seviyorsanız sıkıntı oluşturmayacak durum. bol bol sevişin ensest diyenlere aldırmadan çılgınlarca sevişin küvette, bodrumda, merdiven altında, kuzenden ensest mi olur amk. benim 10 yıl yüzünü görmediğim alamanyadan gelen taş gibi ilik gibi kuzenim benim dünya ahiret bacım mı oluyor yani nedir. dediğim gibi sevişin aldırış etmeden..
1 yıl aradan sonra tekrar düşündüğüm durum. kendisi eski sevgilim şu an sevgilisi yok teklif etsem kabul eder mi aklımda deli sorular.
kuzenini yolda görse tanımayacak olanların kuzen diye duyar kasması da ayrı bir manidardır. yahu kuzen bu. annenin teyze kızının kızı da olabilir. dıdımın dıdısı niye ensest oluyormuş arkadaş? bir yerde rast gelmiş hoşlanmışsınızdır birbirinizden bu kadar doğal yahu.. abartmayın.
ensest değil ama etik de değil.
kuzenin tadı başkadır.
Kuzene çakma teklifi yapılmadan önceki hareket.
(bkz: ensest)
Dışarıdaki bir kızdan farkı olmayan kuzen ensest olmamakla beraber sevgili olmak, yiyişmek, seks yapmak gayet normaldir.
olmaması gerekendir!

sakın diyanet fetva hattına falan sorayım demeyin mazallah sonra kendinizi bir anda kuzeninize tecavüz ederken bulursunuz!
Kuzenle olan bir ilişki ensest değildir.
Oldukça olağan bir durumdur.

Ben öpecektim de..
işte ne yaparsın, yemedi mi desem yoksa güvenemedim mi.
Pisman değilim, iyi ki öbmemişim.
ensest bir ilişki ortaya çıkarır.
görsel
Çoğu kişi hayatının bir döneminde kuzenini düşünüp mastürbasyon yapmıştır. Duyar kasmaya gerek yok.

Cok Doğal olan durum.
Yabancıya gitmesin mantığı uygunlanmaya çalışılıp bu kadar saygısız gereksiz bir toplum meydana getirmektedir.yapmayın etmeyin.
Ensest değildir. Sevdiyseniz evlenebilirsinizde. Helaldir.
Ensest değildir yanlış bilgilendirme olmasın. Ancak hoş degildir ve normal cevrelerde yadırganır.
(bkz: ensest)
açık açık kuzene yürümek.

(bkz: allah ıslah etsin)
ne olsun istiyorsunuz siz?
ne var ki bunda anormal olan? en çok istediğim şeydir dayım kayınpederim olsun, halam kayınvalidem olsun. yeğenimin babası olayım falan. bir başka kuzenim benim baldızım olsun. çünkü dünya 45 kişiden oluşuyor, nereden bulacam başka güvenilir kız.
(bkz: rüşvetin belgesi gibi bir şey)
(bkz: şok olmak)
mide bulandıran eylem.

aile yapısı gerçekten çok önemli, kuzenlerimle kardeş gibi büyüdüğüm için bu tarz şeyleri oldukça yadırgıyorum.
Birbirini yıllarca tanımayan iki kuzenin karsılaştıklarında yıldirim askina tutusmasi sonucu malumunuz erkek tarafinin kiza acılmasi. Sonrasinda aileler durumu ögrenir ve 'durun siz cıkamazsınız çünkü kuzensiniz' demesiyle son bulacak olan iliskimsi bisey ortaya cikar bundan. Buradan güzel film senaryosu cıkar.
Amca çocukları olmadıkça ve çok yakın büyümemişlerse sorun yoktur. Aynı bina da veya arka mahallende otuyorsa ya da haftada birden fazla görüşüyorsan baya kardeş olarak görürsün hoş olmaz. Günah mı? Değil.