bugün

rahatsız eder insanı. yani öyle tahmin ediyorum. hatır hutur kaşındırır.
Hasyün ise, Cayır cayır yakacak çoraptır.
(bkz: Yündon)
askerde yatak pis olduğundan üniformayla yatma gibi bir şeydir.
uyku bölücü diye adlandırılan bir durumdur.
çok yorgunsundur öylece uyuya kalmışsındır ve gecenin üçünde bir ağrıyla uyanırsın, bacakların sıkılıyormuş gibi bir ağrıdır. hemen tek el hareketiyle çekip çıkartmak istersin fakat bu pekte kolay olmaz ve uykun bölünmüştür işte!
montla sıçmakla aynı rahatsızlık veren durumdur. *
(bkz: türk kızı)
soğukta akıllıca bir harekettir. hele ten çorapsa yün iç don kadar sıcak tutar. denemesi bedava.
bütün gece kan dolasımının anasını belleyen eylem. Delirdiniz mi kızlar yatılmaz onunla.
(bkz: umut sarıkaya tipi mutsuzluk)
(bkz: sarhoşken yapılan saçmalıklar)
(bkz: yün içlikle uyumak)
(bkz: liseli vardı ya)
burnun delinir diye kandırırdı ablam beni. korkuma hiç yatamam. ya burnum delinirse. çok tırstım lan.
soğuk havalarda ısıtsa da bana göre itici bir eylemdir. bir bayanın * külotlu çorapla uyuması hoş değil bir defa. sonra böyle bacaklar katır-kutur kaşınır. rahat edemezsiniz. tavsiye edilmez. üşüyün ama en azından daha estetik uyuyun, daha rahat uyuyun.
(bkz: uyurken bile estetik olmak)
(bkz: varis)
her gece yaptığım eylem. fantezi babında. sabah erkenden uyanıp çıkarıyorum evdekiler görmesinler diye.
daha kötüsü soğuk kış gününde sevgilinin kalın yün külotlu çorapla yanınızda uzanmasıdır.
Üşengeç kızların hobisidir. Haftayı onunla geçirirler ve sadece ayda bir aldıkları duşa denk gelince çıkarırlar.
kaşındırıyor hissi vermesinden mütevellit pek mümkün olmayan eylemdir.
sabahçı olduğum ilkokul zamanlarında sıkça yaptığım eylemdi. her zaman geç yatan bi çocuk olduğum için de hiç halim kalmadan kendimi yatağa atardım. öyle tatlıydı ki geçirdiğim en güzel uykulardı diyebilirim, çorabın ne kokusu kalırdı ne rahatsızlığı.
yeni model jartiyer stayla ince çoraplar uyumak için son derece uygun. ağları yok. iki parcalar. gayet rahatlar. tavsiye edilir.
(bkz: penti)
baş ağrısından uyunulmuş ise hatun kişi sopalıktır.
Gece üşümemek için çift çorap giyip, bileklerin sıkılması sonucu gelen sızıyla uynamaya benzer bir etki olduğunu tahmin edebiliyorum.
battaniye tavsiye edilmez.
uyurken izlemek ve izlerken dokunabilmek için.
duran duran grubunun, the chauffeur parçası için çekilen klibindeki ablanın, 52. saniyede başlayan sahnede yaptığı harekettir.