bugün

ahlak kurallarina gore kisilik sorunu olan kisilerin terbiyesizce,ahlaksizca yaptigi olay.toplumun kabul etmedigi davranis sekli. (bkz: ukte dolduruyorum)
ortamına göre muhabbeti geyiğe çevirmek için gerekli olan bir eylem..
eğer bu eylem her zaman tekrarlanıyorsa, bu insanın konuşmayı bilmediğini ve cümleleri küfürle doldurduğunun gostergesidir.
türk milletinin, guiness rekorlar kitabına girmesine sebep olan rekor.
yakın zamana kadar erkeklere özgü bir özellik olarak bilinirken(belki doğru, belki yanlış) kızlara da sirayet ettiği görülmeye başlanmıştır.
seks esnasında hoş olabilir.
genellikle cümlenin sonuna .mına koyiyim getirilir

-geçen gidiyoruz .mına koyiyim
-baktım herif el kol yapıyo .mına koyiyim
-indim arabadan bir çaktım kafayı 2.80 yere yığıldı .mına koyiyim
cümleye küfürler serpiştirilerek yapılan konuşma biçimi. genelde ülkemizde tersi görülür. küfüre cümle katılır.

(bkz: küfürlerle cümle kurma sanatı)
(bkz: kaynatana atlıyım)
kelime dağarcığının dar olduğunu düşündüğüm kişilerdir.
en çok da Can Yücel'in zekasına ve tavrına cuk oturan eylem.
konuşmasını bilen adama çok yakışan, bilmeyeni çekilmez kılan bir eylemdir küfürlü konuşmak. bokunu çıkarmamak gerek tabi.
son zamanalarda trend haline gelmiş konuşma şekli. insanları bir kısım interaktif platformlarda * gördükleri bu üsluba özenmektedir nedense. aslında önemli olanın küfürlü konuşmak değil sinirli anında bile küfürlü konuşmamaktır.insanların en kısa zamanda öğrenmesi gerekmektedir.
düşüncelerini edepli bi üslupla dile getiremeyecek kadar dar düşünce ve kelime dağarcığına sahip insanların sığındığı tarz!
kemal kılıçdaroğlu nun bolca yaptığı eylem.
ağız alışkanlığı deyip geçilen durum. aslında geçilmemesi gereken durumdur. bir dur denmelidir.
küfür işçi sınıfının ağzında çiçektir.
ayıp etmektir.

yapmayın böyle şeyler sikerim haa.. *
gerçek hayatta olsun burda olsun aşırı derecede kullaniyorum. birilerinin rahatsız olup olmaması sikimde degil ama sanirsam beni ergen gibi gösteriyor.

birde küfür dilin cilasidir meselesi var tabi off amk.
kadınlara yakışmayandır..
ergen kalkani.
kendini ifade etmekte zorlanan insanların küfürlü konuşarak anlatmak istediklerini pekiştirerek anlattığını sandıkları, zor anlarda başvurdukları acil eylem planı gibi bir şeydir.
kelime dağarcığında ortalama 50 kelime bulunan birinin güç bela öğrendiği kelimelerden 20 si zaten küfür içeriklidir. ne yazıktır.
En pis ortamlar dahi beni küfüre alıştıramamıştır bu bi hastalıktır yakalananlar tedavi edilmelidir artık o kadar alışmışız ki bazı küfürleri kabullenmiş durumdayız söylendiğinde normal karşılayıp tepki vermiyoruz bu yüzden bu böyle devam ediyor tepki gösterilmeli insanlar bu alışkanlıktan kurtarılmalı.
superonline internet sağlayıcısı şirket ile ilgili aklımda kalan tek iletişim şekli.
ingiltere'de keele üniversitesi’nde yapılan bir araştırmaya göre küfür etmek, özellikle sık küfür edenlere nazaran ağrı kesici bir etki yapıyormuş amk.
çok da abartmayın ama lan.