bugün

Sinemaya falan gezmeye davet etmekse sıkıntı yok. Evet.
olum bu kuzen zaafiyeti ne yav. bunlar yüzünden kalıtsal hastalık cenneti olduk. vaka serileri türklerle dolu. alman tıbbı bize o gözle bakıyor. vaka cenneti evet. kuzenle muzenle evlenmeyin dicem de hilmi kim ki onu dinleyeseniz... evet.
bazen kesinlikle olmaz dediğin birine karşı gönlünü kaptırabilirsin normal bir durumdur. teyze kızı veya oğlu beraber büyümemişse ayda yılda bir görüşmüşse etik olarak bir sorun da yoktur.

çakma ahlak masası şubesi toplanmış.
kürt geleneği..
(bkz: yokluk)
" ölüyü diriyi sikti, gözünü kuzene dikti " dedirtir.
insan mı bitti ki kuzenine yazıyorsun kansız.
Amca çocukları olmadıkça ve çok yakın büyümemişlerse sorun yoktur. Aynı bina da veya arka mahallende otuyorsa ya da haftada birden fazla görüşüyorsan baya kardeş olarak görürsün hoş olmaz. Günah mı? Değil.
Birbirini yıllarca tanımayan iki kuzenin karsılaştıklarında yıldirim askina tutusmasi sonucu malumunuz erkek tarafinin kiza acılmasi. Sonrasinda aileler durumu ögrenir ve 'durun siz cıkamazsınız çünkü kuzensiniz' demesiyle son bulacak olan iliskimsi bisey ortaya cikar bundan. Buradan güzel film senaryosu cıkar.
mide bulandıran eylem.

aile yapısı gerçekten çok önemli, kuzenlerimle kardeş gibi büyüdüğüm için bu tarz şeyleri oldukça yadırgıyorum.
(bkz: şok olmak)
(bkz: rüşvetin belgesi gibi bir şey)
ne var ki bunda anormal olan? en çok istediğim şeydir dayım kayınpederim olsun, halam kayınvalidem olsun. yeğenimin babası olayım falan. bir başka kuzenim benim baldızım olsun. çünkü dünya 45 kişiden oluşuyor, nereden bulacam başka güvenilir kız.
ne olsun istiyorsunuz siz?
açık açık kuzene yürümek.

(bkz: allah ıslah etsin)
(bkz: ensest)
Ensest değildir yanlış bilgilendirme olmasın. Ancak hoş degildir ve normal cevrelerde yadırganır.
Ensest değildir. Sevdiyseniz evlenebilirsinizde. Helaldir.
Yabancıya gitmesin mantığı uygunlanmaya çalışılıp bu kadar saygısız gereksiz bir toplum meydana getirmektedir.yapmayın etmeyin.
Çoğu kişi hayatının bir döneminde kuzenini düşünüp mastürbasyon yapmıştır. Duyar kasmaya gerek yok.

Cok Doğal olan durum.
görsel
ensest bir ilişki ortaya çıkarır.
Kuzenle olan bir ilişki ensest değildir.
Oldukça olağan bir durumdur.

Ben öpecektim de..
işte ne yaparsın, yemedi mi desem yoksa güvenemedim mi.
Pisman değilim, iyi ki öbmemişim.
olmaması gerekendir!

sakın diyanet fetva hattına falan sorayım demeyin mazallah sonra kendinizi bir anda kuzeninize tecavüz ederken bulursunuz!
Dışarıdaki bir kızdan farkı olmayan kuzen ensest olmamakla beraber sevgili olmak, yiyişmek, seks yapmak gayet normaldir.