bugün

soner arıca'nın bugüne kadar yapmış olduğu en iyi albümüdür. içinde adın bahardı, bahar gelecek, devlerin aşkı ve hazırım gibi birbirinden güzel 13 şarkı vardır fakat hem soner arıca'nın bu albüm için yeteri kadar promosyon yapamaması hem de o dönem 2001 ekonomik krizinin ülkeyi esir almasından dolayı albüm pek ilgi görmemiştir.
birbirlerinin kusurlarını örtmesini iyi bilen iki insan ancak kusursuz bir aşk yaşayabilir.
'sonra yıldızlara baktım yıllarca ve sen sandığım bir yıldıza. kadınlar, erkekler, çocuklar ve şehirler tanıdım, çoğunu da sevdim. aşklarım da oldu, hem de uğruna ölebileceğim aşklar, ama en çok seni sevdim. ve şimdi gidiyorsun, evet git içimdeki melek sana dua edecek. sanırım kahrolmayacağım bu veda sahnesine - senin baban öldü mü? bu gidiş ölümden beter olamaz.' sözlerini içinde barındıran soner arıca şarkısı.
(bkz: dört yüz dört not found)
kusursuz cinayet olmadığı gibi kusursuz aşk da yoktur.
Yaşanması en zor olan aşkttır. Kusursuz insan mı var ki aşk olsun.
varolduğuna dair kanıtı olmayan gerçek.
olamz öyle birşey herşey süper gitse bile bir sorun bulunur elbet.
hurafe ..
kusursuz aşk diye birşey yoktur, bu insanın kendi ütopyasında kurduğu bir hayaldir.
huzursuz aşk gibidir. bi vardır bi yoktur.
belki jupiter , belki de uranüste vardır.

(bkz: ) burası dünya
Aşk kusurun bizatihi kendisidir. Çünkü aşk mantık tanımaz, kural tanımaz, bencildir evrenin,
kendi etrafında döndüğünü sanır. Genel olarak geçici bir delilik hali olmakla birlikte, zamanla alışkanlığa döner ve oradan sevgiye evrilir. işte bu aşkın evrim geçirmiş hali olan sevgi ömür boyu sürer.
ilerde petrol ofisinin sağındadır.
yalandır o hiç öyle şey olur mu kim kandırdı seni masal anlatmışlar sana hadi git uyu bakıyım. kusursuz aşk yoktur sarhoş insanlar vardır.
anne aşkıdır, baba aşkıdır.

karşılık beklemeden sevilir, sayılır.
Ütopik aşktır.
"kusursuz aşk yoktur efenim yoktur " bunun için kusursuz iki insan gerekir. "Kusursuz insanda yoktur efenim" olarak cevaplanabilecek cümledir.
şu aralar kanıt adlı programı seyretmemden kaynaklandığını sandığım, kusursuz cinayet yoktur sloganını hatırlatan kelime dizisi.
...Aşklarım da oldu, hem de uğruna ölebileceğim aşklar, ama en çok seni sevdim...
öyle bişey yok arkadaş bu sadece bir efsane olmalı...
Yabancı romantik filmlere baktığımda bu kadar seks düşkünü amerikada gerçek aşk var ya daha ne diyelim biz.
Kusu (bkz: rsuz aşk sadece filmlerdedir)
kusursuz değilse aşk değildir.
yoktur. dokuz kusurlu hareketten biri mutlaka yapılır.

1- aşık olduğun kişiye çelme takmak veya buna teşebbüs etmek
2- koşan ve kaçma üstünlüğüne sahip olana tekme atmak veya teşebbüs etmek
3- aşık olduğun kişinin üstüne abanmak veya... çamura yatılır sonra *
4- dirsek veya yumrukla vurmak, kafa atmak, tekme - tokat dalmak veya bunlara teşebbüs etmek.
5- elleriyle itip pozisyondan düşürmek *
6- ilgili kişiyi; gömleğinden, şortundan, saçından ya da omuzundan çekmek. *
7- hoşuna gitmeyen bir şey yaptığında tüüüü deyip yüzüne tükürmek.
8- kasti olarak elle dokunmak. *
dokuzu söylemeyeceğim kendiniz bulun. *

yani kısaca yoktur.
utopik birşeydir.