiç şaşırtmayan olaydır.

http://gundem.milliyet.co....2012/1529284/default.htm
birazdan bir müslüman ın başığa bakıp, ' münferit bir olay vakası' tanısını koyacağı vahşet.

edit: olayı ısrarla münferite bağlamak isteyen vatandaşlar var, ayıptır lan!*
delikanlı gibi, yaptıysanız yaptık diyin.*
küpe takanın kulağını keserlerde öz kızından çoçuk aldırana saygı duyarlar. Değişik bir memleket. akla Grangé'nin ölü ruhlar ormanından bir yazıyı getirir. En büyük yalanlar doğruluk ormanlarının arasında yeşertilir. Buda öyle Din maskesi altında en büyük günahlar barındırılıyor.
münferit bir olay.
Yapılacak yorumun kalmaması durumudur.
amlarına koyayım onların çok ayıp ediyorlar onun bunun kafasını kesenleri de besliyoruz. Teee allaaammm
altındaki erenlerden hiç ders almamışların yobazlığı yürek burkar.

hedef 2023 - yetmez ama evet amk.
şakirtlerin, olayın nedeninin başka olduğuna inandığı-inandırmak istediği olaydır.
sırada hırsızın elinin kesilmesi olayı vardır. bu performansı hangi il gösterecek acaba?
yazıklar olsun böyle bir vahşet yapanlara.
sokakta yürümeyelim tabi. doğru yetmez ama evet!

dini gerekçe gösterip böyle işler yapanın allahı nasıl bir mahlukatsa onunla baş başa bırakılmalı.
Durmak yok, yobazlığa devam.
kaçıp gitme güdüsü uyandıran olayın mağduru adamdır.

kapatalım gidelim şu ülkeyi lan, yeter.
ben yaptım, evet itiraf ediyorum, amacım da şeriati getirmekti, arkadaşın küpesini sökerek çok önemli bir mesafe katettik davamızda.

"yok lan, harbi gerizekalı çok bu memlekette."
(#15198061)önce kıçlarındaki küpeyi çıkarsınlar.
türkiye gerçeğidir. ve hiç değişmeyecektir lanet olsun ki.
Yedi sekiz yıldır Konya'da yaşayan biri olarak , küpe yüzünden bana veya başka bir arkadaşıma hiç bir laf atma olmadığından , arkasında başka şeyler olduğunu düşündüğüm olaydır.
Gerıcılıktır.
Türkıye'de en buyuk sorun ınsanları dış görunusuyle yargılama.
Bıldıgım kadarıyla 'Yavuz Sultan Selım'de kupe takmıstır.
Gizli eşcinselleri sinirlendirmiş adam.

Anlaşılan bastıramadıkları ama aynı zamanda yaşayamadıkları duyguları şiddet yoluyla deşarj etmeye çalışan kişilerin saldırısına uğramış. Polis adamları yakalamış ama bir daha olmasın haa diye yanaklarına bir fiske vurur bırakır. Bu andavallar da yarın başka birini keserler. Tekel işçileri olaydı copları bi taraflarına çoktan yemişlerdi.
bu vakayı gerçekleştiren o zavallılar, aslında izin verilse karşı gelinmesse, öyle bir ortamda büyümese, acaba kulaklarından başka nerelerine küpe veya başka bişe takarlar merak ediyorum, bana göre yapamadıklarını başkası yaptığı içi bu hareketler oluyor, maalesef göremiyen, duyamıyan, yaşıyamıyan aç gençlerimiz var ülkemizde ve sağa sola saldırarak kendilerini tatmin etmeye ve rahatlamaya çalışıyorlar.
farklılıktan korkmak, küpeyi kadın aksesuarı olarak görmek *, tutucu zihniyet gibi etkenlerle büyüyen, büyütülen andavalların son aksiyonudur.
olayın arkasında ergenekon terör örgütünün olduğu iddia edildi.

stv.