bugün

iki dizinin anket kapışmasından dolayı sık sık sözlüklerde tweetlerde yan yana gelmesi olayıdır.
leyla ile mecnun öndeymiş, kuzey güney ikinciymişte arkadaşım şöyle bir durum var leyla ile mecnun ile behzat ç izleyici kitleris birbirinin aynısı aynı adamlar kaç kere oy kullansınlar. buna sebep oylar bölünüyor.
mantık, kalite, yapılan göndermeler gibi birçok nedenden ezer geçer leyla ile mecnun kuzey güney'i.
kuzey güney'i ayakta tutan tek şey entrikalar ve bizde türk milleti olarak böyle şeyleri sevmemiz.
farklı tarzlardır ama leyla mecnunu tek geçerim.
al birini vur otekine.
eskiden olsa leyla mecnun derdim.
simdi ikiside degersiz.
leyla ile mecnun havada karada siker, olmadı feribota bindirir denizde yine siker.
kuzey ve güney i kıvanç var diye izleyen bir topluluk var, nasıl entrikalar dönüyor diye izleyen de var ama leyla ile mecnun da toplumumuz var. mahalle bakkalımız var, hüzünlerimiz sevinçlerimiz var. bizim hüzün ve sevinçlerimiz ama.

ben abimin veya abim benim aşık olduğum kıza bakmaz bakamaz çünkü bizim hayatımız böyle, budur bizim hayatımız. sözlükteki çoğu yazarın da böyledir. ama sarı yırtık tuvalet terliğinin ne olduğunu biz biliriz. çünkü bu dizi gerçekten hayatı anlatıyor. leyla ile mecnun da en kötüsü arda ydı o bile leyla mecnun a gidince ''canıııımmm'' demiştir.
kuzey güney şıkkını kullanıyorum.
leyla ile mecnun izleyicisi saçma insanlara güler geçer. kuzey güney izleyicisi cahilliğinden ötürü farklı düşüncesi olanlara " ayy saçmalama" der geçer. fark budur.
senin parmaklarının bastığıyla gözünün okuduğunun aynı şey olduğuna eminmisin acaba.**